Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Siding Spring 30 paź 2013, 12:36
To prawda. Jezeli mialoby wrocic to odczuwanie swiata , ktore mialem kiedys to faktycznie warto .

przez Korba 30 paź 2013, 12:57
deader napisał(a):
Korba napisał(a):nareszcie przespałam noc, ale kolejny dzień zaspałam na spotkanie w banku :/ jak to jest, że budzik ryczy mi koło ucha, a ja go nie słyszę?

Mam to samo. Mam ustawione zawsze 4 czy 5 budzików w telefonie, dźwięk alarmu - nabrutalniejszy death metal jaki znalazłem; do tego zostawiam na noc kompa z rozkręconymi głośnikami i budzikami o podobnym charakterze "załączonymi" wieczorem. I co? i czasem dupa, nic z tego nie jest w stanie mnie obudzić. Raz to mi się po prostu wkomponowało wszystko w sen i śniło mi się że na koncercie jestem :/ Najgorsze jest niezrozumienie tego wśród "normalsów", nie pojmują jak to może być że się śpi tak twardo że budzika się nie słyszy...

dokładnie. ja czasem coś słyszę przed mgłę, ale jestem tak półprzytomna, że ignoruję dźwięki lub odwracam telefon w celu wyciszenia. mam półświadomość, że coś zawalam, ale zmęczenie, osłabienie i siła snu są mocniejsze. już drugi dzień ściemniam facetowi z banku, że rano nie dotarłam, bo zatrzymały mnie bardzo pilne sprawy :/ choć na tej wizycie zależy bardziej mnie i powinnam ją załatwić jak najszybciej, ale w tym zamroczeniu nic do mnie nie dociera.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez Arhol 30 paź 2013, 12:59
"normalsów"

Czyli nie tylko ja używam tego pojęcia :pirate:
Co do samopoczucia,nie wiem nie nazwę go dobrym,ale też sznura i drzewa nie szukam,czyli chujowo ale powiedzmy że stabilnie
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Candy14 30 paź 2013, 13:04
KUrde oszaleje :roll: teraz moj tatus jest w szpitalu :?
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Saraid 30 paź 2013, 13:11
Candy14, co się stało?
Saraid

przez Korba 30 paź 2013, 13:13
Candy14, współczuję... :(
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez Candy14 30 paź 2013, 13:25
Nie wiem jeszcze. Wiem tylko, ze go zabrali. Za pol godziny mam zadzwonic bo robia mu badania. Mysle ze po smierci matki wyluzowal sie i organizm oslabl. :?
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

przez PJT 30 paź 2013, 13:26
Candy14, to może jednak ja Ci dam przytulasa w sobote.
Restate my assumptions: One, Mathematics is the language of nature
I know the pieces fit.
PJT

przez Clementine 30 paź 2013, 13:30
Ja mimo swojego kołatania serca i temu co działo się w nocy z moim ciałem, umysłem i myślami jakoś zasnęłam na tych 5 godzin...chociaż staranie się o sen było straszne. Umęczyłam się, moje ciało świrowało, zapadało się, przed oczami robiło się czarno jakbym umierała przez co moje serducho biło jak oszalałe. Jestem pół żywa...a co najgorsze sama się nakręcam, nie potrafię odgonić złych myśli w nocy tylko jeszcze bardziej się schizuję...koszmar.

przez Uciekinier 30 paź 2013, 13:54
Mam już dość tego pieprzonego życia, ludzi. Nic, kompletnie nic się nie udaje, nigdy nie wychodzi tak jak jeszcze chwilę temu wydawało się, że musi być dobrze. Nie zniosę już kolejnych rozczarowań..
Trudno to zrozumieć
Lecz nic nie daje siły by żyć
Jakaś misterna część
W konstrukcji zdarzeń
Pękła

przez Saraid 30 paź 2013, 14:08
Candy14, współczuje także bądż dobrej myśli,poza tym jesień to też niezbyt pora roku .
Saraid

przez Candy14 30 paź 2013, 15:59
Saraid, dzieki. Poki co wydzwaniam po szpitalach bo nawet nie wiem gdzie go zabrali. Najblizszy na Zaspie ale tam go nie ma. Probuje sie dodzwonic do Akademii Medycznej. Jego telefon wylaczony :?

przez ala1983 30 paź 2013, 16:12
Candy14, Jak się dodzwonisz, to daj znać.

U mnie niestety też kiepsko, czekam na telefon ze szpitala z potwierdzeniem, czy mam przyjechac w niedziele.. jeszcze jutro mogą zadzwonić, a potem to już marne szanse.. będzie pewnie przesunięcie terminu, a ja tu już wysiedzieć nie mogę :(
"Objawy mają swoje znaczenie"
Zygmunt Freud (1856-1939)

przez na_leśnik 30 paź 2013, 16:28
U mnie niestety też kiepsko. Dzwonię do poradni zdrowia psychiatrycznego już któryś raz, niestety nie mają wolnych terminów na wizytę :(. Tyle czasu się mobilizowałem, żeby się w końcu zgłosić i szukać pomocy a szansa na wizytę dopiero po nowym roku. A ja tak liczyłem na oddział dzienny...
W dodatku jak zwykle, praca mnie tak paraliżuje, że nie jestem w stanie o niczym myśleć :-| .
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

Sortuj wg