Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez mark123 20 gru 2013, 14:20
Źle fizycznie i psychicznie, zatrułem się czymś, prawie całą noc nie spałem i bałem się, że będę wymiotować, dodatkowo czasem łapały mnie jakieś drgawki. Teraz jestem bardzo senny, osłabiony, mam nudności i boję się, że będę znowu wymiotować.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez magnolia84 20 gru 2013, 14:34
koszmary mnie wykończą :-|
magnolia84

przez kokos7 20 gru 2013, 14:35
magnolia84, po lekach masz takie koszmary?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez magnolia84 20 gru 2013, 14:36
kokos84, tak :(
magnolia84

przez pająk 20 gru 2013, 15:04
Czuje się do bani. Nie lubię Świąt, nerwice/lęki atakują, zapijam je znów alko żeby nie czuć :(
pająk

przez MalaMi1001 20 gru 2013, 15:41
Zaraz kończę znienawidzoną robotę i przez aż 6 dni nie będę widywać tych paskudnych, wrednych gęb. Idę jeszcze na terapię, później muszę podjechać do szanownej opierdalającej się ekipy remontowej, żeby sprawdzić jak idzie brak postępów, zaszywam się w kołdrze wraz z całą swoją beznadziejnością i idę spać.

przez małpka bubu 20 gru 2013, 15:45
nawet jeśli wieprz - pewien typ z rodziny - przyjedzie na święta, zabiję go siłą mojego spokoju, i cóż z tego że chemicznego? z rana dopadł mnie znowu ten lęk, więc wcześniej wzięłam mirtazapinę, nie spodziewałam się że tak skutecznie uspokaja, do senności... właśnie piję kawę by po niej ożyc... mam ochotę gnojowi dopiec, jeśli przyjedzie celowo zacznę gadac o One Bilion Rising, niech wie że prawda jest po mojej stronie, niech wie jak wielką siłę ma ludzka solidarnośc! :evil: :twisted: :twisted:

chcę kicię, urabiam mojego T. byśmy wcześniej wzięli ze schroniska... będzie miał kto się zając podczas wesela... kot zajmie sobą moje myśli i wiem że wtedy jest lepiej bo w domu rodzinnym miałam, niestety Osama zaginął...

mój lekarz mnie rozbawił, mówiąc że kota mi na receptę nie wypisze... :lol:

cóż z tego, że chemiczny jak skuteczny spokój? znów świat jest kolorowy, znów mam odwagę do przeciwstawienia się przeciwnościom...

tritace 5 mg 1-0-0, hydrochlorothiazidum Polpharma 12,5mg 1-0-0 (na nadciśnienie)
antykoncepcyjna evra
setaloft 50mg - 1-0-0
lamitrin 100 mg 1-0-1
doraźnie hydroksyzynka

przez deader 20 gru 2013, 15:46
neon napisał(a):Skoro nie odpowiada Ci to "syzyfowe podejście" dlaczego relacje przeniosłeś do świata wirtualnego? Ano dlatego, że potrzebujesz relacji, a to forum daje Ci szansę poczuć ich namiastkę, to jak lizanie lizaka przez papierek.

No właśnie nie, nie muszę się tu jakoś specjalnie spinać czy wysilać żeby mnie ludzie polubili, jestem sobie sobą, komuś to nie odpowiada = jego problem, aczkolwiek jeszcze się z jakimś hejterstwem tutaj nie spotkałem - widać ludzie poznani tutaj są lepsi od tych których mam okazję poznawać w świecie poza monitorem. Nie wiem co się na to składa i szczerze mówiąc nie chce mi się tego analizować - czy chodzi o to że forumowicze są ludźmi bardziej "ludzkimi" od "normalnych", czy chodzi o to że tutaj relacje oparte są na wymianie słów i na przykład wygląd nie ma dla nikogo znaczenia bo każdy chowa się za awatarem, czy chodzi o to że tutaj wśród ludzi z podobnymi doświadczeniami do mnie znajduję zrozumienie... Kij wie. Po prostu nie mam aktualnie siły ani ochoty spinać pośladów żeby w prawdziwym życiu udawać kogoś innego żeby zainteresować sobą jakąś laskę, czy żeby mnie jacyś kolesie wyciągali na wódkę co weekend. A jak mam moment zachwiania to mam na to prochy - i karawana jedzie dalej ;)

MalaMi1001 napisał(a):sprawdzić jak idzie brak postępów

Sytuacja godna Barei...
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

przez MalaMi1001 20 gru 2013, 16:03
deader napisał(a):
MalaMi1001 napisał(a):sprawdzić jak idzie brak postępów

Sytuacja godna Barei...
A żebyś wiedział. Hit tego tygodnia:
- Panowie, czy da się tu skuć, żeby wstawić drzwi 5cm wyższe?
- Da się, da się, zaszpachlujemy, będzie ładnie.
- Ok.
Drzwi zamówiłam, kurier przywozi, telefon:
- Szefowo, ale tu się skuć nie da, bo tu kable ida :!: :!: :?: :twisted: :evil:

przez deader 20 gru 2013, 16:05
MalaMi1001, ciesz się że ci nie zrobili bez konsultacji dziury w podłodze żeby się zmieściły :twisted:
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

przez Lola Rose 20 gru 2013, 16:10
Zaczyna mnie coś brać, gardło boli i katar mam więc zobaczymy co będzie dalej. Wkurzona jestem na naszą wychowawczynię :evil:
Jestem jaka jestem

przez MalaMi1001 20 gru 2013, 16:11
deader napisał(a):MalaMi1001, ciesz się że ci nie zrobili bez konsultacji dziury w podłodze żeby się zmieściły :twisted:
Słuchaj, jak dla mnie mogą nawet przebic się do sąsiada, jak ktoś mi mówi, że coś jest wykonalne to ma być wykonalne, a jak? to mnie to już nie obchodzi, czy ludzie koorva nie rozumieją zwrotów "logiczne myślenie" i "słowność"? Ja moim beznadziejnym móżdżkiem tego nie ogarniam! Po to zatrudnia się FACHOWCÓW, żeby coś doradzili, podpowiedzieli, a już na pewno byli odpowiedzialni! Z taką wiedzą jak oni to nawet ja mogę iść do takiej roboty, spieprzę tak samo jak oni. Gdybym ja była taka w swojej robocie dawno oglądałabym drzwi, ale z drugiej strony.

przez Arhol 20 gru 2013, 16:14
Stabilnie,i o dziwo nie chujowo,dobre je ogólnie rzecz biorąc :o
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez Monar 20 gru 2013, 16:15
MalaMi1001, ale czasami jest tak, że czegoś nie da się przewidzieć, prawda? I dopiero jak coś przewiercą, okazuje się, że coś jest awykonalne.

Sortuj wg