Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Kalebx3 17 gru 2013, 22:48
Coma po takiej dawce jak Ty bierzesz tego procha wylądowałbym w szpitalu na detoxie . Mówie poważnie ,ja juz po 200mg tej "trutki" wziętej na wieczór,to z rana tak boli mnie wątroba ,że kużwa nic na to nie pomaga.
Gratuluję Ci mocnej jak świnska garbowana skóra " niezniszczalnej " wątroby . I piszę to jak najpoważniej .
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez coma 17 gru 2013, 22:54
Kalebx3, ja tego już nie biorę, teraz biorę Lamitrin w dawce 250mg ;) po Depakine enzymy wątrobowe miałam znacznie poodwyższone, ale generalnie to wątrobę mam niezniszczalną ;) :P a odstawiłam bardziej ze względu na wagę niż na wątrobę
coma

przez Oko Yono 18 gru 2013, 01:32
Btw,dialog z ojcem bezcenny.
"To ci potrzebne jakieś proszki? Nic ci nie powiedział co masz robić?"
"Zalecenie masz by przy komputerze siedzieć cały czas"
Mówię "Pecet nie ma nic do rzeczy,do mojego nastroju"
"No ale żeby mieć dobry nastrój to trzeba coś zrobić,e nie wiem"
Polazł
JAPIERDOLE,NACHUJ ludzie się odzywają,jak mają /cenzura/ nie pojęcie? :mrgreen: :pirate:

To zawsze jest wina rodzicow. Kazde dziecko to wina jego rodzica. Nie ma innego wytlumaczenia. (chyba ze np zaczyna sie chorowac w wieku 45 lat po przebyciu malzenstwa z toksyczna osoba, ktora napierdolila w glowie - jesli nic takiego sie nie wydarzylo to znaczy ze to jest wina rodzicow czy dziecinstwa jesli dzialo sie w ciagu jego trwania cos zlego ze strony ludzi z zewnatrz ale przewaznie rozchodzi sie przede wsztystkim o rodzicow).

(sry, musialam powtorzyc swoja mantre, ktora powtarzam regularnie co 1,5h, a ze Kestrel wszedl na tematyke "o ludziach calkowicie ignoranckich czyli o rodzicach" to pomyslalam ze nic nie zaszkodzi jesli powtorze po 15 min od ostatniego mantrowania). :roll: ;)

+ wiem, odnosze sie do posta napisanego dawno itd itd
Bob Budowniczy spedzal caly swoj czas budujac, zeby ukryc fakt, ze nie potrafi zbudowac zdrowej relacji z drugim czlowiekiem.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Monar 18 gru 2013, 01:35
źle tak trochę... czułam się dobrze do póki nie zjechałam na święta do domu... po prostu opadłam z sił

przez Oko Yono 18 gru 2013, 01:38
Monar, co nie tak ze swietami w domu?
Bob Budowniczy spedzal caly swoj czas budujac, zeby ukryc fakt, ze nie potrafi zbudowac zdrowej relacji z drugim czlowiekiem.

przez comatom 18 gru 2013, 01:53
Ujdzie nijak ostatnie tygodnie podobne :great: zajefa...."
comatom

przez Monar 18 gru 2013, 01:55
Oko Yono, święta może będą "w porządku", bo zazwyczaj matka oszczędza nam widoku zalania się w trupa w Wigilię, jednak przed świętami, po, w sylwestra jest tragicznie i właśnie przeżyłam taki pierwszy dzień przedświąteczny... :roll:

przez Oko Yono 18 gru 2013, 02:04
Monar, nie chce mnie sie juz nawet mantrowac swojej kwestii. No, tak czy inaczej - rodzice! bleh! :x

przez Monar 18 gru 2013, 02:10
Oko Yono, dokładnie... ale gdyby nie oni, to nie byłoby przecież nas i mamy im być wdzięczni do końca życia i najlepiej posłuszni a nawet jeśli to oni popełniają błędy - udawać, że nic się nie stało, bo jesteśmy przecież rodziną.

przez pająk 18 gru 2013, 02:36
Oddałabym za Was życie bo pomimo wszystko kocham...
pająk

przez Reiben 18 gru 2013, 02:39
tarantula, :uklon:
Reiben

przez Arhol 18 gru 2013, 02:39
tarantula, Odważne wyznanie,oddać życie za ludzi których zna się z neta, i to 2 tygodnie :D !
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez pająk 18 gru 2013, 02:45
Kestrel napisał(a):tarantula, Odważne wyznanie,oddać życie za ludzi których zna się z neta, i to 2 tygodnie :D !

Za każdego, nawet tego co by mi w mordę dał, Moja wada, od małego. Mogę Ci dać w mordę i nawyzywać ale stanę w obronie zawsze. Moja słabość? Cholerna empatia-to przekleństwo!
pająk

przez Monar 18 gru 2013, 02:45
tarantula, ja za Ciebie nie, bo nienawidzę pająków i całego tego robactwa :zonk:

Sortuj wg