Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez chojrakowa 29 sty 2013, 14:46
moyraa, wciągam ją na czarną listę ludzi, którzy mają przej8ebane po tym, jak już uzbieram na czołg.
Ja z niczym nie mogę się utożsamić, i z niczym. Do tej por miałam oparcie w tym, że nie wiem kim jestem, ale jedno, co wiem na pewno, to że jestem borderem, należę do grupy ludzi z tym zaburzeniem.
A tu mnie wyj8ebano.
Eh...
Ludzie koty chodzą własnymi ścieżkami

NIE KAŻDA NOC PRZYNOSI ULGĘ POWIEKOM

Everything is boring and everyone is a fucking liar

przez Helvetti 29 sty 2013, 14:51
moyraa napisał(a):Helvetti, podoba mi się to co napisałaś. Jak napiszesz coś jeszcze - wrzuć ;).

post854772.html#p854772
Wrzuciłam jeszcze. Cieszę się, że przeczytałaś, i dziękuję za to :)
got a date with suicide.

przez monk.2000 29 sty 2013, 14:55
Ja niedawno wstałem i trochę mi głupi że taki leniuch ze mnie. Poza tym reszta objawów po staremu. Ja nie mam wahań jak niektórzy tutaj.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez zombie469 29 sty 2013, 14:56
Troszkę zwiedziłam forum, aczkolwiek mam jeszcze wiele zaległości do nadrobienia, ale jest tu na tyle interesująco, że mam nadzieję szybko do nadgonić. Jak się dziś czuję? Fatalnie. Wszystko mnie dobija, cały dzień chce mi się ryczeć, nie mam na nic siły, nie chce mi się za nic brać, wysiadam psychicznie.. Mam nadzieję, że jutro już będzie lepiej, chociaż ostatnio cały czas jest kiepsko. I to bardzo.. Siedzę całymi dniami i ryczę. Najchętniej to miałabym ochotę zniknąć. Uciec GDZIEŚ i nie istnieć..
'Znowu tępa próba żyletki..'

'Codziennie staram się, byleby było dobrze.'

przez moyraa 29 sty 2013, 15:09
chojrakowa, niech Bóg Ci to wynagrodzi! :mrgreen:
Dalej jestem na babkę tak wkurzona, że jak tylko o niej pomyślę, to ciśnienie mi podskakuje. Niby szkoda nerwów, ale... :roll: . Nie żywię zwykle nienawiści wobec ludzi, ale to jedna z niewielu osób, na które reaguję kwasem na samą myśl.

Ten ból też znam - muszę się z czymś utożsamiać. A więc byłam pisarką, malarką, pianistką, projektantką stron internetowych i wiele, wiele innych. I żyłam sobie wciąż złudzeniem, że to jest to czego cale życie szukałam, a teraz dupa... Nic mnie nie interesuje, jestem "nikim", przez co nie mam żadnego celu w życiu. A żeby go mieć, to już wpadałam w różne głupie obsesje - bycie trupio bladą, kuchnia pięciu smaków (żebym do tego podeszła z rozumem - ok, ale skończyło się totalnym odpałem na tym punkcie, tylko to się liczyło). A przecież muszę być kimś wyjątkowym. A jak nie - to wolę warzywnieć. Kurcze. Nie wiem dzisiaj co ja za pierdoły gadam, ale burzy się we mnie i zaraz eksploduję chyba :? . Piszę teraz z lekką przesadą, ironicznie, ale tak patrząc z boku - nic fajnego szukać siebie poprzez wpadanie w taki bzdury.

Helvetti, przeczytałam. Pisz, pisz dalej. I pewnie daje to jakąkolwiek ulgę (tylko pytanie, czy dążąc do autodestrukcji - pragnie się w ogóle ulgi...). Chociaż minimalną. Mam tylko nadzieję, że kiedyś jeszcze będzie inaczej i nie będziesz się dławiła sobą ;).
Dusza czasem lubi umierać i zostawiać ciało samo. Trzeba czasu, aby ponownie wydała plony.

przez bittersweet 29 sty 2013, 15:22
ujowo i czuje, ze sie jeszcze bardziej nakręcam :evil: przez tradycyjnego doła zaczynam przechodzic do wkurwa :evil:
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez Arhol 29 sty 2013, 18:46
Znów zjazd..
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez moyraa 29 sty 2013, 19:19
Górka przyszła. Oby została na dłużej tym razem. Wolę brak koncentracji niż ciągły dół.
Dusza czasem lubi umierać i zostawiać ciało samo. Trzeba czasu, aby ponownie wydała plony.

przez pisanka 29 sty 2013, 19:49
chyba mnie coś rozkłada :(

przez chojrakowa 29 sty 2013, 21:14
Jakoś żyję.
Usmażyłam z mamą faworki, wszyscy się zajadali.
Jestem taka trochę nieobecna, ogarnia mnie pustka. Chwilowo to lepsze niż ciągły natłok myśli.
Myślałam trochę nad lekami, które obecnie biorę, i mam wrażenie, że ich lekkie działanie przeciwdepresyjne jest niczym w porównaniu do gonitw myśli, nadpobudliwości psycho - ruchowej, niezborności myśli. Mam też wrażenie, że jestem przez nie jeszcze bardziej chwiejna i impulsywna niż bez nich.
Rozmawiałam dziś przez telefon z psychiatrą, ona twierdzi, że to nie leki.
Ja pier8dole.
Nie ma to jak lekarz, który nie zmienia leków bo boi się pogorszenia.
I tak jest do dupy, jestem kilka dni po próbie samobójczej, a ona mi pieprzy o jakimś strachu przed pogorszeniem.
Śmiem twierdzić, że gorzej niż teraz, to dawno nie było.
Jestem nią rozczarowana. :roll: :(

przez krul 29 sty 2013, 21:22
Chujowo. Mam kolagenowe zapalenie jelit, szef uznał, że z tą chorobą sobie nie poradzę i mnie zwolnił. Lol.
krul

przez amelia83 29 sty 2013, 21:23
krul, oj, przykro mi, nie możesz pracować ?
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

przez niecierpliwy 29 sty 2013, 21:24
kuźwa co to za choroba ... siedze na kompie a kiedy spadnie mokry snieg z dachu to czuje jak moje ciało "podskakuje" na krześle, serducho mi mocniej uderzy i reaguje tak jakbym siedział na bombie ... Nawet paro nie chce mi sie spac a biore juz tego 30 mg. Co za gowno ... nie moge sie wyluzowac ...
Chciałbym się z kimś na mózgi wymienić bo mój jest zbyt aktywny

przez chojrakowa 29 sty 2013, 21:25
niecierpliwy, to po paroxetynie chce się spać?
Pierwsze słyszę. Ja brałam 60mg, teraz odstawiam ten szajs i jestem na 40mg i bezsenność jak była tak została i pewnie długo jeszcze mnie nie opuści. :roll:

Sortuj wg