Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez eurydyka1 30 sie 2013, 13:01
Nieoczekiwanie dobrze. Naprawdę dobrze się czuję! Nie wiem dlaczego, kurde, jakbym znała przyczynę, to może udałoby mi się wzbudzić takie dobre emocje kolejnego dnia.. chcę mi się uśmiechać i rozmawiać z ludźmi. Dziwne. (Jako że nie mam z kim, musiałam zadowolić się rozmową z dentystką ;)

przez abstrakcyjna 30 sie 2013, 13:03
eurydyka1, Fajnie, oby jak najdłużej. ;)
"Samotność to chyba jeden z najgorszych rodzajów cierpienia. I to jest uniwersalne dla całego świata. W Nowym Jorku, tak samo jak na Nowej Gwinei ludzie truchleją ze strachu przed samotnością i opuszczeniem."
Jedyną, stabilną rzeczą w moim życiu jest moja niestabilność.

przez Abbey 30 sie 2013, 13:09
Monar, bo u mnie nie ma innej szkoły, a mieszkam na zadupiu, gdzie każdy każdego zna i ocenia...
byłam na zachodzie u mojej ciotki i predzej zostalabym się tu uczyć i żyć, niż wracala do rodzinnego domu. Pomimo tego, że nie umiem języka i musiałabym wyjsc z rodzinnego gniazdka! Będąc z dala od rodziny, nawet matka ze mną normalnie rozmawiała... A ja nie bałam się wychodzić z domu, nie bałam się ludzi, pierwszy raz chyba czułam, że jestem tyle samo warta co inni...
Nie chcę jakoś istnieć ,nie chcę marnować swojego życia i psychiki, skoro wiem, że stać mnie na więcej...
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Monar 30 sie 2013, 13:09
eurydyka1, może właśnie ta rozmowa z dentystką poprawiła Ci humor ;)

-- 30 sie 2013, 13:12 --

Vett, kurcze na internat trzeba zgody rodziców, a szkoda, to byłoby dla Cb najlepszym rozwiązaniem - szkoła z internatem w innej miejscowości. Ale po osiągnięciu pełnoletności będziesz mogła wziąć życie w swoje ręce! Na razie mam nadzieję, że tym właśnie będziesz się pocieszać, ja też niedawno tak musiałam się pocieszać. :bezradny: I dotrwałam!! :smile: Ty też w końcu od nich 'uciekniesz', zaczniesz swoje własne życie bez nich, bez tych ludzi, którzy Cię drażnią, będziesz mogła iść do szkoly, do której tylko chcesz, będziesz mogła robić to, co Ci się żywnie podoba. :) Ale oczywiście szukaj terapii po osiągnięciu pełnoletności, u mnie w trn można zacząć terapię od 16 lat, gdybyś mogła gdzieś dojechać na terapię to już mogłabyś zacząć...

-- 30 sie 2013, 13:14 --

Będąc z dala od rodziny, nawet matka ze mną normalnie rozmawiała... A ja nie bałam się wychodzić z domu, nie bałam się ludzi, pierwszy raz chyba czułam, że jestem tyle samo warta co inni...

Bo to rodzice podcinają Ci skrzydła. Dziewczyno, Ty niedługo będziesz mieć własne życie, i pojedziesz gdziekolwiek chcesz, wiele ludzi musi zaczynać od zera, tak się da... Tylko potrzebujesz wsparcia :*

przez JERZY62 30 sie 2013, 13:16
Od rana mam dobry humor :yeah: i wielkiego lenia :mrgreen:
♪♪♪

przez Abbey 30 sie 2013, 13:36
Monar, dzięki za miłe słowa i za uwagę...
Ale ja nigdy się stąd (znaczy rodzinnego domu) nie uwolnię.

Znikam, bo nie wypada ryczeć w gościach, dobrze, że mam książkę przy sobie, to mam na co zwalic... Choc i tak to słaba wymówka.
Obrazek

przez Monar 30 sie 2013, 13:42
Ale ja nigdy się stąd (znaczy rodzinnego domu) nie uwolnię.

Oj, też tak myślałam, taki masz okres. Potrzebujesz osoby, która pomoże spojrzeć Ci na tą sprawę zupełnie inaczej, terapeuty. Nawet najmniej kompetentny czasem coś pomoże. :D Uwolnisz się kochana, przyjdzie taki czas, taki dzień, w którym będziesz potrafiła... ;)

przez Ophelia 30 sie 2013, 13:45
abstrakcyjna, przeoczylam Twoj post. dzisiaj musze sie wziac w garsc i posprzatac mieszkanie, przed powrotem mojej mamy. :hide: po dlugich tygodniach lezenia plackiem i uzalania sie nad soba dobrze mi zrobi cokolwiek, co przyniesie satysfakcje. zaczynam czuc sie lepiej, mam wiecej energii. placze z tęsknoty już tylko w snach. na szczescie nie pozwalam juz sobie na to za dnia, wlasciwie , to nie pozwala mi na to zdrowy rozsądek. a u Ciebie? jakie plany na dzisiaj Effy? :)
Ophelia

przez idle 30 sie 2013, 13:58
Vett, my tu wierzymy, że jednak tak ;) A książka to nie taka zła wymówka! Z tego co piszesz to Twoim rodzicom chyba też potrzeba zmiany otoczenia, bo wychodzi im na dobre.

Ophelia, sprzątanie to moc :pirate: Przynajmniej w jednym miejscu w życiu nie ma wtedy chaosu ;)

Ja na dziś już wszystko załatwiłam :yeah: Teraz będę się byczyć do wieczora 8)
watch me disintegrate

przez Monar 30 sie 2013, 14:01
Kurcze, założyłam sobie konto na takim portalu randkowym, mówię, a co tam, zobaczę, jak to jest. A tam też są normalni ludzie :shock:
Dziś wpadł mi jeden mundurowy w oko, kurcze, mam do takich słabość :105:
Trochę boję się z nim pisać, ale... Zrobiło mi się tak ciepło w serduszku :105:
Ostatnio edytowano 30 sie 2013, 14:02 przez Monar, łącznie edytowano 1 raz

przez Abbey 30 sie 2013, 14:02
idle, im jest potrzebny brak mnie, bo sama pojechałam :pirate:
No w sumie nie jest zła w zależności co się czyta...
Obrazek

przez Monar 30 sie 2013, 14:02
im jest potrzebny brak mnie

a Tobie brak ich. cóż za ironia losu...

przez idle 30 sie 2013, 14:07
Vett, chyba zawsze przychodzi taki czas w życiu kiedy to jest jedyne rozwiązanie, bo już dłużej się po prostu nie da patrzeć na rodziców dzień w dzień :P To wychodzi na zdrowie obu stronom. Mi się marzy wyprowadzka gdzieś daleko w cholerę, no ale co zrobić, studia mnie uziemiły ....
watch me disintegrate

przez abstrakcyjna 30 sie 2013, 14:08
Ophelia, Dobrze, że lepiej u Ciebie. ;) Wiem, że im dłużej się nic nie robi, tym mniej ma się chęci by zmienić ten stan. Ja zaraz zrobię sobie kawę, potem obiad i jakoś minie czas do wieczora. A potem mam wpaść ze znajomą do innej na noc. Piwko, jakiś film i te sprawy. Zmuszam się do wychodzenia, bo ludzie jakoś lepiej na mnie wpływają. ;) Effy, przepiękna jest. :105:
"Samotność to chyba jeden z najgorszych rodzajów cierpienia. I to jest uniwersalne dla całego świata. W Nowym Jorku, tak samo jak na Nowej Gwinei ludzie truchleją ze strachu przed samotnością i opuszczeniem."
Jedyną, stabilną rzeczą w moim życiu jest moja niestabilność.

Sortuj wg