Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez MalaMi1001 05 lis 2013, 12:22
deader napisał(a):Cóż, zbyt wiele ogólników, nie mam pojęcia jakie nadzieje masz na myśli. Ja na przykład odłożyłem na bok nadzieję że znajdę jeszcze w życiu kobietę z którą je przeżyję - i jest dużo łatwiej. Nie: pozbawiłem się tej nadziei, co odłożyłem na półkę, bo tak na codzień to przeszkadzająca była. Jak poznam jakąś fajną laskę to wyciągnę i nadzieję spod dywanu. Nie ma co zawracać sobie łba rzeczami na które nie mamy wpływu.

Właśnie mi coś uświadomiłeś (przez przypadek) i poczułam taką niesamowitą ulgę, że mam ochotę skakać i śpiewać.

przez rotten soul 05 lis 2013, 12:28
deader,
Nie ma co zawracać sobie łba rzeczami na które nie mamy wpływu.

No, ale akurat w tej kwestii masz na to wpływ. Fajna laska sama się nie znajdzie, szczególnie jeśli ktoś prowadzi domatorski tryb życia jak Ty. W pracy chyba też takich nie poznasz, bo robisz (zakładam) głównie z facetami.
rotten soul

przez Arhol 05 lis 2013, 12:53
MalaMi1001 napisał(a):Ja się czuję kiepsko. Wciąż mam nadzieję, za którą siebie coraz bardziej nienawidzę. Wszystko byłoby ze mną ok, gdyby nie ta cholerna nadzieja. Nie umiem się skupić, racjonalnie myśleć, wysysa to ze mnie wszystkie siły. Jak się pozbyć nadziei, skoro fakty do mnie nie docierają? :cry:

W końcu zdechnie któregoś dnia,albo prawie do cna,ale szczęśliwsza wtedy nie będziesz.

Też w moim przypadku liczę że im prędzej to wszystko zdechnie tym lepiej.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez deader 05 lis 2013, 12:54
MalaMi1001 napisał(a):Właśnie mi coś uświadomiłeś (przez przypadek) i poczułam taką niesamowitą ulgę, że mam ochotę skakać i śpiewać.

Nie wiem co zrobiłem, ale wygląda na to że zrobiłem to dobrze :P

rotten soul napisał(a):deader,

No, ale akurat w tej kwestii masz na to wpływ. Fajna laska sama się nie znajdzie, szczególnie jeśli ktoś prowadzi domatorski tryb życia jak Ty. W pracy chyba też takich nie poznasz, bo robisz (zakładam) głównie z facetami.

Tak naprawdę to nie całkiem. Rok siedzenia w domu przyniósł mi tyle samo związków co rok latania z wywieszonym jęzorem po imprezach i prób rwania wszystkiego co się dało. Statystycznie więc wynik jest zero i statystycznie nieważne co robię, wynik jest zero (zresztą jak wspomnę laski z którymi byłem, to każdą poznałem przez kogoś - a to na imprezie, a to na ognisku, nie podbijałem nigdy do nieznajomych dziewczyn w barach czy coś w tym stylu; można więc powiedzieć że "znajdywały się same"). I tą sytuacją mogę się albo zadręczać, albo mieć na to wyjebane. Zadręczanie już przerabiałem, teraz kosztuję wyjebania i muszę powiedzieć że smakuje całkiem OK.
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

przez fatuma03 05 lis 2013, 12:55
deader, bEdzie ras :why:
Pewnego dnia zrozumiałam że ja nie umiem nic.....
Arketis20mg
Clonazepenum6mg
Hydroksyzinum25mg
Vetira 2000mg propranolol30mg

przez deader 05 lis 2013, 12:57
fatuma03 napisał(a):deader, bEdzie ras :why:

..albo dfa? :roll:
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

przez wyrzucony 05 lis 2013, 13:40
zadowolony niose radośc dzisiaj wszędzie.... :D

przez Śmiercionauta 05 lis 2013, 13:41
Tak naprawdę to nie całkiem. Rok siedzenia w domu przyniósł mi tyle samo związków co rok latania z wywieszonym jęzorem po imprezach i prób rwania wszystkiego co się dało. Statystycznie więc wynik jest zero i statystycznie nieważne co robię, wynik jest zero (zresztą jak wspomnę laski z którymi byłem, to każdą poznałem przez kogoś - a to na imprezie, a to na ognisku, nie podbijałem nigdy do nieznajomych dziewczyn w barach czy coś w tym stylu; można więc powiedzieć że "znajdywały się same"). I tą sytuacją mogę się albo zadręczać, albo mieć na to wyjebane. Zadręczanie już przerabiałem, teraz kosztuję wyjebania i muszę powiedzieć że smakuje całkiem OK.

Mam tak samo.
"nerwice upaństwowić moderacje wypierdolić"
Moderator

przez MalaMi1001 05 lis 2013, 14:35
rotten soul napisał(a):deader,

Bo i nie masz na wpływu. Możesz być otoczony kobietami, a żadnej nie będzie do Ciebie ciągnęło. Możesz też szukać zawzięcie, a i tak to nie będzie to. No i zawsze jeszcze możesz zakochać się i dostać kosza, chociaż wiedziałeś, że to było to. Jak to mówi moja matula "nie kiełbasa, nie wywąchasz".
deader napisał(a):
MalaMi1001 napisał(a):Właśnie mi coś uświadomiłeś (przez przypadek) i poczułam taką niesamowitą ulgę, że mam ochotę skakać i śpiewać.

Nie wiem co zrobiłem, ale wygląda na to że zrobiłem to dobrze :P

Mało istotne co zrobiłeś i jak, ale czasami jedno słowo zsyła na człowieka tzw. "olśnienie" i wszystko, a przynajmniej spora część staje się jasne.

przez cichyczlowiek 05 lis 2013, 14:51
Samopoczucie takie sobie, wciąż szukam pracy bez skutku. Nie potrafię myśleć pozytywnie. Wszystko mnie drażni.

przez Variable 05 lis 2013, 14:57
Beznadziejnie
Variable

przez Anna Maria 05 lis 2013, 15:22
Dobrze tylko jakaś taka niedospana.
Anna Maria

przez Arhol 05 lis 2013, 15:23
próbuje to wyplenić,ale nim rady...jak ostatnie gówno grr...
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez Abbey 05 lis 2013, 15:57
Jak śmieć, nawet nie miałam odwagi nic sobie zrobić, stojąc na tych pieprzonych pasach liczyłam, że samochód wyskoczy uj wie skąd i będzie po sprawie. :?
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

Sortuj wg