Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez NieznanySprawca 18 lis 2013, 16:55
Codziennie przy modlitwie dziękuje Donaldowi T. za 5 lat na studiach dzięki którym mam świetne horyzonty na bycie zawodowym bezrobotnym.

Zwalaj dalej nieudolność Na T, a zawodowe bezrobocie masz jak w banku. :great:
NieznanySprawca

przez Po prostu maciek 18 lis 2013, 17:03
NieznanySprawca napisał(a):Zwalaj dalej nieudolność Na T, a zawodowe bezrobocie masz jak w banku. :great:

Oho. Okazuje się że Pan T ma jeszcze jakichś wyznawców. Też kiedyś mu zaufałem. Myślałem też ze bedzie lepiej, praca dla młodych itd. Korzystajac z okazji chciałbym Wszystkich Polaków, w tym na tym forum przeprosic ze dałem sie 2 razy omamic i zagłosowalem na partie Pana T. Oczywiscie by zylo sie lepiej...wybranym.
Rok 2015 będzie niewątpliwie inny.
Wraz ze zniknięciem Jej z mojego życia umarła połowa mnie. Natomiast druga połowa, która pozostała nienawidzi mnie jeszcze bardziej niż Ona.

przez UnityMitford 18 lis 2013, 17:12
Po prostu maciek, zgorzkniały, typowe to dla Tracza
UnityMitford

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Purpendicular 18 lis 2013, 17:15
"Pan T" wybierał Ci studia?
Bo jakoś do mnie Pan T nie przyszedł i nie zmuszał mnie do wyboru kierunku. Czyli jednak jestem szczęściarzem 8)
Purpendicular

przez libertynka 18 lis 2013, 17:16
wczoraj byłam bardzo pobudzona pomysłami, planami i marzeniami aż nie mogłam zasnąć do 6 rano, a dzisiaj jestem w wielkim dole, wczoraj było za wysoko to dziś jest za nisko, jak sobie w tym radzić? rzadko mam takie wahania nastroju i jak się zdarzają to nie wiem co z tym zrobić, jak wrócić do równowagi
vel veganka
spotkam się we Wrocławiu, kto chętny proszę o pw

przez Po prostu maciek 18 lis 2013, 17:17
UnityMitford napisał(a):Po prostu maciek, zgorzkniały, typowe to dla Tracza

Jeden z 3 moich idoli. Zaraz po JPII i Kapitanie Bombie. Nigdy sie nie poddawał. Nie szedł na kompromisy :)
Wraz ze zniknięciem Jej z mojego życia umarła połowa mnie. Natomiast druga połowa, która pozostała nienawidzi mnie jeszcze bardziej niż Ona.

przez UnityMitford 18 lis 2013, 17:20
Po prostu maciek napisał(a):
UnityMitford napisał(a):Po prostu maciek, zgorzkniały, typowe to dla Tracza

Jeden z 3 moich idoli. Zaraz po JPII i Kapitanie Bombie. Nigdy sie nie poddawał. Nie szedł na kompromisy :)

uwielbiam :lol:
UnityMitford

przez magnolia84 18 lis 2013, 17:21
boli mi gardło i jest mi ziiimnooooo brrr
magnolia84

przez Po prostu maciek 18 lis 2013, 17:22
UnityMitford napisał(a):uwielbiam :lol:

a konkretnie co?

przez NieznanySprawca 18 lis 2013, 17:26
nie pozostaje nic, jak przynieść węgiel z komórki, i rozgrzać tego kaflaka w pokoju magnolko, . :pirate:
Oho. Okazuje się że Pan T ma jeszcze jakichś wyznawców. Też kiedyś mu zaufałem. Myślałem też ze bedzie lepiej, praca dla młodych itd

Heh, ja na to nigdy nie wpadłem, i pajac nie otrzymał ode mnie/ nie otrzyma żadnego głosu. Ale kanalizowanie frustracji życiowej na jakimś T, K, czy innym X kojarzy mi się z rozmówkami lumpenproletariatu w pośredniaku, ale przecież wiem, że jako człowiek wykształcony taki nie jesteś, tylko masz dziś gorszy dzień. :great: ;)
NieznanySprawca

przez monk.2000 18 lis 2013, 17:28
Szkoda, że nie ma tego serialu. Zawsze się wkurzałem jak był fragment "wciąż się dzieje życia cud". Może cud, ale nie zawsze jest cudownie.

Czuję się wewnętrznie trochę zaniepokojony, a powierzchownie jest okej. Tylko pytanie jak mi pójdzie z nauką.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

przez UnityMitford 18 lis 2013, 17:28

a konkretnie co?

pana Tracza, jak i resztę Twoich wybitnych idoli
UnityMitford

przez Po prostu maciek 18 lis 2013, 17:30
Purpendicular napisał(a):"Pan T" wybierał Ci studia?
Bo jakoś do mnie Pan T nie przyszedł i nie zmuszał mnie do wyboru kierunku. Czyli jednak jestem szczęściarzem 8)

Tia, też już takie gadki slyszalem. Powiedz to tym szcześciażom co skonczyli mechanike, mechatronike, inżynierie budowy maszyn i budownictwo co już sie pakują albo już pojechali. Kurs oczywiście na zachód byc pomywaczem u niemca. Wszyscy oczywiście byli wyborcami jedynie słusznej POlskiej partii przyjaciół załatwiania interesów wzajemnych co widac na sląskich tasmach gdzie jakiś koles gada by mu załatwic prace bo jak zarabia sie 10 koła na miecha to malo.

-- 18 lis 2013, 16:31 --

UnityMitford napisał(a):

a konkretnie co?

pana Tracza, jak i resztę Twoich wybitnych idoli

Dobyr gust :)

przez magnolia84 18 lis 2013, 17:32
NieznanySprawca napisał(a):nie pozostaje nic, jak przynieść węgiel z komórki, i rozgrzać tego kaflaka w pokoju magnolko, . :pirate:

magnolko? :oops: jak miło :smile:
w domku ciepło ale mnie trzęsie :?
magnolia84

Sortuj wg