Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez deader 28 paź 2013, 18:57
Ziomal4321a napisał(a):Dzisiaj zaskakująco dobrze, chociaż zaczynam obawiać się jak będzie w piątek na 1 listopada, pewnie znów powrócą smutne wspomnienia. :-|

Znam bardzo dobrze. W tym roku znów mam zamiar pójść na cmentarz minutę po czwartkowej północy i prze(chl/sp)ać piątek...
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

przez NieznanySprawca 28 paź 2013, 19:02
ja tam sie nie smuce przez zmarlych, niech im ziemia lekka bedzie. moja ostatnia wola bedzie, by nikt nie przylazil bez sensu na moj grob z glupimi kwiatkami (no co one trupowi, nawet od spodu nie powacham), i nie smucil sie moja smiercia. :mrgreen: Jesli ktos bedzie chcial uczcic moja pamiec, niech robi to poprzez celebrowanie wlasnego zycia, bo ma tylko jedno :twisted:

a odnosnie tematu- dziiwnie sie czuje.
NieznanySprawca

przez Arhol 28 paź 2013, 19:05
Chyba złapałem mocną życiową zwiechę,pytanie tylko kiedy się zaczęła,i czy kiedykolwiek się odetnie :pirate:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez monk.2000 28 paź 2013, 19:13
Spojrzałem na świat z punktu widzenia religijnego (skutek odwiedzin wątku tu na forum) i mam dość, że świat jest taki rozdarty ideologicznie. Każdy myśli, że to on ma rację. Odechciewa się, żyć gdy trzeba w ciemno podejmować ważne decyzje.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

przez deader 28 paź 2013, 19:23
NieznanySprawca napisał(a):ja tam sie nie smuce przez zmarlych, niech im ziemia lekka bedzie. moja ostatnia wola bedzie, by nikt nie przylazil bez sensu na moj grob z glupimi kwiatkami (no co one trupowi, nawet od spodu nie powacham), i nie smucil sie moja smiercia. :mrgreen: Jesli ktos bedzie chcial uczcic moja pamiec, niech robi to poprzez celebrowanie wlasnego zycia, bo ma tylko jedno :twisted:

Ja mam podobnie, ale sytuacja jest jednak ciut inna kiedy ma się kogo odwiedzać :? kto wcale nie powinien tam być :? I nic na to nie poradzisz, jak jesteś człowiekiem to się rozklejasz, nie ma co ściemniać.

monk.2000 napisał(a):Spojrzałem na świat z punktu widzenia religijnego (skutek odwiedzin wątku tu na forum) i mam dość, że świat jest taki rozdarty ideologicznie. Każdy myśli, że to on ma rację. Odechciewa się, żyć gdy trzeba w ciemno podejmować ważne decyzje.

Nie tylko wiara dzieli ludzi, jest więcej rzeczy :twisted: Mi się wbił w głowę kawałek wywiadu z Jello Biafrą:

- Co lubisz robić w wolnym czasie?
- Lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

więc mi nawet z samej ciekawości o co ludzie się jeszcze pokłócą - chce mi się żyć :twisted:

przez Ziomal4321a 28 paź 2013, 19:30
deader napisał(a):Znam bardzo dobrze. W tym roku znów mam zamiar pójść na cmentarz minutę po czwartkowej północy i prze(chl/sp)ać piątek...

Dla kogoś kto odnalazł zwłoki bliskiej osoby, widział go dzień przed śmiercią przy kłótni i nic nie zdziałał by ją rozwiązać jest to ciężkie przeżycie. Trwa to 3 lata, przez co choruję na ChaD, znając mnie to się rozkleję :-|
"Przeszłość to ziejąca otchłań, próbujesz od niej uciec, ale im dłużej uciekasz, tym głębsza, straszniejsza rośnie za tobą. Jej krawędzie ocierają twoje pięty. Ale musisz odwrócić się i stawić jej czoła"

przez NieznanySprawca 28 paź 2013, 19:32
jak jesteś człowiekiem to się rozklejasz, nie ma co ściemniać.

to fakt, w niektorych sytuacjach caly ten cynizm peka, i nie ma juz ucieczki, czlowiek sie rozkleja. trudno odciac przywiazanie do kogos, ale dla mnie jeszcze trudniej jest przezywac wszystko od poczatku, gdy stoi sie nad grobem najblizszej osoby.
NieznanySprawca

przez Diuramid 28 paź 2013, 19:56
Witam Wszystkich,

Nawet nie mam siły pisać... prawda jest okrutna mam depresje.

Przez wiele lat myslałem że to nerwica ale smutek mnie ogarnia i przeszywa całe ciało.

Nikt mnie nie rozumie i boje sie o tym komukolwiek mowic to zaczyna się o mnie martwic.

Tylko terapeuta mnie wysłuchuje. Lecze się paroksytyna i terapią od 5 lat.

W tym momenice nie czuje zadnej zmiany i mysle ze to bez sensu i nic mi nie pomoże.

Dziekuje za każde słowa otuchy
Diruamid

przez deader 28 paź 2013, 20:02
Ziomal4321a napisał(a):
deader napisał(a):Znam bardzo dobrze. W tym roku znów mam zamiar pójść na cmentarz minutę po czwartkowej północy i prze(chl/sp)ać piątek...

Dla kogoś kto odnalazł zwłoki bliskiej osoby, widział go dzień przed śmiercią przy kłótni i nic nie zdziałał by ją rozwiązać jest to ciężkie przeżycie. Trwa to 3 lata, przez co choruję na ChaD, znając mnie to się rozkleję :-|

U mnie ciut inny scenariusz ale punkty wspólne by się znalazły. Tak czy siak, tego ciężko nie pamiętać, ciężko się "nie bać" świąt i rocznic, ciężko... no, kurva, wszystko jest ciężko. Ale trzeba napierdalać dalej!

NieznanySprawca napisał(a):
jak jesteś człowiekiem to się rozklejasz, nie ma co ściemniać.

to fakt, w niektorych sytuacjach caly ten cynizm peka, i nie ma juz ucieczki, czlowiek sie rozkleja. trudno odciac przywiazanie do kogos, ale dla mnie jeszcze trudniej jest przezywac wszystko od poczatku, gdy stoi sie nad grobem najblizszej osoby.

Fakt, to jest przejebane, dlatego ja chodzę o północy jak nikogo nie ma. Jakoś łatwiej mi tak. Mogę wziąć ze sobą flaszkę i "pogadać". Wiem, zryte, ale... ktoś kto nie przeżył nie ogarnie.

przez Pieprz 28 paź 2013, 20:13
16 godzin w pracy, umieram :(
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez Saraid 28 paź 2013, 20:15
Mushroom, To idż i wypoczywaj jak najszybciej
Saraid

przez Pieprz 28 paź 2013, 20:30
Saraid, jak się wypoczywa jak najszybciej? :P
Król Balu

przez Saraid 28 paź 2013, 20:33
Mushroom, z marszu na twarz :mrgreen:
Saraid

przez Pieprz 28 paź 2013, 20:38
Saraid, nie mam siły :(
Król Balu

Sortuj wg