Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Indifference1 20 lis 2013, 18:17
Dosłownie chwila nauki historii i momentalnie chce mi się spać. Nie ma szans żeby się tego nauczyć.
II Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez opasnm 20 lis 2013, 18:22
Indifference1 napisał(a):Dosłownie chwila nauki historii i momentalnie chce mi się spać. Nie ma szans żeby się tego nauczyć.

historia?...na samo to hasło zaczynam ziewać ;] dobrze, że ostatni raz miałam styczność z historią w drugiej klasie liceum :P
"Zacznij od nowa, zacznij jeszcze raz!"

przez Indifference1 20 lis 2013, 18:29
Istna tortura. A wysiedzenie na lekcji 45 min z otwartymi powiekami graniczy z cudem. Na prawdę kiedykolwiek myślałam że II wojna będzie ciekawa? Błagam...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez opasnm 20 lis 2013, 18:38
Indifference1 napisał(a):Istna tortura. A wysiedzenie na lekcji 45 min z otwartymi powiekami graniczy z cudem. Na prawdę kiedykolwiek myślałam że II wojna będzie ciekawa? Błagam...

Akurat holocaust i okres II WŚ jest jedynym wątkiem w historii, który byłam w stanie przecierpieć;]

przez abstrakcyjna 20 lis 2013, 18:45
Ahma, Skąd wiesz?
"Samotność to chyba jeden z najgorszych rodzajów cierpienia. I to jest uniwersalne dla całego świata. W Nowym Jorku, tak samo jak na Nowej Gwinei ludzie truchleją ze strachu przed samotnością i opuszczeniem."
Jedyną, stabilną rzeczą w moim życiu jest moja niestabilność.

przez NieznanySprawca 20 lis 2013, 19:00
Indifference1, opasnm, czego tu się uczyć? przecież wystarczy być na lekcji i chociaż ściszyć mp3ke, żeby coś wiedzieć. :mrgreen:

no ale wiem, takie gadanie, ja mogłem się gapić i 2 dni w przykłady z algebry i nieogar totalny. :mrgreen:
ale nie lubić historii to spora strata, nie znam nikogo, kto ma dużą wiedzę o świecie, a zarazem nie lubi historii. to tworzy kontekst. :mrgreen:
NieznanySprawca

przez opasnm 20 lis 2013, 19:02
NieznanySprawca napisał(a):Indifference1, opasnm, czego tu się uczyć? przecież wystarczy być na lekcji i chociaż ściszyć mp3ke, żeby coś wiedzieć. :mrgreen:

no ale wiem, takie gadanie, ja mogłem się gapić i 2 dni w przykłady z algebry i nieogar totalny. :mrgreen:
ale nie lubić historii to spora strata, nie znam nikogo, kto ma dużą wiedzę o świecie, a zarazem nie lubi historii. to tworzy kontekst. :mrgreen:

hm...nie czuję jakoś mega wielkiej wewnętrznej potrzeby uczenie się historii ;] serio. Mam swoje zainteresowania i rzeczy, o których mogę czytać godzinami, dniami, nocami :P

przez *Ai* 20 lis 2013, 19:04
czuję się pełna kontekstów
*Ai*

przez Indifference1 20 lis 2013, 19:07
NieznanySprawca napisał(a):Indifference1, opasnm, czego tu się uczyć? przecież wystarczy być na lekcji i chociaż ściszyć mp3ke, żeby coś wiedzieć. :mrgreen:

Chodzę na lekcje ale nic z tej historycznej gadki do mnie nie dociera. Poza tym dobrze się uczę i wolę biologię, matematykę, chemię czy choćby fizykę od tej nieszczęsnej historii. Zresztą tak samo jest na polskim. Nie lubię i tyle. Wybieram się na studia związane z medycyną (zakładając że się dostanę) i do życia starczy mi wiedza biologiczna ;)

przez Po prostu maciek 20 lis 2013, 19:11
Supernova napisał(a):czuję się pełna kontekstów

W jakim sensie?
Rok 2015 będzie niewątpliwie inny.
Wraz ze zniknięciem Jej z mojego życia umarła połowa mnie. Natomiast druga połowa, która pozostała nienawidzi mnie jeszcze bardziej niż Ona.

przez UnityMitford 20 lis 2013, 19:13
Indifference1 napisał(a):Wybieram się na studia związane z medycyną (zakładając że się dostanę) i do życia starczy mi wiedza biologiczna ;)

błędne przekonanie
UnityMitford

przez Artemizja 20 lis 2013, 19:14
Wypluta...nie mam na nic siły :bezradny:
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez Anna Maria 20 lis 2013, 19:18
Nefertari, jest dziś wyjątkowo biometr niekorzystny. Ja też fatalnie choć rano euforycznie.
Anna Maria

przez nerwosol-men 20 lis 2013, 19:20
Rano jak z procy , ale nadal lekki stan euforii :) może być :pirate:
Załóż wy­god­ne bu­ty, bo masz do przejścia całe życie... Obrazek

http://www.poomoc.pl

Sortuj wg