Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez deader 17 lis 2013, 23:47
Generalnie dzień był spoko, ale szykując się do snu mój mózg połączył układankę i jest mi... dziwnie. W piątek umarła córka szefa; niedługo więc będzie pogrzeb; w mieście gdzie znajduje się firma i dom szefa jest jedna firma pogrzebowa, z którą współpracujemy; robimy dla nich religijne obrazki z modlitwami, które rozdawane są na pogrzebach; tak się składa że przygotowywaniem tego zajmuję się ja... Więc właśnie się zorientowałem że pewnie jutro będę musiał przygotować obrazki dla osoby którą znałem.

Niefajne :/
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

przez -ista 17 lis 2013, 23:47
coma, Sraka, czy zatwardzenie ? ;) Zważywszy na smutny los opiowraków, pewno Ci się leje z dupy :D

przez Anna Maria 17 lis 2013, 23:56
Samotnie
Anna Maria

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez czarnobiała mery 17 lis 2013, 23:56
Po prostu maciek, na_leśnik, kasiątko, Nefertari, Tyrr, dziękuję Wam pięknie. :smile: Naprawdę dzisiaj czuję, że mam przyjaciół, właśnie pożegnałam ostatniego gościa.

-- 17 lis 2013, 22:57 --

kasiątko, tulę:*

przez Anna Maria 17 lis 2013, 23:57
nazywam się niewarto, super
Anna Maria

przez magnolia84 18 lis 2013, 00:00
kasiątko napisał(a):Samotnie

Obrazek
magnolia84

przez Anna Maria 18 lis 2013, 00:01
magnolia84, o jaki cudny piesek :uklon:
Anna Maria

przez Lili7 18 lis 2013, 00:02
Od rana kop z każdej możliwej strony. Ku.... żaden normalny czy nienormalny człowiek jest w stanie to znieść,
Mam dość. Od rana na przemian krzyczę w poduszkę i płacze.
Kiedy, kiedy życie przestanie mnie doświadczać.
Kuwr,,,, ja już nie mogę.
Jeszcze jeden taki dzień i skoczę z wieżowca
bo kur... nie dam rady więcej, nie dam
If i get it all down on paper it's no longer inside of me...

przez poem 18 lis 2013, 00:53
Najpierw poczułam niepokój po słuchaniu głośno muzyki (rock i dubstep w jednym, korn&skrillex... może to dziwna reakcja, ale ostatnio jestem na to bardziej wrażliwa...), potem stwierdziłam, że muszę jakoś się uspokoić i na myśl przyszedł mi jak zwykle alko :/

przez kolekcjoner snów 18 lis 2013, 02:09
Znów spałem w dzień i teraz chyba całą noc nie będę spać... No ale ok. Pospamuję trochę na forum :P
kolekcjoner snów

przez rotten soul 18 lis 2013, 03:55
Ja Cież pier..lę co za bryndza :evil: :cry: Nie wiadomo czy płakać czy mordę drzeć. :zonk:
rotten soul

przez anna.anakaia 18 lis 2013, 03:59
rotten soul :?:
Coś się stało złego?
anna.anakaia

przez deader 18 lis 2013, 09:45
Po prostu ekstra. [/sarkazm] Na drzwiach firmy przywitała mnie klepsydra informująca o dacie pogrzebu, a w środku - czekała wiadomość od szefa że dzień po pogrzebie wraca do roboty. Czy on jest jakimś pieprzonym cyborgiem? Zostawi całą swoją rodzinę w żałobie a sam przyjdzie do nas wyżywać smutki? Czy ten człowiek w ogóle posiada jakieś uczucia? Dzień po pogrzebie mojej dziewczyny nie byłem w stanie robić nic, ba, co najmniej tydzień nie nadawałem się do niczego, wziąłem wolne i chlałem do upadłego, a on?? Coraz bardziej przestaję współczuć jemu co obawiać się o swoją kondycję psychiczną w nadchodzących dniach... :/
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

przez slow motion 18 lis 2013, 09:52
deader napisał(a):Po prostu ekstra. [/sarkazm] Na drzwiach firmy przywitała mnie klepsydra informująca o dacie pogrzebu, a w środku - czekała wiadomość od szefa że dzień po pogrzebie wraca do roboty. Czy on jest jakimś pieprzonym cyborgiem? Zostawi całą swoją rodzinę w żałobie a sam przyjdzie do nas wyżywać smutki? Czy ten człowiek w ogóle posiada jakieś uczucia? Dzień po pogrzebie mojej dziewczyny nie byłem w stanie robić nic, ba, co najmniej tydzień nie nadawałem się do niczego, wziąłem wolne i chlałem do upadłego, a on?? Coraz bardziej przestaję współczuć jemu co obawiać się o swoją kondycję psychiczną w nadchodzących dniach... :/

Być może w taki sposób radzi sobie z problemami....poprzez pracę. Każdy inaczej przeżywa stratę i nie można powiedzieć, że nie ma uczuć. Może ma tylko gdzieś głęboko schowane...

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

Sortuj wg