Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Auman 04 paź 2013, 14:04
Zmęczony ale szczęśliwy.
Auman

przez kupmitrumne 04 paź 2013, 14:34
Tragicznie !!

przez Uciekinier 04 paź 2013, 14:45
Pozytywnie o dziwo, po wczorajszym miksie alko i psychotropów.. i najważniejsze brak wyrzutów.
Trudno to zrozumieć
Lecz nic nie daje siły by żyć
Jakaś misterna część
W konstrukcji zdarzeń
Pękła

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Sassic 04 paź 2013, 17:42
Czuję się... nic nie czuję. Matka powiadomiła mnie zapłakana, że mój dziadek zmarł, a ja przyjąłem informacje do wiadomości i 5 sekund później robiłem to w czym mi przeszkodzono. Usłyszałem tylko, że jestem potworem, a zamiast serca mam kawał lodu o ile coś tam jest.

przez eurydyka1 04 paź 2013, 17:42
dziś bardzo źle, nie wstałam na zajęcia, od rana jadłam tylko muesli, siedziałam 2 godziny pod krzyżem (coś jak "punkt widokowy") i patrzyłam przed siebie. kompletna niemoc, a po otwarciu oczu derealka tak duża, jakiej chyba jeszcze nie miałam. Jak doszły jakieś dziwne myśli, w końcu wróciłam do domu z zamiarem położenia się do łóżka, co jednak nie było mi dane, bo w tym samym momencie wpadł do mieszkania mój brat z rodziną. Teraz wyszli na plac zabaw, w końcu mogę na chwilę odetchnąć. Tak strasznie mi ciężko, źle, ale staram się sobie tłumaczyć, że to "tylko" uboki Wenli...jak tak dalej pójdzie to mnie zaraz wypiszą z listy studentów, ale co mnie to obchodzi tak naprawdę..

Sassic, miałam to samo, jak 4 miesiące temu zmarł mój dziadek, którego bardzo kochałam, byłam z nim zżyta, ale nie uroniłam ani jednej łzy ani po usłyszeniu wiadomości o śmierci, ani na pogrzebie, nic, totalna pustka emocjonalna. Ciągle się o to obwiniam, że powinnam coś czuć, że chciałabym coś poczuć wtedy. Ale miałam to samo, o czym Ty piszesz. Po prostu tak jakby mnie to w ogóle nie obchodziło.

przez Sassic 04 paź 2013, 17:53
eurydyka1, to chociaż Ty to rozumiesz, bo w domu uchodzę za bydlaka, który nawet nie zareagował na tak "straszną" dla nich wiadomość. Nie zrozum mnie źle, bo z dziadkiem mam masę fajnych wspomnień i uwielbiałem jego opowieści wojenne. Jednak nie mogę dać czegoś (emocji) czego tam nie ma.

przez eurydyka1 04 paź 2013, 18:02
Sassic, naprawdę w 100% Cię rozumiem, też uwielbiałam te jego historie, te herbatki, te spacery na działkę i tak dalej. Tłumaczę to sobie, że to objaw mojej depresji, że przecież nie zawsze taka byłam..tak bardzo bym chciała kiedyś coś jeszcze poczuć, teraz mam kompletną pustkę i robię wszystko automatycznie, wszystko jest dla mnie tak naprawdę bez znaczenia. :bezradny:

przez Anna Maria 04 paź 2013, 18:08
Zmęczona a nie wiem czym chyba wczorajszym stresem. Dziś też nie wesoło bo brat z pracy jeszcze nie wrócił. Przyjdzie nawalony w trzy dupy :-|
Anna Maria

przez Sassic 04 paź 2013, 18:11
eurydyka1, doskonale to rozumiem, bo też żyję z taką pustką, a robię cokolwiek bo takie są oczekiwania, bo to sprawia, że mniej się mnie czepia otoczenie.. Co do samego czucia niestety nie potrafię CI jakoś poradzić, bo rady od bezuczuciowca byłyby jak strzał kulą w płot. Jednak gdy się spotka kogoś odpowiedniego/wartościowego to uczucia wracają i życzę Ci kogoś takiego. Jeśli chcesz pogadać, czy ot zwyczajnie wylać żale, by ulżyć sobie jakoś to pisz śmiało na priv, zawsze odpisze.

przez fatuma03 04 paź 2013, 18:23
kasiątko, masz z tym bratem trzy światy. a ja za 3 dni mam sprawe o rozwód
Pewnego dnia zrozumiałam że ja nie umiem nic.....
Arketis20mg
Clonazepenum6mg
Hydroksyzinum25mg
Vetira 2000mg propranolol30mg

przez Reiben 04 paź 2013, 18:31
ponuro i samotnie w uj
Reiben

przez Monar 04 paź 2013, 18:32
Miałam dziś bhp więc pierwsza zalka jest haha xD
No i wróciłam do domu, do pieska no i do szkoły. Zaraz jadę do Otłoczyna, coś zabiorę sobie do akademika ^^
W sumie to na razie spoko, ale mega dużo do roboty będzie, widać, że uczelnia nie jest jakaś zła, jest właśnie poziom, na razie to aż się boję, że sobie nie poradzę :P Ale mam nadzieję, że tak źle to nie będzie, że dam radę. Jestem uparta i tak łatwo nie odpuszczę. Zresztą po to wybrałam tą uczelnię, żeby uczyć się na lepszym poziomie. Za tydzień nie jadę do domu, nie wiem, jak ja wytrzymam taką rozłąkę z psiakiem :(
Szkoda tylko, że w akademiku jeszcze nie mam neta, ale jak wrócę, to powinien już być
No czuję się taka zakręcona :P Ale pozytywnie

Tak wgl to pracy nie ma w Bydgy, tylko w trn, tam gdzie pracuję jako animatorka, więc chyba pora zacząć szukać czegoś innego, w Bydgy.

przez fatuma03 04 paź 2013, 18:40
Reiben, to się czujesz tak jak ja......
Pewnego dnia zrozumiałam że ja nie umiem nic.....
Arketis20mg
Clonazepenum6mg
Hydroksyzinum25mg
Vetira 2000mg propranolol30mg

przez jasaw 04 paź 2013, 19:10
fatuma03, czy rozwód zmieni Twoje życie na lepsze, jest taka szansa??
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Sortuj wg