Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez slow motion 31 sty 2013, 13:36
omeeena, pozostaje cierpliwość. Miesiąc minął...

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

przez omeeena 31 sty 2013, 13:37
slow motion, taaak....tylko ja być może za 18 dni będę tuptać do obecnej.
Stara jestem, a miałam nikłą nadzieję, że w tak krótkim czasie coś znajdę
Paroxinor 20mg - od 27.10.2012r. i nadal :/
Tranxene 10mg-doraźnie - nie pamiętam, kiedy:))

Życie, to nie je bajka...

przez Absinthe 31 sty 2013, 13:52
slow motion, też interesuje was skandynawia?
U mnie bez odpowiedzi na powysyłane CV...
You have to die a few times
before you can really
live.
Von all den Dingen, die ich verloren habe, vermisse ich meinen Verstand am meisten

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez moyraa 31 sty 2013, 13:53
Źle. Niczego znowu nie wiem, czuję się rozdarta, obca.
Nie wiem jak to wyrazić, bo sama nie rozumiem.
"To nie moje, to nie ja". A może przesadzam. Nie wiem, nie wiem.

W dodatku źle mi z tym, że ktokolwiek musi na to patrzeć. A nikt nie potrafi pomóc. A może ja nie chcę dać sobie pomóc? Nie wiem. Czuję jak bym nie miała na to wpływu. Nawet teraz nie wiem co mówię. Chciałabym po prostu zniknąć i wrócić bez tego ciężaru w środku. :why: . Chcę z tego wyjść, a z drugiej strony - odrzuca od tego co może pomóc. Bez sensu :why: . Chciałabym móc iść do przodu i naprawdę całą sobą tego chcieć, a nie tylko po części i właściwie to nie wiadomo.
Ostatnio edytowano 31 sty 2013, 14:00 przez moyraa, łącznie edytowano 2 razy
Dusza czasem lubi umierać i zostawiać ciało samo. Trzeba czasu, aby ponownie wydała plony.

przez slow motion 31 sty 2013, 13:54
Absinthe, też, bo w Anglii nie wiem czy jest czego szukać. Chociaż mój ojciec w Szkocji pracuje, a poza tym wujek M zna parę uczciwych Agencji. Jeszcze cierpliwie poczekam, a potem poważniej pomyślimy. Szkoda by mi było trochę terapii, bo od poniedziałku zaczynam.

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

przez Kaszpirowski 31 sty 2013, 13:58
Ludzie, bierzcie się za szukanie... :) Masa pieniędzy leży na polach, w lasach... :) Wystarczy SZUKAĆ. :)

Ja tym oto sposobem zarabiam na życie, i nie chwaląc się, żyję na górnej półce. :mrgreen:

Nie zamierzam iść do roboty, i słuchać kogoś z wyższych sfer.
"Ani kroku wstecz!"
zbanowany

przez slow motion 31 sty 2013, 14:01
Kaszpirowski, jak wzięlibyśmy sie wszyscy za szukanie to obawiam się, że Twoja stopa życiowa uległaby pogorszeniu, więc tak nie zachęcaj, a po drugie planuje jeszcze trochę pożyć i zalożyc rodzine ;)

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

przez Kaszpirowski 31 sty 2013, 14:03
No nie wiem, nie wiem... Jeszcze tyle skarbów leży... W szczególności na Ukrainie - bardzo obfity kraj w skarby. :)

Liczmy, że na tym filmiku każda moneta warta jest 3500 pln, tak stoją na aukcjach. :) Rosja Carska. :) 261 sztuk - średnio by je sprzedał za 913 500 zł. :)

"Ani kroku wstecz!"
zbanowany

przez chojrakowa 31 sty 2013, 14:22
slow motion, pogarsza się od dobrych 3 tygodni, jestem coraz bardziej chwiejna, coraz gorzej się czuję w dołku i coraz bardziej impulsywna jestem podczas górki. No i o wiele szybciej naprzemienne stany nadchodzą, powiedziałabym, że nabierają impetu.
Już bzdura potrafi sprawić, że się zmienią, chociaż często przychodzą same.
Już nie wyrabiam i nie wiem, co mam zrobić. :why:
Ludzie koty chodzą własnymi ścieżkami

NIE KAŻDA NOC PRZYNOSI ULGĘ POWIEKOM

Everything is boring and everyone is a fucking liar

przez Siding Spring 31 sty 2013, 14:25
3500 pln? powaznie? druga sprawa to czy by znalazl kupca:) na kilka monet na pewno ale na wszystkie watpliwa sprawa

przez black swan 31 sty 2013, 14:28
Cześć wszystkim po mojej 3-dniowej przerwie w pisaniu. Byłam na kwalifikacjach na drugim końcu Polski i przeciągu 2 tygodni mają dzwonić czy przyjmą mnie/innych do pracy tam. Ogólnie jestem zadowolona z tego wyjazdu, tylko przeziębiłam się wczoraj i dzisiaj jestem chora. Poza tym polskie drogi, tiry i korki, niejednokrotnie chamskie wyprzedzanie, masakra... Rozmowa kwalifikacyjna poszła mi lepiej niż się spodziewałam, popisałam się angielskim, urokiem osobistym i świadomością swoich umiejętności. :P Oczywiście czułam się jakbym miała nałożone jakąś maskę podczas tej rozmowy, była kimś innym i im dłużej ta rozmowa trwała, tym bardziej zaczynałam czuć przebijający się stres i bałam się, że "wyjdzie na jaw" jaka jestem "beznadziejna". Tak jakbym nie wiedziała ile jeszcze podołam w tej roli. Głupie odczucie, też tak macie?

W każdym razie pomimo, że jestem chora poprawił mi się humor dzięki temu wyjazdowi. Żywię nadzieję, że pozytywnie rozpatrzą moją kandydaturę ale jednocześnie boję się tego, że dostanę tam pracę i będę musiała wyprowadzić się na drugi koniec Polski. Chcę i się boję. Ale jak dostanę tę pracę, to nie będzie odwrotu. Pojadę tam pomimo, że się boję. Zrobię coś, czego się boję. Rzucę się na głęboką wodę. Boję się jak omg, ale przecież chcę coś zmienić - czuję taki wewnętrzny konflikt. Chcę czegoś, czego się jednocześnie boję.

I kolejna rzecz - w zeszłym tygodniu czytałam o szukaniu swoich celów, o tym, że coś konkretnego można osiągnąć jedynie dzięki pasji i zaangażowaniu całego siebie. Zdołowało mnie to wtedy, bo ja w sumie nie wiem, czego chcę. Ale dzisiaj przeanalizowałam już chyba setny raz 3 aspekty - to co lubię, to co umiem i to co bym chciała osiągnąć i próbowałam jakoś to spoić w życiową drogę. I w końcu coś mi zaświtało. I chciałam koniecznie komuś o tym opowiedzieć, więc powiedziałam moim rodzicom (są sceptycznie nastawieni, ale oni w ogóle mają ograniczone poglądy na rzeczy typu "odnajdywanie siebie", myślą schematami, nie wychodzą "poza pudełko") i mówię wam, bo gnębi mnie niemoc wykrzyczenia każdej małej radości światu. :P Uświadomiłam sobie, że na efekty trzeba zapracować i poczekać, nic nie przyjdzie samo i trzeba robić coś z pasją, aby osiągnąć w tym sukces. Wymyśliłam pewien sposób na siebie, o którym tu konkretnie nie napiszę, skonsultuję jeszcze go ze swoim facetem, zobaczę co on powie, czy mnie poprze czy nie. Cieszę się, że mogłam wam to napisać. :D
No risk - no fun, no pain - no gain.

przez fozzie 31 sty 2013, 14:31
black swan, a mogłabyś tak chociaż w przybliżeniu określić co znaczy dla Ciebie "Drugi koniec Polski"

przez omeeena 31 sty 2013, 14:33
Kaszpirowski, kiedy ja schylać się nie mogę :(
Paroxinor 20mg - od 27.10.2012r. i nadal :/
Tranxene 10mg-doraźnie - nie pamiętam, kiedy:))

Życie, to nie je bajka...

przez Kaszpirowski 31 sty 2013, 14:38
Będę kopał za Ciebie. :)

Jedziesz ze mną na Ukrainę ustawić się na kilka lat...? :yeah:
"Ani kroku wstecz!"
zbanowany

Sortuj wg