Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez comatom 06 gru 2013, 04:54
jasaw, dzieki
Ostatnio edytowano 06 gru 2013, 06:54 przez Artemizja, łącznie edytowano 1 raz
Powód: dubel
comatom

przez wieslawpas 06 gru 2013, 05:56
Hej pewnie ze mi podesli relaksacje, moze cos mi pomogą. Ciekawe, ze wszyscy piszą o tym przełamaniu lęku. W sumie już dwa razy przełamywałem nerwice i można powiedzieć ze ja pokonalem, ale za drugiem razem bralem lek seroxat mysle sobie, ze to przez niego wyszedlem. Wczesniej też wyszedlem bez leku i ta zmiana była bardziej trwała. Ale ja juz nie pamiętam co robilem, zresztą nawet mnie to frustruje. Ze wtedy dałem radę a teraz w tym tkwię. Wtedy też przełamwalem swoje lęki, też powiększałem strefe komfortu. Za pierwszym razem mocno wykańczała mnie praca w helpdesku firm internetowej, dużo sfrustrowanych klientow i takich emocji ktore przyjmowałem. Ta praca mnie wczerpwala, ale jednocześnie czułem się w takiej niemocy żeby ją zmienić. Bo bylem na paru spotkaniach i się nie udało w końcu tam tkwiłem, ale zmiana zaszła w systemie pracy po 5 latach wszedłem w tryb zmianowy, co z początku nie za bardzo mi odpowiadało, ale później sie okazało ze przez to jestem mniej narażony na stres bo on był największych w godzinach 9-17. Mniej było tego stresu to i czulem się mniej zestresowany, no i pamiętam że wtedy wprowadziłem się właśnie na Kochanowskiego, do pokoju gdzie miałem fajnego wspololatora Wojtka, bardzo optymistycznego gościa z którym zawsze moglem pogadać. No i tym Wojtkiem to sie rozmawiało, wychodziło na piwko do takiego loklnego pubu. Zacząłem pisać opowiadania, co mnie wyciszało, pojawilo sie też hobby ktore zaczalo dostarczać frajdy no w sumie nie wiem nawet kiedy dokładnie mnie ta nerwice minęła.
No i pamiętam ze chodziłem na terapie najpierw do pschiatry, ale czułem ze nic to nie dawało, poźniej to takiej babki, ale w sumie to mnie bardziej dołowało,
w koncu do takiej babki chodzilem przez poltora roku i ona mnie wycignela z największych leków ale w pewnym momecie to stanelo, to poszedłem do gościa
który jakos tak zrobil, że lęki się roplneło a zamiast nich pojawiło się tylko rozdrażnienie. W sumie to była końcówka nerwicy. Poźniej mialem chyba z 7 lat spokoju i nie ruszał mnie nawet duże stresy. Jak wszedlem z drugim razem moze opisze kiedy indziej ale z tego co widze to nagorszy jest stres ktory odziałuje cały czas.

przez JERZY62 06 gru 2013, 07:00
Nie zle ale chciałbym dłużej pospać ;)
♪♪♪

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Anna Maria 06 gru 2013, 07:07
LATEK1962, ja też :105: Ciemno za oknem,wiatr huczy,śnieg pada a tu trzeba niedługo wychodzić :x
Anna Maria

przez JERZY62 06 gru 2013, 07:09
kasiątko, brrr ;)
♪♪♪

przez Anna Maria 06 gru 2013, 07:15
LATEK1962, najgorsze że mam 1 km do przystanku przez las. Las osłania i może tak nie wieje,ale gałąź na łeb może spaść. Na przystanku nie ma żadnego zadaszenia,stoisz na szczery polu, tam to dopiero piździ. W domu mam cieplutko,eych....
Anna Maria

przez JERZY62 06 gru 2013, 07:24
kasiątko, to przegwizdane, bałbym się iść po ciemku przez las.
♪♪♪

przez mark123 06 gru 2013, 07:29
anna.anakaia napisał(a):Aurora92 o moich urodzinach też mało kto pamięta ;)

A mnie jest wszystko jedno, czy o moich ktoś pamięta, czy nie. Nie przepadam ani za składaniem życzeń ani za otrzymywaniem ich. Mam też małą pamięć do dat, wiem kiedy mam swoje, ale w przypadku np. moich rodziców pamiętam miesiąc, ale dzień czasem mi się miesza; a w przypadku reszty rodziny, to nie pamiętam, w którym miesiącu kto ma urodziny.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez comatom 06 gru 2013, 08:24
Nijak wciąż tak samo ale wierze ze będzie lepiej
comatom

przez deader 06 gru 2013, 08:30
Wkurwiony, niewyspany, wkurwiony ponownie, syndrom "leję na to sikiem prostym" - włączony. Nie wiem jak dzisiejszy dzień w robocie wytrzymam.
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

przez Arhol 06 gru 2013, 09:00
Zaśnięcie po 2 w nocy,2 wybudzenia o 4 i potem 6:40,pobudka o 7:30..
Czyli spanie koło 4h,so sweeet,to będzie pikny dzień :D.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez dominol 06 gru 2013, 10:34
czuje sie zły i to bardzo bo mnie obudzono po nocy po ktorej bylem w pracy... :evil:

przez hektorka 06 gru 2013, 10:52
Niewyspana, ale pozytywnie nastawiona po porannych ćwiczeniach i przed dzisiejszą terapią.
"Cóż za wspaniała niespodzianka odkryć w końcu, jak wolne od poczucia samotności może być przebywanie samemu."

/Ellen Burstyn/

przez coma 06 gru 2013, 13:16
spiąca i zmęczona, wszystko przez tą pogodę :/
coma

Sortuj wg