Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Śmiercionauta 02 paź 2013, 21:42
ten burdel może wynikać z tego, że modzi nie mają czasu na forum.
"nerwice upaństwowić moderacje wypierdolić"
Moderator

przez Anna Maria 02 paź 2013, 21:44
Ledwo co się pojawiliście a już narzekacie. Pobądźcie tu ponad 3 lata a inni jeszcze więcej to wtedy pogadamy. Dla mnie śmieszne. Od dawna twierdziłam, że to forum to jeden wielki off top i gadanie bez sensu, o tym jak ktoś robi siusiu, pije kawę itp. Cóż ale jest jakie jest, to nie histomag.org czy inne wysokich lotów, ale tu przynajmniej można i śmiać się i płakać i przytulić gdy trzeba. Jest za duże i to jego główna wada, ale można sobie poszukać mniejszego i być na kilku. Ja lubię wstać, jest się zawsze z kim przywitać i powiedzieć dobranoc jakoś psiaki mi wszystkich potrzeb kontaktów nie zrewanżują.

-- 02 paź 2013, 21:46 --

Po prostu u Was pierwsza euforia i zachłyśnięcie forum minęło a teraz twardziej stoicie na ziemi dostrzegacie po chwili zauroczenia realia i szarości.
Anna Maria

przez Abbey 02 paź 2013, 21:53
Fatale, ale przed ewentualnym odejściem bardzo proszę o pozostawienie jakiegos kontaktu, bo będę się zachodzić w głowę co u Ciebie :oops:

Coraz bardziej mi słabo. Z miesiąca na miesiąc gorzej reaguję na wystąpienia publiczne.
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ala1983 02 paź 2013, 21:53
No, też zauważyłam burdel, ale nie komentowałam, bo znowu by pomyśleli że to moje uporządkowanie, perfekcjonizm jest zbyt przesadzony.
"Objawy mają swoje znaczenie"
Zygmunt Freud (1856-1939)

przez Fatale 02 paź 2013, 21:54
kasiątko, Mnie po prostu irytują niektóre osoby albo wątki, nie biorę w nich udziału oczywiście ale czasami mi się gdzieś rzucą w oczy.. I też już wiem, że jeden wielki off top bo nie zapomnę jak napisałam pierwszego posta a tak na prawdę prawie nikt nie odpisał bo większość siedziała gdzie indziej ale nieważne, nie mam zamiaru się wykłócać, to tylko moje osobiste zdanie.... :roll:

Vett, Jeruuuna, jak miło.. :oops:
Ostatnio edytowano 02 paź 2013, 21:56 przez Fatale, łącznie edytowano 1 raz
Byłam i jestem..

przez anna.anakaia 02 paź 2013, 21:55
kasiątko, ale mnie nie chodzi o zwykły offtop, bo sama takowy produkuję i zdaję sobie z tego sprawę. Też lubię sobie pogadać na luźne tematy (i lubię ankiety ;)). Ale nie podoba mi się parę rzeczy m.in. kwestia "o tobie bez ciebie" i po prostu to jak użytkownicy się do siebie czasami odnoszą, bo to jest przykre. Chodzi mi o zwykłe kontakty międzyludzkie. Ja przynajmniej nie wyobrażam sobie, żebym w taki sposób mogła się do kogoś odnosić :)
I myślę, że nie jest to kwestia działania modów, bo moderacja i pani admin wg mnie działają szybko i sprawnie, biorąc pod uwagę, że nie żyją tylko forum.
Dla mnie po prostu to forum stało się w pewien sposób ważnym miejscem.
luk_dig, w sumie racja, 3 pytania to moją ulubiona "gra" nie odpuszczę ;)
anna.anakaia

przez Anna Maria 02 paź 2013, 21:59
anna.anakaia, ja sam raz lubię jak zdarzyło mi się kiedyś natknąć o tym jak gawędzą o mnie na forum bo poczułam się ważna, zauważona a tak mam wrażenie że jak nie wdepnę z kopytami to nikt mnie nie widzi a czasem nawet i to nie pomaga. :P
Anna Maria

przez Saraid 02 paź 2013, 22:00
luk_dig napisał(a):ten burdel może wynikać z tego, że modzi nie mają czasu na forum.

O to sedno w tym...problemu
Saraid

przez Anna Maria 02 paź 2013, 22:00
Przy takiej liczbie użytkowników to zaszczyt gdy ktoś zapamięta twój nick :D
Anna Maria

przez Fatale 02 paź 2013, 22:02
kasiątko, Ja już sporo kojarzę, teraz się tylko wkurzam jak ktoś zmienia avatar bo w szczególności to zapamiętuje :lol:
Byłam i jestem..

przez Anna Maria 02 paź 2013, 22:03
Fatale, ja też po awatarze :D
Anna Maria

przez anna.anakaia 02 paź 2013, 22:03
Przy takiej liczbie użytkowników to zaszczyt gdy ktoś zapamięta twój nick :D

Mnie się wydaje, że sporo pamiętam :) Ja sobie do każdego na podstawie postów układam krótką charakterystykę :D
anna.anakaia

przez Anna Maria 02 paź 2013, 22:04
A kojarzyć nicki kojarzę ale jakbym miała powymieniać to bym się pogubiła i poprzestawiała literki :mrgreen:
Anna Maria

przez Lusesita Dolores 02 paź 2013, 22:37
boli mnie brzuch i glowa, nie mam ochoty jutro nigdzie jechac :(
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Sortuj wg