Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez abstrakcyjna 27 sie 2013, 12:08
Tak sobie. :?
"Samotność to chyba jeden z najgorszych rodzajów cierpienia. I to jest uniwersalne dla całego świata. W Nowym Jorku, tak samo jak na Nowej Gwinei ludzie truchleją ze strachu przed samotnością i opuszczeniem."
Jedyną, stabilną rzeczą w moim życiu jest moja niestabilność.

przez Chusteczka 27 sie 2013, 12:14
veganka napisał(a):męczą mnie też powracające myśli, że do niczego się nie nadaję, jestem niczym, a do tego jestem głupia bo się niczego nie nauczyłam, nie rozwijam się bo nic mnie nie interesuje, zmarnowałam życie i już nic nie osiągnę, nawet nie potrafię powiedzieć co by mi sprawiło radość, czego tak na prawdę chcę.

Genialny opis tego, co czuję!

przez 7SeptemberNerw 27 sie 2013, 12:23
[quote]
veganka napisał(a):
męczą mnie też powracające myśli, że do niczego się nie nadaję, jestem niczym, a do tego jestem głupia bo się niczego nie nauczyłam, nie rozwijam się bo nic mnie nie interesuje, zmarnowałam życie i już nic nie osiągnę,

Dodałabym jeszcze, że wyglądam jak potwór. Jestem wredną s..., która nie wiem po co żali się na portalu.
Wiem,że nikt i tak mnie nigdy nie zrozumie. Chciałabym nagle obudzić się w innym miejscu i rozpocząć od nowa. Dać sobie szanse. Niby takie proste a niemożliwe.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez amelia83 27 sie 2013, 12:27
Chusteczka napisał(a):
veganka napisał(a):męczą mnie też powracające myśli, że do niczego się nie nadaję, jestem niczym, a do tego jestem głupia bo się niczego nie nauczyłam, nie rozwijam się bo nic mnie nie interesuje, zmarnowałam życie i już nic nie osiągnę, nawet nie potrafię powiedzieć co by mi sprawiło radość, czego tak na prawdę chcę.

Genialny opis tego, co czuję!

ja też tak sie właśnie czuję :oops: :(
ale chcę z tego wyjść i zacząć żyć
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

przez jasaw 27 sie 2013, 13:12
amelia83, :great: I to Ci się uda :D
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

przez JERZY62 27 sie 2013, 15:35
Średnio na jeża się czuję, naprawdę średnio, ni dobrze ni najgorzej :bezradny:
♪♪♪

przez jasaw 27 sie 2013, 15:42
Senna jestem,ale jest przyjemnie, bo temperatura odpowiednia :D
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

przez Ophelia 27 sie 2013, 16:31
a ja chcialam zapytac Was, czy to mozliwe, ze po lekach czuje sie gorzej?
przepisano mi antydepresanty, mialam obnizony nastroj, standardowe symptomy, schudlam, brak sily i tak dalej.. jednak nie mialam mysli samobojczych, ani zadnych dzialan autodestrukcyjnych nie bylo.
jestem w 4 tygodniu brania lekow, od kilku dni zauwazylam, ze moj stan jeszcze bardziej sie pogorszyl. zdaje sobie sprawe, ze calkowite dzialanie lekow jest widoczne po nieco dluzszym czasie brania, ale czy dzialania niepozadane czyli jeszcze wieksze obnizenie nastrju moga byc spotegowane w pierwszych tygodniach? nie jestem fanka samodiagnozy , ale to, co sie ze mna dzieje zakrawa juz o zaburzenia psychotyczne :evil: i to nie takie jak zazwyczaj.
ponadto pojawily sie bardzo uciazliwe mysli samobojcze. u siebie dziele je na dwie fazy - kiedy przewijaja mi sie w glowie , i w kolejnej fazie, kiedy jestem bardzo bliska skrzywdzenia siebie i musze sie bardzo pilnowac, zaciskac zeby i po prostu lezec w miejscu, by to opanowac.
kolejna wizyte mam w przyszlym tygodniu i o wszystkim mam zamiar opowiedziec, ale martwie sie tym wszystkim i chcialam poznac opinie. byc moze leki mi nie sluza?
Ophelia

przez Siddhi 27 sie 2013, 18:41
@Ophelia
Jest to jak najbardziej możliwe i wcale nie nietypowe.

Tak sobie.
Siddhi

przez eurydyka1 27 sie 2013, 19:18
Jeszcze gorzej, niż rano. Wszyscy mnie olali, nawet przyjaciółka haha. Ale czego ja się po ludziach spodziewam, kiedy wreszcie zrozumiem, że inni mają swoje życie i tak naprawdę gówno ich obchodzi, co czuje druga osoba. Taka jest prawda. Może w końcu dam sobie spokój i odpuszczę.
Idę spać, nic lepszego nie wymyślę.

przez sugarman 27 sie 2013, 20:15
Smutny rozbity zly caly dzien

przez louie563 27 sie 2013, 20:44
"Bywało, chodzę, jem, rozmawiam, myślę przytomnie, rozpatruję się w pięknej okolicy, nawet śmieję się i jestem wesół, a mimo to czuję jakieś tępe ukłucie, jakiś drobny niepokój, jakąś nieskończenie małą obawę. Ten stan chroniczny, męczący nad wszelki wyraz, lada okoliczność rozdmuchiwała w burzę. Drzewo znajomej formy, jakiś obdarty pagórek, kolor obłoku, przelot ptaka, nawet powiew wiatru bez żadnego zresztą powodu budził we mnie tak szaloną rozpacz, że uciekałem od ludzi. Szukałem ustroni tak pustej, gdzie bym mógł upaść na ziemię i nie podsłuchany przez nikogo, wyć z bólu jak pies."

przez Goska08 27 sie 2013, 20:58
Jakoś nijako ,smutek z samotnością itd

przez jetodik 27 sie 2013, 21:13
trochę zmęczony za to jutro luźniejszy dzień się zapowiada :)
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Sortuj wg