Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Autodestrukcja 09 wrz 2013, 19:27
na temat szkoły aż ciary mnie przechodzą... bezradnosc pustka itp. bezsens. na szczęście to za mną ; )
Autodestrukcja

przez Lusesita Dolores 09 wrz 2013, 19:34
nuda
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

przez Siddhi 09 wrz 2013, 19:35
Chciałbym kiedyś (pewnie i tak nie będę miał siły i to się nie stanie) pójść na studia po to, żeby przekonać się jak bardzo upadł poziom studentów. Już za moich czasów kilka lat temu nauczyciele i profesorowie załamywali ręce na studencką niewiedzę, lenistwo, a studenci na ćwiczeniach jak dzieci z gimnazjum na pytanie nauczyciela kto chce iść do tablicy zaczynali intensywnie studiować powierzchnię blatów ławek nie widząc, że jest to trochę dziecinne zachowanie jak na 19 - 20 latków.

Vett napisał(a):Siddhi, no ba, od gimnazjum powtarzam, że będę słynnym konstruktorem 8)
O, fajnie. Ja też lubię konstruować (kiedyś konstruowałem domki na drzewie!, ale to było tak dawnoo, że ho ho), możemy coś pokonstruować wspólnie ;p. A co chciałabyś skonstruować? ;)

Siddhi, czym zestresowany?
No bo ja jestem ciągle zestresowany, zawsze, od lat, spięty, głowa mnie boli, a gdy zdarzy się coś stresującego, kłótnia np., to to jeszcze bardziej się uaktywnia. Nerwica. :bezradny:

Cóż, moja matematyca od tego roku wręcz katuje mnie psychicznie i udowadnia jak wielkim dnem jestem, nic nie umiem i w ogóle tu się nie nadaję... I choć przepłacam niezłymi rewelacjami żołądkowymi - nie mam wyjścia, muszę się uczyć, muszę być na lekcjach po 8 razy w tygodniu i muszę słuchać opinii o sobie.
Współczuję. Ja się bałem polonistki w LO, ale po pierwszym roku odeszła na emeryturę, uhh, i zastąpiła ją cudowna babka.
Siddhi

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez deader 09 wrz 2013, 19:36
Autodestrukcja napisał(a):na temat szkoły aż ciary mnie przechodzą... bezradnosc pustka itp. bezsens. na szczęście to za mną ; )

Uh, brrr, mi się do dziś zdarza raz na kilka miesięcy śnić że jestem znów w liceum, koszmar!!!
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

przez Siddhi 09 wrz 2013, 19:37
deader napisał(a):
Autodestrukcja napisał(a):na temat szkoły aż ciary mnie przechodzą... bezradnosc pustka itp. bezsens. na szczęście to za mną ; )

Uh, brrr, mi się do dziś zdarza raz na kilka miesięcy śnić że jestem znów w liceum, koszmar!!!

Szkoła to zło. Powinni zakazać.
Siddhi

przez socorro 09 wrz 2013, 19:43
paskudnie. nerwy mną miotają jak sobie tylko chcą :roll:
Ostatecznie wszyscy mamy do opowiedzenia tylko jedną historię - ,,X,, na naszej mapie.
,,X,, oznacza nie miejsce, gdzie zaczyna się życie, lecz gdzie zaczyna się ono liczyć...
Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Abbey 09 wrz 2013, 19:46
A co chciałabyś skonstruować?

siamochody! takie duzie! i wyścigowe! :pirate: Wiesz, mała byłam, to i chciałam zbudować bolid jakąś sekundę-dwie szybszy na okrążeniu. I żeby odbierając jakąś nagrodę pokazać faka tym, którzy nie wierzyli. Coś jak Chylińska do nauczycieli w czasach młodości.
no co, przynajmniej mam marzenia, nie odbierajcie mi tego! : D
Nerwica. :bezradny:

Ach, rozumiem... To wszystko wyjaśnia.
po pierwszym roku odeszła na emeryturę,

djsjkdjhjdjhdsjhdjhdjhjhada, niech moja też odejdzie. tylko z czterdziestką na karku może być ciężko.
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

przez Fatale 09 wrz 2013, 19:47
Siddhi napisał(a):
deader napisał(a):

Szkoła to zło. Powinni zakazać.

Dla mnie szkoła nie jest złem, tylko ludzie.
Byłam i jestem..

przez abstrakcyjna 09 wrz 2013, 19:56
Czuję się w miarę ok. ;)
"Samotność to chyba jeden z najgorszych rodzajów cierpienia. I to jest uniwersalne dla całego świata. W Nowym Jorku, tak samo jak na Nowej Gwinei ludzie truchleją ze strachu przed samotnością i opuszczeniem."
Jedyną, stabilną rzeczą w moim życiu jest moja niestabilność.

przez mark123 09 wrz 2013, 19:58
Fatale napisał(a):Dla mnie szkoła nie jest złem, tylko ludzie.

Dużo zależy od pracowników szkoły. Jakie mają kryteria przyjmowania, czy jest odpowiedni poziom nauki i czy jest dyscyplina.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez Fatale 09 wrz 2013, 20:07
mark123 napisał(a):
Fatale napisał(a):Dla mnie szkoła nie jest złem, tylko ludzie.

Dużo zależy od pracowników szkoły. Jakie mają kryteria przyjmowania, czy jest odpowiedni poziom nauki i czy jest dyscyplina.

Tak, masz rację. Ale raczej chodziło mi o uczniów a jeszcze konkretniej o moją klasę, do której nigdy nie miałam szczęścia..
Byłam i jestem..

przez mrrafal 09 wrz 2013, 20:15
abstrakcyjna napisał(a):Czuję się w miarę ok. ;)
też tak chcę!

Po odstawienie medykamentów, powróciły stare lęki.

przez anna.anakaia 09 wrz 2013, 20:19
Zmęczona i zadowolona :)
anna.anakaia

przez Siddhi 09 wrz 2013, 20:26
Vett napisał(a):
A co chciałabyś skonstruować?

siamochody! takie duzie! i wyścigowe! :pirate: Wiesz, mała byłam, to i chciałam zbudować bolid jakąś sekundę-dwie szybszy na okrążeniu. (..) no co, przynajmniej mam marzenia, nie odbierajcie mi tego! : D
Jakie piękne marzenie, trzymam kciuki ;)
Swoją drogą... jak mała dziewczynka wpada na pomysł zbudowania bolidu :o ;p
Siddhi

Sortuj wg