Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez abstrakcyjna 16 lis 2013, 01:52
Vett, Za to, że powiedziałam coś, czego mogłam nie mówić. Teraz żałuję.
"Samotność to chyba jeden z najgorszych rodzajów cierpienia. I to jest uniwersalne dla całego świata. W Nowym Jorku, tak samo jak na Nowej Gwinei ludzie truchleją ze strachu przed samotnością i opuszczeniem."
Jedyną, stabilną rzeczą w moim życiu jest moja niestabilność.

przez rotten soul 16 lis 2013, 03:49
No właśnie nie wiem czy umiem. Właśnie dostałem mejla (inaczej nie mógł się ze mną skontaktować już) od starego eks kumpla i utwierdziłem się tylko w swoim przekonaniu, że ludzie żyjący obok mnie, absolutnie mnie nie znają i nie wierzą we mnie, a już na pewno nie ten dziad. Mimo, że to wiedziałem, to jednak przykro mi się bardzo zrobiło jak to przeczytałem. Co innego się domyślać, a co innego faktycznie z tym zapoznać. Nie przebierał w słowach, a bankowo jest pijany, więc mówi prawdę. Da mi to do myślenia, a już cholera chciałem iść spać, zamiast tego 5 raz czytam tego mejla. :evil: :evil: :evil:
rotten soul

przez deader 16 lis 2013, 03:57
rotten soul, olej cwela
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez khaleesi 16 lis 2013, 03:58
Ujdzie w tłumie.
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez rotten soul 16 lis 2013, 04:06
deader,
Dobra rada, ale w sumie zrobiłem to już jakieś pół roku temu. Jebaniec. Zagotowałem się nie powiem. A z drugiej strony cieszę się , bo wiem jak bardzo się myli w obecnej ocenie mnie. Ach nieważne już....przejdzie za jakiś czas.

Tuptuś.
rotten soul

przez on199210 16 lis 2013, 04:17
Fatalnie, nie mogę spać i chyba bierze mnie jakieś przeziębienie :bezradny:

przez deader 16 lis 2013, 04:37
rotten soul, no i to chodzi, lej sikiem prostym na takich ludzi, zdrowe dla wątroby

przez rotten soul 16 lis 2013, 04:40
deader,
:lol: Dzięki za krzepiące słowa i humor. Jutro poćwiczę sik prosty. Co jeszcze nie tniesz komara?
rotten soul

przez deader 16 lis 2013, 04:48
rotten soul, wczoraj spałem 12h bo padłem po powrocie z roboty, dzisiaj po powrocie z roboty padłem i obudziłem się o północy - tak więc do komara to mi chyba daleko :P Tłukę GTA do świtu a potem się zobaczy :P

przez tiktalk 16 lis 2013, 04:52
rozwaliłem szwagra w fife małe a cieszy poprawiło humor ale w myśleniu pokazuje mi błąd że się tym napycham i nadymam

-- 16 lis 2013, 03:54 --

deader, na playu gta?
tianeptyna 4x12,5 / wiadro supli ;)

przez rotten soul 16 lis 2013, 04:55
deader,
Myślałem, że tworzysz właśnie niedobory snu, a Ty masz go w nadmiarze na tę chwilę. Ja spadam w końcu. CYA.
rotten soul

przez deader 16 lis 2013, 05:02
rotten soul napisał(a):deader,
Myślałem, że tworzysz właśnie niedobory snu, a Ty masz go w nadmiarze na tę chwilę. Ja spadam w końcu. CYA.

Taki to już mój porypany zegar biologiczny że lepiej funkcjonuję w nocy :P Trzym się!

tiktalk napisał(a):deader, na playu gta?

Niestety na Xboxie, mojego Playa szlag trafił (a dokładniej YLODa złapał) a niestety ostatnio nie cierpię na nadmiar kasy i naprawa obecnie nie wchodzi w grę :/ A chętniej pograłbym na PS3, bo to tak wielka gra że wykosztowałbym się na oryginałkę i oprócz przezajebistego singla wypróbowałbym multi. Może po nowym roku coś z tym zrobię bo szykuje się zwrot kasy za niewykorzystane urlopy :twisted: Najgorsze że już 3 razy ją naprawiałem, a nie bardzo chcę kupować nową bo mam model 60 gb czyli jedyny ze wsteczną kompatybilnością uwzględniającą PS2... Dodatkowo boli że jeszcze nie miałem przez to szansy położyć łap na Uncharted 3 i Last Of Us :evil:

przez tiktalk 16 lis 2013, 05:10
ja mam gta i sprzedaje, nie kumam nic innego na konsoli poza fifa, wczesniej na pececie gta 4 robiło mega klimat grafika powalała:) kupiłem sprzedaje słabo to wygląda
tianeptyna 4x12,5 / wiadro supli ;)

przez deader 16 lis 2013, 05:31
tiktalk napisał(a):ja mam gta i sprzedaje, nie kumam nic innego na konsoli poza fifa, wczesniej na pececie gta 4 robiło mega klimat grafika powalała:) kupiłem sprzedaje słabo to wygląda

"Słabo" w sensie "brzydko" czy "gra mi nie podchodzi"? Jeśli chodzi o wygląd to dla mnie jest extra, może dlatego że nie mam kompa potwora. A jeśli chodzi o samą grę - to jestem hardkorowym fanem serii i jak dla mnie to świetna odsłona. "IV" mi właśnie nie bardzo podeszła, "V" - to jest to! :D

Zaś ja gier typu Fifa właśnie nie kumam, najpewniej przez totalny brak zainteresowania sportem :P Tylko niektóre samochodówki lubię (jeśli traktować rajdy jako sport), ale też raczej te "odjechane" jak Carmageddon, Burnout czy Flatout, a nie realistyczne symulatory.

Sortuj wg