Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez małpka bubu 14 gru 2013, 11:36
dół i wkoorw od wczoraj... nic mi się nie chce, czuję że ledwie zrobię obiad, najchętniej leżałabym i spała... wczoraj mnie ścięło przed 18tą, obudziłam się tylko aby coś zjeść i tak do 8 rano... przez tą pier.dolo.ną pracę, w poniedziałek składam wypowiedzenie, choć ledwo zaczęłam, pracuję jako telemarketerka i wciskam ludziom głupoty; mam marne wyniki bo nie potrafię przekonać do pokazu, firma zajmuje się sprzedażą niemieckich garnków, czytałam o nich że to oszuści na wp i facebooku... płaca marna, za to wkoorwianie się na codzień... do tego niedługo zaczynam z nową, hormonalną metodą antykoncepcji i zapewne przez pierwszy okres adaptacji organizmu będę jędzą jak przed okresem, pierwszy raz zastosuję hormony... chyba pier.dolnę sobie drinka; rzadko piję, po prostu 2 dnia pracy miałam kaprys na wódkę i kupiłam... zostanie aż do sylwestra... popić więcej planuję dopiero na swoim ślubie, za niecałe pół roku to, jakoś się dostosuje leki, najwyżej raz pominę wieczorną dawkę... dobrze że w tym wszystkim mam przy sobie kochanego faceta, jesteśmy zaręczeni przeszło 4 lata a razem ponad 5 lat, miauu, długo był to związek na 700km odległość bo poznaliśmy się w necie, a od 1,5 roku mieszkamy razem, od niedawna mamy stały meldunek w Zielonej Górze...

tritace 5 mg 1-0-0, hydrochlorothiazidum Polpharma 12,5mg 1-0-0 (na nadciśnienie)
antykoncepcyjna evra
setaloft 50mg - 1-0-0
lamitrin 100 mg 1-0-1
doraźnie hydroksyzynka

przez Po prostu maciek 14 gru 2013, 12:11
Dzisiaj czuję się o wiele lepiej niż codziennie w tygodniu. Może z tego względu, iż jest Sobota i nie idzie się do roboty... ;)
Nie mniej jednak nie jest źle, ani złości, ani smutku, ani depresji narazie nie ma. Może jednak będzie lepiej?
Rok 2015 będzie niewątpliwie inny.
Wraz ze zniknięciem Jej z mojego życia umarła połowa mnie. Natomiast druga połowa, która pozostała nienawidzi mnie jeszcze bardziej niż Ona.

przez Lusesita Dolores 14 gru 2013, 13:13
źle
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez anna.anakaia 14 gru 2013, 13:20
Ahma, :(

Nie za dobrze. Zrezygnowana i smutno mi.
anna.anakaia

przez Arhol 14 gru 2013, 13:55
dobre jest,jako tako.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez deader 14 gru 2013, 14:21
Łeb mnie boli lekko od rana, nie wiem czemu, pewnie przez pogodę, bo zeżarłem już kilka painkillerów i nie przechodzi, ale nie jest na tyle uciążliwy żeby popsuć mi humor ;)
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

przez Indifference1 14 gru 2013, 14:28
Mnie też boli łeb ;/ Ale to może dlatego, że spałam jakieś 10/11 godzin. Nie rozumiem tego, zawsze w weekend wstaje o 12 choćby nie wiem co, jakbym nie mogła sama z siebie obudzić się o dajmy na to 9. Śpię za długo i potem kręci mi się w głowie, boli mnie i czuje się ogólnie źle.
II Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez mikra78 14 gru 2013, 14:30
Lekkostrawny dzień, bo zamroczonam obciągiem ośmiotygodniowego wina gronowego. Spożycie, oczywiście, z konieczności i z przypadku, bo winko trza było zdjąć znad osadu, ale w samopoczuciu dzięki temu błoga błogość :angel:
mikra78

przez Ziomal4321a 14 gru 2013, 14:32
Trochę przymulony, czuję niepokój i strach.
"Przeszłość to ziejąca otchłań, próbujesz od niej uciec, ale im dłużej uciekasz, tym głębsza, straszniejsza rośnie za tobą. Jej krawędzie ocierają twoje pięty. Ale musisz odwrócić się i stawić jej czoła"

przez deader 14 gru 2013, 14:42
Indifference1 napisał(a):Mnie też boli łeb ;/ Ale to może dlatego, że spałam jakieś 10/11 godzin. Nie rozumiem tego, zawsze w weekend wstaje o 12 choćby nie wiem co, jakbym nie mogła sama z siebie obudzić się o dajmy na to 9. Śpię za długo i potem kręci mi się w głowie, boli mnie i czuje się ogólnie źle.

Mam praktycznie dokładnie tak samo jeśli chodzi o wstawanie, ale akurat wydaje mi się że wyjaśnienie jest w moim przypadku prozaiczne - odsypiam wszystkie "stracone" godziny z całego tygodnia pracy... Tyle że to samo w sobie nie wywołuje u mnie bólu głowy zazwyczaj. Jeśli już, to tylko kac albo ch**owa pogoda :P
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

przez Indifference1 14 gru 2013, 15:17
deader, ja też odsypiam godziny z całego tygodnia. Czasami zasypiam o 2 a o 5 wstaje do szkoły. No ale nawet jak odsypiam to i tak czuję, że tyle godzin to jest za dużo. Wstaje półprzytomna, z bólem głowy i czuje się jak śmieć.
Nie mam ochoty wyłazić dzisiaj z domu a umówiłam się na 20... Może przejdzie :(
II Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez SmutnaTęcza 14 gru 2013, 15:35
Jak się czuję? Najgorzej jak tylko można.

przez coma 14 gru 2013, 17:19
przecuuuuudownie :105:
coma

przez amelia83 14 gru 2013, 17:34
coma, ja też :105:
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Sortuj wg