Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Aranjani 17 wrz 2013, 21:23
amelia83, dziękuje :)

ale to nie takie łatwe. Przeraża mnie to jacy ludzie potrafią być...
Aranjani

przez ladywind 17 wrz 2013, 21:29
Kurcze fajnie jest na swoim , nikt tylka nie zawraca hmmm może to i pomoże w dojściu do siebie z sidel depresji :105:
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez MalaMi1001 17 wrz 2013, 21:35
Hmm, jak się czuję? Do dupy. Popłakałam się w pracy, sama do siebie (jak zwykle zresztą), wszedł akurat kolega wyciągnąć mnie na fajkę, więc powiedziałam, że coś mi do oka wpadło. Jaka żenada, nawet ripostowanie mi się zawiesiło :cry: Ogólnie to wciąż myślę, nie mogę znaleźć odpowiedzi na jedno pytanie "dlaczego". Uhhh, coś mnie korci żeby wrócić na psychoterapię. Ale to jeszcze nie ten dzień żeby podjąć taką decyzję.
Poza tym moja kolejna możliwa forma zarobku dziś kuźwa stwierdziła, że jestem za droga! Nosz kurrr... jak za droga? I znów dupa z kolejnych planów. I znów sobie powtarzam "jeśli coś wydaje się zbyt piękne żeby mogło być prawdziwe, to z pewnością jest to gówno prawda".

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez julusia 17 wrz 2013, 21:44
Źle
Wenlafaksyna 187,5 mg
Mirtazapina 30 mg
Olanzapina 15 mg
doraźnie: Hydroksyzyna, Chlorprothixen

przez Artemizja 17 wrz 2013, 22:15
Masakrycznie zmęczona.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez klaudek 17 wrz 2013, 22:50
Hey wszystkim. Widzę,że sama pesymistyczne odpowiedzi na temat waszego samopoczucia. Sama przed paroma godzinami miałam słabe smopoczucie pod względem psychicznym jak i fizycznym,ale nagle przeszło coś moje ciało bardzo optymistycznego. Poczułam to coś dzięki pisaniu z osobami na forum i pomaganiu im w niesieniu optymizmu. W tedy zapomniałam o własnych problemach. Jednak pomoc innym jest naprawdę dobrym lekarstwem.
Możemy być stale szczęśliwi, jeśli nauczymy się dostrzegać w naszej powszedniości chwile szczęścia.
Anna German

przez monk.2000 17 wrz 2013, 23:34
Trochę bolą mnie oczy i jestem rozleniwiony. Jak zwykle pytam: czy to już wszystko, zawsze tak ma być?
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

przez Powietrzny Kowal 18 wrz 2013, 07:09
Haris napisał(a):Próbuję przemóc wstyd i zbieram się do napisania do stajni w której mogłabym pracować w zamian za jazdy. Konie to największa miłość mojego życia. Ale na razie chyba za bardzo boję się (chociaż w sumie bez powodu) obśmiania.

Wstyd??? Toś mnie zdziwiła :D
CO ma wstyd i szukanie pracy? :D
Jak jesteś z dolnego śląska to mogę dać Ci namiary do pracy w sporej stadninie.
Ale najwcześniej od wiosny (no i nie znam do końca wymagań, bo to nie moja działka - wiem tylko, że okresowo potrzebują).
Tylko loty dla lotuffff! xD ;) xD :* :DDDD - https://www.youtube.com/watch?v=NUgcygzQAwM

przez libertynka 18 wrz 2013, 08:01
wstałam dziś wcześnie, przed 7, sama się obudziłam, tzn kot mi pomógł bo siedział mi na głowie i łapami ugniatał mi szyję, no więc wstałam, wyszłam z psem na spacer, koło domu tylko więc jak zwykle bez smyczy, a tej coś odwaliło i sobie nie chciała wrócić do domu, jeszcze kota zobaczyła, pobiegła w stronę ulicy, potem wróciła ale już byłam zła więc nie chciała podejść do drzwi. teraz siedzi za karę zamknięta w pokoju, nakrzyczałam na nią, dobrze wie co źle zrobiła, na dodatek ósemka mi rośnie na samiusieńkim końcu, prawie w policzku, i spuchło i gryzę się z ten policzek, boli, może nie jakoś bardzo ale upierdliwie i stale. w domu syf totalny, ani jednego czystego kubka na herbatę, od kilku dni nie chce mi się nawet włączyć zmywarki. niepotrzebnie wczoraj rozkminiałam co powiem psychiatrze na pierwszej wizycie. zaczęłam sobie przypominać swoją historię a zaczęło się jak miałam jakieś 6 lat. kilka razy ze szczegółami przypomniałam sobie najgorsze wydarzenia z życia, przy okazji pijąc reddsa żurawinowego. nasunęły mi się wnioski, że to moje życie było bardzo, ale to bardzo choojowe i nikomu bym nie życzyła. tak więc wczorajszy wieczór nieciekawy, i nieciekawie rozpoczął się dzień.
vel veganka
spotkam się we Wrocławiu, kto chętny proszę o pw

przez na_leśnik 18 wrz 2013, 08:24
Bardzo ciężka noc była. Znowu myśli samobójcze mnie dopadły :(
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

przez hania33 18 wrz 2013, 08:41
Do niczego...
Nikt mi nie będzie mówił jak mam żyć bo nikt za mnie nie umrze.

Obrazek

przez ladywind 18 wrz 2013, 09:34
veganka, nie powinien gonić kotów na dworze, skoro masz kota tez w domu;)
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez deader 18 wrz 2013, 09:41
Cyniczny, wredny i niewyspany.
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

przez JERZY62 18 wrz 2013, 12:39
Nie ciekawie :?
♪♪♪

Sortuj wg