Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez izaa 06 sty 2014, 14:21
Ja sie generalnie wszystkim stresuje :D, tym, że trzeba sie uczyć, tym że coś napisać, pracą. itd. THJ nie każda praca jest dobra. W jednej zasuwałam na okrągło, a jak minute postałam to było- za stanie ci nie płacimy. No masakra jakaś. Lubiłam tą prace jeżeli nie musiałam chodzić wiecej niz 2x w tygodniu bo wykończała fizycznie.
Jednak cie rozumiem, nienawidzę bezczynnosci, z lekkiej bezczynnosci zaczynam nic nie robić i pogrążać się.
Mushroom, przez te wolne co było, obejrzałam 40 filmów, masakra:D po jednym miałam nawet koszmary

przez Pieprz 06 sty 2014, 14:28
Mushroom, przez te wolne co było, obejrzałam 40 filmów, masakra:D po jednym miałam nawet koszmary

o kurde nieźle :O sam mam z 30 do obejrzenia i pewnie bym je obejrzał gdyby nie to że wyjechany byłem 2 tygodnie.
do tego jeszcze seriale są
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez izaa 06 sty 2014, 14:36
oooooo ja, chłopie, to ty filmomaniak jesteś :) ja nie mam pamieci do filmów, a po drugie często oglądałam do połowy a potem np transfer padał i zapominałam dobejrzeć. Dlatego założyłam konto na film webie i wyszukuje co chce obejrzeć, obejrzane oceniam, i od tamtej pory sporo pamietam :D
Niestety nie mam duzo czasu na filmy, tym bardziej na seriale

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Pieprz 06 sty 2014, 15:06
izaa, jestem jestem lubię filmy.
Król Balu

przez izaa 06 sty 2014, 15:18
To masz idealny sposób by rozprawić się ze stresem :D tak niewiele, a jakie efekty!

przez Shantipriya 06 sty 2014, 16:25
Rano czułam się okropnie, potem usiadłam do historii i od razu lepiej.
Kto by pomyślał, że absolutyzm oświeceniowy, a potem komunizm tak mnie uspokoją...
Jeżeli myślisz, że gorzej być nie może...stawiasz tylko wyzwanie losowi.

''Prawda jest taka, że lotniska widziały więcej szczerych pocałunków, niż ołtarze kościołów. A ściany szpitali słyszały więcej szczerych modlitw, niż ściany kościołów''.

przez izaa 06 sty 2014, 16:47
Każde zajęcie uspokaja, które zajmuje myśli :)
Próbowałam sie zdrzemnąć, ale nic mi to nie dało, leżałam i czułam lęki
A najlepsze jest to, że nie myslałam o niczym, albo sie starałam o niczym nie myśleć
Też tak macie, że każda myśl wywołuje lęk? Jakakolwiek?
Dopiero skupienie sie np na nauce, filmie powoduje ze czujemy sie lepiej...

przez julusia 06 sty 2014, 17:06
Sama nie wiem.
Wenlafaksyna 187,5 mg
Mirtazapina 30 mg
Olanzapina 15 mg
doraźnie: Hydroksyzyna, Chlorprothixen

przez libertynka 06 sty 2014, 19:10
jestem cholernie roztrzęsiona, jakaś baba mi dzisiaj wyjechała z podporządkowanej, ciemno już było, a do tego mokra droga, myślałam, że nie wyhamuję, w sumie to nie wiem jakim cudem wyhamowałam 2cm przed jej drzwiami, kretynka, gdybym jechała szybciej to by ją strażacy z samochodu wycinali.
i ogólnie czuję się do bani, na szczęście jutro już idę do pracy, a przed pracą jeszcze mam parę rzeczy do zrobienia, czymś się zajmę i tydzień zleci, i całe życie zleci, a później będę mogła się spokojnie położyć i umrzeć.
nie mogę się nawet zrelaksować, bo co film oglądam to mi się na płacz zbiera, muzyka mnie rozstraja, przy książce nie mogę się skupić, zaczynam o czymś myśleć i nawet nie wiem co czytam. i mam depresję urodzinową. taki kawał życia, a ja niespecjalnie dużo osiągnęłam. pamiętam siebie z czasów, kiedy zaczynałam świadomie myśleć. nic się nie zmieniło. wciąż te same pytania bez odpowiedzi, jedynie nie jestem już wrażliwym dzieckiem, nabrałam charakteru, ale to, co mnie w środku poruszało, dalej porusza. umrę nie tracąc siebie, będę sobą od początku do końca. i to chyba będzie moje jedyne życiowe osiągnięcie.
vel veganka
spotkam się we Wrocławiu, kto chętny proszę o pw

przez Pieprz 06 sty 2014, 19:33
izaa napisał(a):To masz idealny sposób by rozprawić się ze stresem :D tak niewiele, a jakie efekty!

czy ja wiem czy to taki dobry sposób? Chyba taki sobie sport imo jest dużo lepszy.
Król Balu

przez Candy14 06 sty 2014, 19:40
veganka, Kasiu tulam Obrazek ciesz sie tym co masz, dostrzegaj drobne sukcesy. Dajesz dom tymczasowy zwierzakom, pomagasz w ich adopcji, dowozie na miejsce. Dla mnie to wielka rzecz!
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez libertynka 06 sty 2014, 19:46
Candy14, dzięki, tylko że dla mnie to nic nie znaczy, ale dla tych zwierząt znaczy dużo, więc robię to dla nich.
zawsze wszystko robię dla innych i to wcale nie znaczy, że jestem szczęśliwa czy wartościowa, czy że coś osiągnęłam. może nawet wręcz przeciwnie.
vel veganka

przez Candy14 06 sty 2014, 19:50
veganka, wielu ludzi spotykam ktorzy nie doceniaja siebie bo nie sa to spektakularne sukcesy..takie wow. Wiec tych mniejszych w ogole nie dostrzegaja. Ale dla tych zwierzakow ktorym pomagasz to jest wow i sporo wnioslas do ich zycia.
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez libertynka 06 sty 2014, 20:03
Candy14, wiem, dlatego to robię i namawiam innych. fajne uczucie jak własnoręcznie zgarniasz szczeniaka z ulicy, brudnego i głodnego, karmisz go, kąpiesz, a później dajesz do adopcji i ktoś go bierze na ręce i jest taaaaki zachwycony cały, jakby dostał ósmy cud świata :)
łatwo zmienić czyjeś życie na lepsze, ale nie swoje. wierzę, że dobro wraca. jak kiedyś do mnie wróci to chyba umrę ze szczęścia. ale trzeba mieć jaja, żeby wciąż cierpieć i wciąż w to wierzyć.
vel veganka

Sortuj wg