Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Lunathick 08 paź 2013, 07:25
Jest ok, jak zazwyczaj z rana, zobaczymy jak będzie pod koniec dnia.
Idę do pracy, pozdrawiam ;-)
"Żyjemy tak jak śnimy - samotnie"

przez Little Red Fox 08 paź 2013, 07:50
zatoki mnie napi***ją, jakieś ropnopodobne coś cieknie, czuję się fatalnie, a miałam cieszyć się dniem wolnym :shock:
A jak już jesteśmy przy ochronie, to ja dam ci podarek.
Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi.
Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.

(Ewa Białołęcka)

przez Anna Maria 08 paź 2013, 08:23
Calineczka1990, mam ten sam problem.
Anna Maria

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Little Red Fox 08 paź 2013, 08:35
kasiątko, zastanawiam się skąd się to bierze, najmniejszy katar jest u mnie gorszy od anginy czy innego choróbska :hide:
Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi.
Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.

(Ewa Białołęcka)

przez Anna Maria 08 paź 2013, 08:42
Calineczka1990, eych... ja wojuje z cieknącymi zatokami całym rokiem, Znam ten ból. Byłaś u lekarza?
Anna Maria

przez Little Red Fox 08 paź 2013, 10:09
kasiątko, dla lekarki to normalny katar, który trzeba po prostu przecierpieć :shock: zresztą, odkąd leczę się u psychiatry, nie bierze mnie na serio, bo wie że mam dość silne objawy somatyczne, więc za każdym razem gdy ją odwiedzam słyszę "to na tle nerwowym" :roll:

(Ewa Białołęcka)

przez Klara20100 08 paź 2013, 10:28
Witam wszystkich. Jestem tu nowa od dziś. Cholera nie wiem jak zacząć,poprostu chyba w końcu potrzebuje rozmowy,pomocy,nie daje rady psychicznie mam wrażenie,że wszystkim wokół mnie zawadzam jak jakiś BADYL WYSTAJĄCY Z DRZEWA:(nie naleze do osób które zwierzaja sie z problemów rodzinie,znajomym poprostu wole tlumic to w sobie i tak jest juz chyba okolo 5 lat(rany i ja jeszcze żyje)ale chyba przyszedł moment, że chyba albo coś zrobie sobie alb nie wiem....................

przez hania33 08 paź 2013, 10:30
Klara20100, Witaj , opisz swój problem..w innym temacie, pomożemy :D

-- 08 paź 2013, 10:31 --

Ja dziś znów się czuje tak , jak wygląda pogoda za oknem , szaro , buro i ponuro :(
Nikt mi nie będzie mówił jak mam żyć bo nikt za mnie nie umrze.

Obrazek

przez agat 7 08 paź 2013, 10:31
Witaj na forum Klara20100, :D A jakie konkretnie masz problemy? , o czym chciałabyś porozmawiać?

przez hania33 08 paź 2013, 10:32
Klara20100, Wszystko dusisz w sobie , musisz to w końcu wykrzyczeć...
Nikt mi nie będzie mówił jak mam żyć bo nikt za mnie nie umrze.

Obrazek

przez Klara20100 08 paź 2013, 10:47
Mam 25 lat miesszkam z rodzicami(jeżeli tak ich moge nazwac)mama za granicą ojciec całe zycie choruje na schizofremie paranoidalna,mam siostre bliżniaczke wogóle sie nie dogadujemy ciągle klutnie kto jakie ma obowiazki w domu,mam też mlodszego brata. Obecnie zajmuje sie z siostra domem czyli pranie gotowanie,rachunki wywiadówki brata itd..... i mam chlopaka 6 lat jesteśmy ciągle się klucimy o bele co jak mam jakis problem zamykam sie w sobie i tlumie chce ale nie moge wydusic nawet slowa,tlumie to wszystko w sobie kazdy maly problem i tak juz 5 lat obecnie mam prace do konca roku to jedyna odskocznia od tego buszu ktory znajduje sie wokól mnie i podziwiam siebie za to ze jeszcze żyje ze nie popelnilam glupoty....jescze.....

przez agat 7 08 paź 2013, 10:59
Faktycznie znajdujesz się w trudnej sytuacji , potrzebujesz osoby której zaufasz na tyle żebyś mogła się zwierzyć , poprosić o rade , wsparcie ( to może byc terapeuta , koleżanka) wiem że często nie jest to łatwe, zwłaszcza jak nie ma nikogo takiego koło Ciebie , a Ty przez wiele lat przywykłaś do duszenia w sobie wszystkiego . Taki nawyk tez niełatwo jest zmienić , ale zrobiłaś już pierwszy krok , napisałaś na forum o swojej sytuacji. To bardzo dużo . Jesteś silna i zaradną osobą , zajmujesz się domem , bratem , pracujesz, to dobrze ,że podziwiasz siebie , bo masz za co ;)... I nie rób nic nie odwracalnego , bo życie może Cię jeszcze zaskoczyć w pozytywny sposób.

przez Klara20100 08 paź 2013, 11:09
Agat7 poplakalam sie czytajac to co mi napisalas:)ale wierz mi juz tyle czasu to trwa,że chyba nie ma sensu przyznaje jestem tchurzem,duzo gada bliskim ze w koncu sie wyprowadze z domu,wyjade gdzies i beda mieli spokoj bezemnie a tak naprawde gowno robie kazdy sie przyzwyczail ze tylko gadam ze zrobie a i tak wiedza ze nic nie zrobie!!!!!
Ale chyba przyszedl moment ten dzien gdzie siedze przed kartka papieru z długopisem w reku i chce napisac ze TAK BEDZIE LEPIEJ......,ZAPOMNICIE Z CZASEM......TAK BEDZIE LEPIEJ A TY UKOCHANY UŁOZYSZ SOBIE ZYCIE Z KIMS KTO ZASLUGUJE NA CIEBIE,DOCENI CIE ZA DOBRE SERCE,Z CZASEM ZAPOMISZ,ZAPOMNIECIE ZE KTOS TAKI ISTNIAŁ......

przez agat 7 08 paź 2013, 11:27
Jesteś rozżalona , masz prawo mieć wszystkiego dość , weź tą kartkę , napisz wszystko co leży ci na sercu, ''wykrzycz się'' , a później zrób z ta kartka co chcesz ..., spal , pokaż bliskim. Tylko nie duś w sobie własnych emocji , ja tak robiłam przez wiele lat , teraz to sie mści , bo mimo że potrafię wykrzyczeć co mi leży na sercu , to moje reakcje i słowa często są nieadekwatne do sytuacji , to wynik wieloletniego tłamszenia i wzbudzania we mnie poczucia winy przez rodzinę. Trzymaj się i pomyśl co możesz zrobić dla siebie , tylko dla SIEBIE. jakie masz pragnienia , marzenia , plany? , całe życie przed Tobą .

Sortuj wg