Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Kiya 05 lis 2013, 20:58
Kestrel, takim Cię najbardziej lubimy :D
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

przez zmęczona_wszystkim 05 lis 2013, 21:01
nerwosol-men napisał(a):zmęczona_wszystkim - fajnie że działasz, ja tam już teraz też jestem zmęczony nie chce mi się już przejmować :) zmienie nick na zmęczony przejmowaniem się chyba :D

dobrze, ze od razu po bandzie poszłam i sobie zajęłam nick o ogólnym zmęczeniu :D
Rozumiem to zmęczenie. Przez pewien czas dość intensywnie zajmowałam się poszukiwaniami i byłam tym tak zmęczona. Chodzenie na spotkania, mówienie tych samych rzeczy, jak to na pierwszych spotkaniach (zwykle po nich nie było nic więcej). Jeszcze to jeżdżenie do różnych miejsc, bo u mnie to trudno kogoś znaleźć. To był chyba jeden z bardziej męczących okresów w moim życiu. robilam coś, na co w ogóle nie miałam ochoty. A potem jeszcze się dziwiłam, ze nic z tego nie wychodzi. Teraz to już na luzie bardziej podeszłam. Żadnych zobowiązań, żadnej przyszłości, po prostu zabawa z sympatyczną osobą.

przez MalaMi1001 05 lis 2013, 21:01
Kestrel napisał(a):

A nie,zapominam "z gówna bata nie ukręcisz"

No właśnie mi się przypomniało, że to o mnie... :-|

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez zmęczona_wszystkim 05 lis 2013, 21:04
Kestrel, sam doskonale wiesz, ze tylko ty sam stoisz sobie na przeszkodzie. Nie wierzę, że nie znalazłyby się dziewczyny zainteresowane kimś z takim poczuciem humoru i dystansem do siebie. O tym, żeś potencjalny dziedzic fortuny, to bym nie wspominała. :mrgreen:
A co mi innego zostało, coś trzeba robić w moim wieku. Nie ma czasu na opieprzanie się, oddech czuję na szyi :pirate: Zresztą, żeby posmęcić trochę, nic wielkiego się nie święci, w planach "ożenku" nie mam.

przez Siding Spring 05 lis 2013, 21:05
Oj przestan :nono:

przez nerwosol-men 05 lis 2013, 21:07
no dobre podejście już chyba nie jesteś taka zmęczona wszystkim :D
Załóż wy­god­ne bu­ty, bo masz do przejścia całe życie... Obrazek

http://www.poomoc.pl

przez zmęczona_wszystkim 05 lis 2013, 21:10
Jestem, jestem, jedna jaskółka wiosny nie czyni :D Tak łatwo się mojego kochanego nicka nie pozbędę :P

przez Arhol 05 lis 2013, 21:12
Kiya, No ja za tą formą "bycia" nie przepadam akurat :<.
MalaMi1001, przesadzasz (brzmi niezbyt wiarygodnie,wiem,jednak to uroki ujebanych w naszych łbach schematów,z obiektywnego punktu widzenie tragedii aż takiej jak z subiektywnego nie ma .
zmęczona_wszystkim, tru story,ale czy hu(j)mor i distans (który jest wybiórczy czasem) by styknął :mrgreen:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez nerwosol-men 05 lis 2013, 21:13
nie no nie ukradnę , ale i tak najlepszy nick jaki widziałem to chyba brzydka i biedna :) tak mi zapadał w pamięć

przez zmęczona_wszystkim 05 lis 2013, 21:14
Myślę, że to cechy, których wielu ludziom brakuje, a Ty ich masz aż nadto. Innych zalet też pewnie wiele. Chyba że chciałbyś jakiejś plastikowej dziuni nie łapiącej niczego, ale z oczojebnymi kobiecymi atrybutami :P

-- 05 lis 2013, 21:16 --

nerwosol-men napisał(a):nie no nie ukradnę , ale i tak najlepszy nick jaki widziałem to chyba brzydka i biedna :) tak mi zapadał w pamięć

dobry.... że też wtedy na niego nie wpadłam, ale ja bym pewnie do tego coś jeszcze dodała

przez Arhol 05 lis 2013, 21:17
zmęczona_wszystkim, Nołp,dupens i cyc to nie wszycho (choć nie ukrywam,wygląd znaczenie ma (ale nie jest to IMO najważniejsze),z plastykiem który ma światopogląd i "głębie" charakteru wielbłądzich jąder - K*&^*)& by mnie wzięła po paru tyg :pirate:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez nerwosol-men 05 lis 2013, 21:20
Nie no na pewno łatwiej jest jak się kogoś ma , radzić sobie z tymi problemami , ale moja jak mnie ostatnio widziała w kiepskim stanie to jej się udzieliło od razu , chociaż jej nic nie jest eh...

przez zmęczona_wszystkim 05 lis 2013, 21:23
no jasne, że ma, i nijak temu nie zaprzeczę, bom zafiksowana na tym myśleniu :( Jeszcze się z tego nie wyleczyłam i droga długa przede mną.
Podziwiam Twoją bezcenną wiedzę zoologiczną 8)

przez MalaMi1001 05 lis 2013, 21:24
Kestrel napisał(a): MalaMi1001, przesadzasz (brzmi niezbyt wiarygodnie,wiem,jednak to uroki ujebanych w naszych łbach schematów,z obiektywnego punktu widzenie tragedii aż takiej jak z subiektywnego nie ma .

Jakby nie było masz rację. Połowa sukcesu to odkryć te schematy, a druga połowa wystąpić przeciwko nim.

Sortuj wg