Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez bedzielepiej 18 gru 2013, 16:55
A co ci ona może doradzić poza pójściem do psychologa/ psychiatry? dla mnie to żaden ekspert.

przez mark123 18 gru 2013, 17:07
Śpiący, w dodatku przed chwilą wylało mi się trochę picia na komputer i złapałem doła.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez jazzowa 18 gru 2013, 17:10
czuję się dzisiaj jak najgorszy grubas świata :why:
lepiej złamcie mi serce niż nos.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Monar 18 gru 2013, 17:13
bedzielepiej napisał(a):A co ci ona może doradzić poza pójściem do psychologa/ psychiatry? dla mnie to żaden ekspert.

Po prostu pogadać... Mi pomaga taka rozmowa, a poza tym no chyba o to chodzi w tym forum, żeby zmobilizować się do działania? Jeśli masz problem to warto by było iść do psychologa/psychiatry. Co na odległość, przez internet można? No nie za wiele, ale każda chęć pomocy się liczy. Przynajmniej dla mnie. Mi ekspert pomógł już nie raz.

przez Arhol 18 gru 2013, 17:14
grubas świata

30 kg nadwagi
twój argument jest inwalidą.
Dziewczyna mojego brata - 40 kg nadwagi - Jak wyżej .
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez bedzielepiej 18 gru 2013, 17:21
Monar napisał(a):Po prostu pogadać... Mi pomaga taka rozmowa, a poza tym no chyba o to chodzi w tym forum, żeby zmobilizować się do działania? Jeśli masz problem to warto by było iść do psychologa/psychiatry. Co na odległość, przez internet można? No nie za wiele, ale każda chęć pomocy się liczy. Przynajmniej dla mnie. Mi ekspert pomógł już nie raz.

Chyba jestem za glupia, ale mi rozmowa nie pomaga. Zaś psychiatrów i psychologów już wystarczająco długo przerabiałam, żeby się zniechęcić do korzystania z ich "pomocy".

przez Stakatela 18 gru 2013, 17:21
jazzowa bylas na zakupach odziezowych? ja tak die czesto czuje po zakupach wlasnie

przez Monar 18 gru 2013, 17:26
bedzielepiej, tu nie chodzi o pomoc na cale życie, a pomoc jednorazową... Jeśli się nie chce isć po pomoc, nie myśli się o podjęciu terapii i wgl jakichkolwiek działań to ekspert rzeczywiście Ci nie pomoże, ale nie tylko on - nikt Ci nie pomoże, bo Ty nie chcesz sobie pomóc.

tu chodzi o to by zrozumieć, że to Tobie ma zależeć na swoim życiu, żyć za siebie, nikt za Ciebie nie przeżyje Twojego życia

przez hyperactive 18 gru 2013, 17:28
bedzielepiej napisał(a): A sorry, dopiero teraz zauważyłam że Ekspert psycholog udziela się prawie codziennie. W grze w skojarzenia! :brawo:

JEBŁEM :uklon:
"Wytrwałość - nie siła, czy inteligencja - jest kluczem do wykorzystania pełni twego potencjału" - Winston Churchill

przez Monar 18 gru 2013, 17:31
No tak, ekspert nie może udzielać się w zabawach tak jak Wy, bo ma mniejsze prawa od nas. Nie bądźcie dziećmi......

przez Anna Maria 18 gru 2013, 17:32
Chciałabym powiedzieć, że Pani Ekspert odpowiada mi na każde pw i wiele razy pomogła.
Anna Maria

przez bedzielepiej 18 gru 2013, 17:35
po prostu musi sobie jakoś nabic posty by wyrobic dzienną normę, a inne tematy ją przerastają... nie sądzę, by była inteligentna.

przez libertynka 18 gru 2013, 17:39
stres mi narasta z każdym dniem coraz bardziej, a do wyjazdu zostało jeszcze 2 dni, zamiast odpoczywać to latam po klientach bo się każdemu przed świętami przypomniało, ale to w sumie dobrze bo trochę zarobię, tylko ten stres :(
vel veganka
spotkam się we Wrocławiu, kto chętny proszę o pw

przez Monar 18 gru 2013, 17:42
bedzielepiej napisał(a):po prostu musi sobie jakoś nabic posty by wyrobic dzienną normę, a inne tematy ją przerastają... nie sądzę, by była inteligentna.

Nie ma to jak oceniać kogoś, z kim się nawet nie zamieniło jednego zdania

Sortuj wg