Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez coma 19 lis 2013, 02:34
opasnm, skąd ja to znam, od początku tej znajomosci serce ściera sie z rozumem, nadal tak jest, ale musze to zakonczyc :(
coma

przez Lusesita Dolores 19 lis 2013, 03:34
spac nie idzie, za glosne mysli mam
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

przez opasnm 19 lis 2013, 03:36
Ahma napisał(a):spac nie idzie, za glosne mysli mam

mam właśnie ten sam problem...
"Zacznij od nowa, zacznij jeszcze raz!"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Lusesita Dolores 19 lis 2013, 03:41
slyszysz swoje mysli? Ja je slysze i mam dosc. Jak leze to jeszcze fajnie przeplywaja ale jak cos robie i mam sie skupic to przeszkadzaja
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

przez coma 19 lis 2013, 04:53
teraz czuje sie gorzej niz zero, gorzej niz smiec
ale przynajmniej pojawil sie ktos kogo obchodzi moj los, ktos kto mnie rozumie bo przechodził przez to samo :)
coma

przez Artemizja 19 lis 2013, 07:24
Zmęczona. Z jednej strony fajnie mieć na rano, bo reszta dnia dla siebie, ale z drugiej, żeby się podnieść z łóżka i rozruszać, to to jest mistrzostwo :bezradny:
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez opasnm 19 lis 2013, 07:42
Nefertari napisał(a):Zmęczona. Z jednej strony fajnie mieć na rano, bo reszta dnia dla siebie, ale z drugiej, żeby się podnieść z łóżka i rozruszać, to to jest mistrzostwo :bezradny:

popieram, szczególnie po niecałej godzinie snu...o ile to wgl można snem nazwać. Miłego dnia, Kochani! Niech moc dziś będzie z nami! :)

przez Lolek20L 19 lis 2013, 11:10
Martwię się o mamę. Chyba znowu atak ją bierze...Oby nie,oby nie,oby nie

przez NieznanySprawca 19 lis 2013, 11:21
Znudzony i podniecony zarazem. Nic mi się nie chcę, chociaż porobiłbym coś. Jestem mocno nastymulowany, i koszmarnie zmęczony. Obsesyjnie chce mi sie palić, zjarałem 4 fajki pod rząd, i jeszcze mało. JAdłowstręt (ale wcisnąłem w siebie zacne sniadanie), przymglony obraz, świetna percepcja muzyki, ciary chodzą mi po plecach. Czuje się świetnie, a przy tym gniecie mnie straszliwy dyskomfort. Wszystko, kurva, na raz. :time:

Ta zasrana ambiwalencja zaczyna już śmierdzieć mi psychozą, zryty łeb + psychotropy= mocny odpał.
NieznanySprawca

przez Arhol 19 lis 2013, 11:30
Co prawda w wyniku własnej/czyjejś głupoty czy niedoinformowania mnie stałem jak ciul półtora godziny na polu,ale choć przez brak dojazdu do roboty mam dzień przerwy,ot prezent od opatrzności za wczorajszy zjebany dzień,a na pewno do 14...
Ale jak mawiają nie chwal dnia przed zachodem słońca :pirate:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez kasia1991 19 lis 2013, 12:39
Smutna, samotna, zmęczona i zdołowana. Brakuję mi wszystkiego, znajomości tych starych i tych nowych, chciałabym coś z sobą zrobić, ruszyć do ludzi i do świata, ale wolę pozostać w swojej bezpiecznej przystani, przed komputerem, w domu, tam gdzie nic mi nie grozi i niczego nie muszę się bać....

przez opasnm 19 lis 2013, 13:09
kasia1991 napisał(a):Smutna, samotna, zmęczona i zdołowana. Brakuję mi wszystkiego, znajomości tych starych i tych nowych, chciałabym coś z sobą zrobić, ruszyć do ludzi i do świata, ale wolę pozostać w swojej bezpiecznej przystani, przed komputerem, w domu, tam gdzie nic mi nie grozi i niczego nie muszę się bać....

Znam to doskonale... chciałabym aby był ktoś obok jednocześnie tak bardzo bojąc się obecności kogokolwiek...

przez UnityMitford 19 lis 2013, 13:17
zasypiałam z ciągłym wrażeniem, że mam gule krwi w gardle i okropną zgagą
do szkoły nie poszłam, na terapie muszę pojechać sama pociągiem, jedzie 25minut i ma tylko takie małe okna, jestem przerażona
UnityMitford

przez Purpendicular 19 lis 2013, 13:52
"Perfect Day" chciałoby się powtórzyć za Lou Reedem. Z podobną dozą ironii, rzecz jasna.
Purpendicular

Sortuj wg