Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Abbey 30 sie 2013, 14:17
idle, to u nas ten czas dawno nastał :p
no i mam identycznie jak Ty, mnie studia też uziemią, no i w tym samym mieście, więc mamusia będzie miała jakieś 3h drogi i dość łatwe połączenia. :? chyba że matury nie zdam, no to spierdzielam być robolem gdzies daleko.
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

przez idle 30 sie 2013, 14:21
Vett, te trzy godziny to wiesz, nie zawsze się chce :mrgreen: I jednak 5 dni w tygodniu będziesz bez nich ;) Zawsze mogłaś celować w Olsztyn :mrgreen:
watch me disintegrate

przez Monar 30 sie 2013, 14:27
mamusia będzie miała jakieś 3h drogi i dość łatwe połączenia

myślisz, że będzie jej się chciało do Cb przyjeżdżać? nie wydaje mi się, skoro jej tak dobrze bez Ciebie, to raczej nie martwiłabym się o to. :D

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Ophelia 30 sie 2013, 14:28
abstrakcyjna, czasem warto sie przelamac i wyjsc do ludzi, to prawda. mam takie kumpele, z ktorymi znam sie od dziecka. wiedza o moich stanach i wyciagaja mnie sila, nie przebierajac w slowach :D i najczesciej bedac z nimi w koncu sama sie rozkrecam. :pirate: milej nocki.
Ophelia

przez Abbey 30 sie 2013, 14:31
idle, a w Olsztynie to coś jest? :P
Monar, już mi groziła sprawdzaniem czystości w moim pokoju xDDDD
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

przez Monar 30 sie 2013, 15:01
Vett, już to widzę :P Zresztą jak masz zamiar mieszkać w akademiku bądź na stancji, to możesz powiedzieć Pani portierce bądź komuś, kto będzie z Tobą mieszkać, że nie życzysz sobie odwiedzin rodziców :D (u mnie jest tak, że nie wpuszczają, jak nie wyrazisz zgody - to zupełnie normalne, bo nie wpuszczą kogoś za kogo nie poręczysz :D) Ja aż tak źle nie będę mieć, ponieważ mną nie będą się i tak interesować, no może z wyjątkiem ojca. Ale i tak do mnie nie przyjadą i oby nie. Nie chcę ich tam. :roll: Jeśli bd miała ochotę, to sama przyjadę do domu.

przez Elyse 30 sie 2013, 15:04
da się żyć
Elyse

przez abstrakcyjna 30 sie 2013, 15:09
Ophelia, O mnie niestety nie wiedzą tyle, nie zrozumiałyby. Dzięki. ;)
"Samotność to chyba jeden z najgorszych rodzajów cierpienia. I to jest uniwersalne dla całego świata. W Nowym Jorku, tak samo jak na Nowej Gwinei ludzie truchleją ze strachu przed samotnością i opuszczeniem."
Jedyną, stabilną rzeczą w moim życiu jest moja niestabilność.

przez Ophelia 30 sie 2013, 15:22
abstrakcyjna, wiesz, to delikatna kwestia. nigdy nie usłyszałam od nich "wez sie ogarnij", bo dostalyby w zęby. wiedzą tyle, ile trzeba. pewnie nie rozumieją dlaczego tak sie dzieje, dlaczego w pewnym momencie naszego zycia zaczelysmy sie roznic, ale staraja sie zrozumiec,na swoj sposob. nie wiem, jak wygladaja Wasze relacje, ale moze warto nadmienic o niektorych swoich problemach. one nie czulyby sie odrzuconew chwilach dla Ciebie trudnych,kiedy nie ma sie zwyczajnie ochoty z nikim rozmawiac a i Ty poczulabys sie z tym lepiej. oczywiscie nie znam sytuacji, po prostu przyszla mi do glowy taka mysl. ciesze sie, ze mimo tego umiesz wychodzic o ludzi i nie zamykasz sie w czterech scianach.
milego dnia, ja w koncu musze sie wziac za solidne sprzatanie :pirate:
Ostatnio edytowano 30 sie 2013, 15:25 przez Ophelia, łącznie edytowano 1 raz
Ophelia

przez jasaw 30 sie 2013, 15:23
Miało dzisiaj być lepiej...noc przespana. Jednak odczuwam "ciężką" głowę, na pewno minie ;) /kiedyś :D /
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

przez Pawelec 30 sie 2013, 15:25
Od jakiegoś czasu odczuwam brak chęci do czegokolwiek. Rzeczy które sprawiały mi przyjemność przestały sprawiać. Nie mogę się za nic zabrać chociaż chciałbym, ale odczuwam dziwną niechęć. Oprócz tego zacząłem tracić kontakt z ludźmi (takie przynajmniej odnoszę wrażenie). Mam w sobie dziwny wewnętrzny bałagan i nie wiem od czego zacząć ogarnianie. Łatwo mnie rozdrażnić i jestem nie ufny do obcych a czasami nawet odczuwam nienawiść do ludzi. Kiedyś byłem pozytywnie nastawiony do życia i potrafiłem obdarzyć tym innych. Teraz chyba nie wystarcza mi dla samego mnie. Tak jakbym przestawał widzieć sens w wielu rzeczach. Nie jest mi z tym dobrze. Bywają jednak dni że jest lepiej i mam w sobie energię. Czasami lepiej zaczynam się czuć wieczorami. W dzień chyba czuję się bardziej rozdrażniony. Z jednej strony mam ochotę się odizolować a z drugiej mam chęć wyjść do ludzi ( to też mnie dziwi że tak rozbieżnie). Proszę o pomoc albo radę

przez abstrakcyjna 30 sie 2013, 15:28
Ophelia, Ja nie mam żadnych przyjaciół od dziecka. Jedna z tych dziewczyn to moja przyjaciółka z liceum, która i tak sporo wie. Ale są pewne rzeczy, których bym nie powiedziała. Do tego trochę się oddaliłyśmy od siebie. A druga to znajoma, od czasu do czasu. Tak naprawdę nie ma nikogo stałego w moim życiu. ;)

Tobie też miłego dnia. Ja się zabieram za obiad. :D
"Samotność to chyba jeden z najgorszych rodzajów cierpienia. I to jest uniwersalne dla całego świata. W Nowym Jorku, tak samo jak na Nowej Gwinei ludzie truchleją ze strachu przed samotnością i opuszczeniem."
Jedyną, stabilną rzeczą w moim życiu jest moja niestabilność.

przez amelia83 30 sie 2013, 15:37
dobrze:) jadę na wekend na wieś
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

przez jasaw 30 sie 2013, 15:41
amelia83, to świetnie :D Miłego wypoczynku Ci życzę...
Ja często marzę o wyjeździe gdzieś poza miasto, do lasu, na wieś...
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Sortuj wg