Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez NieznanySprawca 18 lis 2013, 19:17
może warto przyjąć ten komplement i aspirować na wyższe stanowisko? ;)

to samo miałem napisać. :pirate:
NieznanySprawca

przez SmutnaTęcza 18 lis 2013, 19:17
kolekcjoner snów

Ojciec alkoholik - wstyd mi, że nie jest normalny, że nie miałam normalnego dzieciństwa i normalnej rodziny.
Ludzie - traktują mnie jak człowieka gorszej kategorii, kogoś niepotrzebnego, kto nie ma do powiedzenia nic ważnego i ciekawego. A faceci to już w ogóle nie traktują mnie tak jak innych kobiet. Owszem - widzą, jakiej jestem płci, ale nie traktują tak jak innych dziewczyn. Po prostu brak mi tego, brak mi komplementów i zwykłego ludzkiego zainteresowania, rozmowy z kimkolwiek.
Brzydota - jestem po prostu brzydka i nie pasuję nawet do wzorca "w miarę atrakcyjnej i seksownej kobiety".

To pewnie nie wszystkie czynniki, ale m.in. to doprowadziło do samotności. Trwa ona już tak długo, że powinnam być do niej przyzwyczajona. Ale nie jestem i doskwiera mi ona najbardziej ze wszystkich rzeczy.

przez nerwosol-men 18 lis 2013, 19:27
dziś jest gitaraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa..............
Załóż wy­god­ne bu­ty, bo masz do przejścia całe życie... Obrazek

http://www.poomoc.pl

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez kolekcjoner snów 18 lis 2013, 19:28
Aurora92, dlaczego się tego wstydzisz? Przecież rodziny sie nie wybiera. Jak się nie da z nimi współgrać to trzeba się odciąć. Gorzej jak to zostawia w Tobie głębokie rany, których czas nie zaleczy.
Wszyscy Cię olewają? A może brak Ci normalnego towarzystwa?
A ten wzorzec jest dla Ciebie tak ważny? Dużo jest kobiet ładnych, a nie czuja sie atrakcyjnie bo to kwestia pewności siebie.

A robisz coś by ten stan zmienić?
kolekcjoner snów

przez MalaMi1001 18 lis 2013, 19:32
Aurora92 napisał(a):kolekcjoner snów

Ojciec alkoholik - wstyd mi, że nie jest normalny, że nie miałam normalnego dzieciństwa i normalnej rodziny.
Ludzie - traktują mnie jak człowieka gorszej kategorii, kogoś niepotrzebnego, kto nie ma do powiedzenia nic ważnego i ciekawego. A faceci to już w ogóle nie traktują mnie tak jak innych kobiet. Owszem - widzą, jakiej jestem płci, ale nie traktują tak jak innych dziewczyn. Po prostu brak mi tego, brak mi komplementów i zwykłego ludzkiego zainteresowania, rozmowy z kimkolwiek.
Brzydota - jestem po prostu brzydka i nie pasuję nawet do wzorca "w miarę atrakcyjnej i seksownej kobiety".

To pewnie nie wszystkie czynniki, ale m.in. to doprowadziło do samotności. Trwa ona już tak długo, że powinnam być do niej przyzwyczajona. Ale nie jestem i doskwiera mi ona najbardziej ze wszystkich rzeczy.

Zapewne nie masz racji i wyolbrzymiasz swoją "brzydotę", jak większość osób, które czują się samotne i w swojej urojonej zazwyczaj brzydocie widzą powód swojej samotności. A prawda jest taka, że komplementy tak naprawdę goowno znaczą, to tylko słowa oceniające twoją "powierzchowność". Więc głowa do góry.

Dziś czuję się zaskakująco dobrze, byłam zaskakująco dla wszystkich w pracy miła, serdeczna, podobnie jak dla pana z banku w rozmowie telefonicznej, dla mamusi i pani w sklepie. Ciekawa jestem co się jeszcze dziś wydarzy, co mnie vkoorwi i z powrotem wrzuci do rzeczywistości :mrgreen:

przez Po prostu maciek 18 lis 2013, 19:35
Aurora92 napisał(a):kolekcjoner snów

Tez mialem ojca alkoholika. Mimo jego nałogu jednak nie był dla nas zły. Doprowadził jednak nałogiem matke do nerwicy, a kochana mamusia swoja niedolą wykańczała całe zycie mnie.
Po drugie samotnośc tez jest straszna i potrafi wymeczyc.
Rok 2015 będzie niewątpliwie inny.
Wraz ze zniknięciem Jej z mojego życia umarła połowa mnie. Natomiast druga połowa, która pozostała nienawidzi mnie jeszcze bardziej niż Ona.

przez kolekcjoner snów 18 lis 2013, 19:36
MalaMi1001, komplementy dużo znaczą, bo człowiek ma potrzebę bycia docenionym i dowartościowanym i wcale nie tyczy się to powierzchowności...
kolekcjoner snów

przez MalaMi1001 18 lis 2013, 19:40
kolekcjoner snów napisał(a):MalaMi1001, komplementy dużo znaczą, bo człowiek ma potrzebę bycia docenionym i dowartościowanym i wcale nie tyczy się to powierzchowności...

Więc na jakiego rodzaju komplementy liczysz, skoro piszesz tylko o swojej brzydocie?

przez kolekcjoner snów 18 lis 2013, 19:46
MalaMi1001, nie ja piszę tylko Aurora92, więc chyba nie ogarniasz ;) Albo pytanie niedokładne :)
kolekcjoner snów

przez MalaMi1001 18 lis 2013, 19:49
kolekcjoner snów napisał(a):MalaMi1001, nie ja piszę tylko Aurora92, więc chyba nie ogarniasz ;) Albo pytanie niedokładne :)

Nie ogarniam, masz rację :P Wybacz roztrzepańcowi :hide: ;)

przez SmutnaTęcza 18 lis 2013, 19:50
kolekcjoner snów, wstydzę się, bo moi rówieśnicy go znają i widzą go, gdy jest pijany, gdy kupuje alkohol. Śmieją się ze mnie po kryjomu. A przecież nikt nie chce mieć przyjaciół z nienormalnych domów ani odwiedzać takich ludzi.
A jeśli chodzi o towarzystwo - brak mi nie tyle "normalnego", co jakiegokolwiek.
Cały czas próbuję coś robić z wyglądem, ale z marnym skutkiem. Nawet bardzo.

MalaMi1001, mnie właśnie brakuje tych słów oceniających powierzchowność, które jakoś tam podniosłyby moją samoocenę i sprawiłyby, że poczułabym się ważna.

przez Lusesita Dolores 18 lis 2013, 19:51
natlok mysli
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

przez Anna Maria 18 lis 2013, 19:51
Ahma, choć do nas będzie raźniej post1411302.html#p1411302 ;)
Anna Maria

przez kolekcjoner snów 18 lis 2013, 19:57
Aurora92, a skąd że sie śmieją? A nawet jeśli to przyjaciele to nie tacy ludzie, co sie wyśmiewają z innych.
A wychodzisz do ludzi?
Nie wiem czy z wyglądem da się coś zrobić czasem, ale z nastawieniem na pewno.
kolekcjoner snów

Sortuj wg