Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez coma 15 gru 2013, 23:59
:why:
coma

przez nicinikt 16 gru 2013, 07:50
bezsennie i bezsensu.

przez Artemizja 16 gru 2013, 08:35
Jak przetrącona...
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Aneczak 16 gru 2013, 08:47
Jest mi trochę smutno

przez coma 16 gru 2013, 12:42
nienawidzę siebie, nienawidzę tego kim jestem i jak się zachowuję, chcę zniknąć, tacy ludzie jak ja nie powinni chodzic po tej ziemi :-|
coma

przez Arhol 16 gru 2013, 12:46
coma, Wiesz że to tak naprawdę kwestia spaczonej samooceny?
Jak i większości z nas tu na foro.

Co do samopoczucia,śmiałem się wczoraj z własnej głupoty i zaniedbań,widząc swoje foty sprzed 2 lat,gdy ważyłem 30 kg mniej :mrgreen: .
Ale jako tako,jest git.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez coma 16 gru 2013, 12:50
Kestrel napisał(a):coma, Wiesz że to tak naprawdę kwestia spaczonej samooceny?
Jak i większości z nas tu na foro.

Kestrel, nie, to jest kwestia mojego zachowania, kóre potrafię obiektywnie ocenić
coma

przez Oko Yono 16 gru 2013, 14:47
Wypisuje swoje dzienne bilanse (czyli ile czego zjadlam i podobny temu szajz :roll:) juz wlasciwie bez mrugniecia mimo ze sa to bilanse kosmiczne w porownaniu z tymi ktore zapisywalam jeszcze przed 17-stoma dniami chociazby. Przepisuje swoje notatki z fizyki z jednego zeszytu do drugiego. Zapisuje po rogach i marginesach zeszytow i ksiazek i gazet miliony utworow ktore uslyszalam w radiu i chcialabym uslyszec jeszcze raz. Nie odpisuje na sms-y ani na face booku ludziom tez nie odpisuje. (A powtarzalam sobie jakis czas temu: "Bez takich akcji jak odcinanie sie od ludzi"). Jakos chyba swiruje coraz bardziej wydaje mi sie, w glowie mam rozpierdol, czuje sie jak gowno kiedy mysle o tym, ze mam 18 lat i bede miala 19 a pozniej 20 itd itd podczas gdy nie mam sily udzwignac tych wszystkich spraw ktore sie wiaza scisle z byciem 18-latka i 19-latka i dalej to juz tylko gorzej wydaje mi sie ehhHhh.

Jak mozna sie czuc podczas gdy wykonuje sie te czynnosci ktore wymienilam wyzej w nadziei na to, ze okaza sie fajne mile i zadowalajace a finalnie okazuja sie zwyklym jakims bezsensownym szitem wykonywanym przeze mnie chooj wie po chooj :?: No bo te bilanse chociazby. Nie mam juz powodu zeby je zapisywac. Cala radocha z wyliczania kalorii przepadla wraz z tym kiedy suma tych wyliczen przestala wynosic 300 kcali. Przepisywanie notatek z jednego zeszytu do drugiego...... Tutaj to juz nawet nie trzeba wyjasniac bezsensownosci moich dzialan ehhh. Zapisywanie utworow-niby spoko itd, ale tak czy inaczej i tak ich nie wysluchuje - zapisuje skrupulatnie i caly ten szajz, a nie mam juz energii na samo sluchanie. Nieodpisywanie na wiadomosci - to akurat spoko, bo odpisywanie na nie byloby jeszcze bardziej chyba zjebane.

Jedyne czynnosci w ciagu dnia ktore chce robic a i tak nic z nich nie wynika, jedynie choojnia jakas. (A kiedy wieczorem przychodzi do tego za zaczyna mi sie tak choojowo chciec spac to jeszcze bardziej mnie to wszystko przygnebia, bo zaluje, ze zrobilam tak malo. Oczywiscie gdybym mogla to nie zasypialabym na noc, ale musze, bo jestem wieczorami wykonczona) (I rano wlasciwie tez) (itd itd). Wogle to jakies ogolnie niesamowite ale mimo swojego stanu mam jakos tak duzo planow, chcialabym zrobic wiele rzeczy, mozna by nawet powiedziec, ze jestem "spragniona zycia" - tekst wziety z reklamy bodajze Tyskiego lolz. 8)

+ zgubilam (W mieszkaniu, ludzie) pieniadze na podroz ktora mialam odbyc wlasnie koorwa dzisiaj. I nie odbylam. (A gdybym miala te pieniazki to wlasnie bym sobie ladnie odbywala wlasnie teraz)
Bob Budowniczy spedzal caly swoj czas budujac, zeby ukryc fakt, ze nie potrafi zbudowac zdrowej relacji z drugim czlowiekiem.

przez magnolia84 16 gru 2013, 15:02
wkoorviona
magnolia84

przez smutna82 16 gru 2013, 15:06
Juz od miesiąca doopnie
citalopram 40 mg---> 9 styczen

przez julusia 16 gru 2013, 15:06
Rano było mi smutno, teraz jest lepiej.
magnolia84, czemu ?
Wenlafaksyna 187,5 mg
Mirtazapina 30 mg
Olanzapina 15 mg
doraźnie: Hydroksyzyna, Chlorprothixen

przez magnolia84 16 gru 2013, 15:11
julusia, ech szkoda gadać...niektórzy ludzie są egoistycznymi skurwysynami i pierdolonymi ciotami, którym się wydaje, że ktoś za nich upora się z ich problemami
magnolia84

przez julusia 16 gru 2013, 15:23
Rozumiem...
Wenlafaksyna 187,5 mg
Mirtazapina 30 mg
Olanzapina 15 mg
doraźnie: Hydroksyzyna, Chlorprothixen

przez hektorka 16 gru 2013, 15:27
Nieźle w to cudo za oknem. Będzie gorzej jak siądę do obowiązków. :lol:
"Cóż za wspaniała niespodzianka odkryć w końcu, jak wolne od poczucia samotności może być przebywanie samemu."

/Ellen Burstyn/

Sortuj wg