Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez moyraa 04 lut 2013, 16:57
Źle, bardzo źle.
Było dobrze, było stabilnie i zwyczajnie. Po prostu "po ludzku". Nie czułam się jak w złym filmie. I co?
Ciągle balansuję po jakieś cienkiej linii i nie wiadomo skąd i kiedy to wróci. Dwa dni dobrego samopoczucia, wolności, właściwie patrzenia na świat przez różowe okulary i ... znowu to samo. Emocje mnie rozwalają :why: . Może kiedyś to udźwignę? Może kiedyś jeszcze będzie normalnie? ... na dłużej niż kilka dni? Jak tu mieć, do jasnej, oparcie w sobie, jak znać siebie, kiedy to tak bardzo przytłacza? :(

Ale znowu przynajmniej przypomniało mi się przez te dwa dni, że warto walczyć o to, aby tak było zawsze. Były i złe emocje, owszem, ale nie tak silne. Zobaczyłam, że to co na co dzień przeżywam to nie zwykły smutek, czy złość, a jestem bombą, która ciągle wybucha i nosi na barkach ciężką ciemną chmurę. Trudno mi teraz z pewnością powiedzieć "kiedyś się jej pozbędę". Ale chciałabym. Dopiero wtedy czuję, że warto żyć. Choćby dla samego życia.
Dusza czasem lubi umierać i zostawiać ciało samo. Trzeba czasu, aby ponownie wydała plony.

przez im_unknown 04 lut 2013, 17:46
Nic nie czuję. Zupełnie nic.
“When it feels scary to jump, that’s exactly when you jump. Otherwise you end up staying in the same place your whole life. And that I can’t do.” ~J.C. Chandor
http://brightblueeyes.blox.pl/html

przez czarnobiała mery 04 lut 2013, 18:00
Chyba coraz gorzej.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez black swan 04 lut 2013, 18:59
Dzisiaj czuję się całkiem dobrze, nawet trochę lepiej niż wczoraj (wczoraj też nie było źle). Czuję, że powoli zgarniam swoje życie do kupy.
No risk - no fun, no pain - no gain.

przez Rafka 04 lut 2013, 19:00
słabo :(
Rafka

przez Abbey 04 lut 2013, 19:06
z kilkoma momentami pełnych chęci do zrobienia wszystkiego czuję się jeszcze gorzej :?
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

przez Ledoux 04 lut 2013, 19:22
Jak dziecko, regresja. Nie mam siły na to co się dzieje, nie mam siły. trzeba żyć i pracować, ale ja nie umiem żyć i nie mam siły.
Ledoux

przez ewe.lina 04 lut 2013, 20:48
Samopoczucie beznadziejne :-( Powinnam być dziś w pracy ale nie dałam rady :-( kurcze to wszystko jest jakieś nienormalne, jestem zła na siebie że tak się czuję, że nie potrafię sobie z tym poradzić, mieszanka negatywnych emocji..
Ostatnio edytowano 04 lut 2013, 20:53 przez ewe.lina, łącznie edytowano 1 raz

przez niewidoczny 04 lut 2013, 20:51
ewe.lina, dlaczego?
niewidoczny

przez ewe.lina 04 lut 2013, 20:57
Składa się na ten stan kilka rzeczy dość osobistych, ale jedną z nich jest to że bardzo często przez ,,fobie,, się ośmieszam, blokuję i nie daję rady..

przez niewidoczny 04 lut 2013, 20:59
Ale jakoś udaje się rozwiązać mimo to sytuacje?
niewidoczny

przez Anna Maria 04 lut 2013, 21:20
ewe.lina, ale masz śliczny awatarek Obrazek
Anna Maria

przez amelia83 04 lut 2013, 21:23
ewe.lina, tak słodki jest avatarek
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

przez ewe.lina 04 lut 2013, 21:29
Na razie udaje się ,,opanować,, sytuację proszkami, chociaż i tak nie do końca, muszę coś zrobić z tymi moimi fobiami bo już takie zwykłe ,,nerwomixy,, nie wystarczają :-( ale i tak praca nie ominie i jutro powtórka z rozrywki, najważniejsze żeby się udało przełamać potem wydaje mi się że będzie z górki ale to takie ciche nadzieje... na razie wolę nie myśleć.. Poza tym ostatnio w pracy podobno komuś wpadłam w oko i boję się ,,spojrzeń i docinków,, innych, w zasadzie jakoś nie mogę uwierzyć, bo kto jak kto ale żebym ja komuś w oko wpadła z tymi moimi lękami które naprawdę widać i z tą małomównością, chyba za bardzo się wcześniej zawiodłam na facetach i teraz do każdej osoby podchodzę przesadnie ostrożnie, boję się trochę tej znajomości.. Chyba za bardzo pokochałam samotność i izolację a jednocześnie mimo wszystko kusi..

Dziękuję :-) bardzo lubię koty
Ostatnio edytowano 04 lut 2013, 21:35 przez ewe.lina, łącznie edytowano 1 raz

Sortuj wg