Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez abstrakcyjna 26 sie 2013, 17:25
kasiątko, Czemu nie najlepiej?

amelia83, Jak się czujesz?
"Samotność to chyba jeden z najgorszych rodzajów cierpienia. I to jest uniwersalne dla całego świata. W Nowym Jorku, tak samo jak na Nowej Gwinei ludzie truchleją ze strachu przed samotnością i opuszczeniem."
Jedyną, stabilną rzeczą w moim życiu jest moja niestabilność.

przez Siddhi 26 sie 2013, 17:27
Po usłyszeniu bardzo pozytywnej wiadomości dotyczącej kogoś innego zrobiło mi się chujowo - zazdrość.
Siddhi

przez amelia83 26 sie 2013, 17:30
abstrakcyjna, kiepsko...od jutra zaczynam brać nowy lek i mam nadzieję, że pomoże, musi pomóc...no musi w końcu coś zaskoczyć, dzięki za zainteresowanie,a Ty jak?
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez pink_hope 26 sie 2013, 17:37
amelia83, zmieniasz jednak leki? Karinko może z wcześnie taka decyzja...
Raz tylko w zyciu człowiek może być szczęśliwym.....

przez abstrakcyjna 26 sie 2013, 17:39
amelia83, Jestem dobrej myśli, że pomoże Tobie nowy lek. Wreszcie będzie choć trochę lepiej. Najważniejsze, że masz nadzieję i próbujesz.

U mnie dziś całkiem w porządku. Ale u mnie to nic pewnego. Chwilę dobrze, potem dół. Wieczna huśtawka. Generalnie ostatnie dni/ tygodnie to masakra, dlatego i tak cieszę się, że jest trochę lepiej. ;)
"Samotność to chyba jeden z najgorszych rodzajów cierpienia. I to jest uniwersalne dla całego świata. W Nowym Jorku, tak samo jak na Nowej Gwinei ludzie truchleją ze strachu przed samotnością i opuszczeniem."

przez amelia83 26 sie 2013, 17:44
pink_hope, poprzedni lek nie pomagał, nastrój depresyjny nadal się utrzymuje więc to chyba wystarczający powód by chcieć próbować czegos innego, od jutra fluoksetyna
abstrakcyjna, dziękuję

-- 26 sie 2013, 16:45 --

abstrakcyjna, ja też się cieszę z każdej dobrej chwili, oststnio niestety takowych brak
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

przez pink_hope 26 sie 2013, 17:46
amelia83, ja wskoczyłam na paro od ponad 2 tygodni...trzymam kciuki za Ciebie.... :D
Raz tylko w zyciu człowiek może być szczęśliwym.....

przez abstrakcyjna 26 sie 2013, 17:50
amelia83, U Ciebie też przyjdą radośniejsze dni, ale potrzeba czasu. ;) Trzymam kciuki.

przez amelia83 26 sie 2013, 17:52
pink_hope, ja za Ciebie też trzymam kciuki, powiem Ci, że paro pomogła mi na lęki ale nie na depre
abstrakcyjna, dziekuję :-*
M. Luther King

przez louie563 26 sie 2013, 17:57
Jak radzić sobie z takim przekonaniem, że przez to, że jest się szczęśliwym i pozytywnie nastawionym stanie się coś złego? Gdy tylko pojawi się w mojej głowie jakaś pozytywna myśl, za chwilę muszę pomyśleć coś negatywnego i smucić się, żeby "zapobiec" nieszczęściu. Mam tak od zawsze, lecz kiedyś to nie było aż tak nasilone i nie zwracało większej uwagi. Teraz mam tak dosłownie cały czas. Nie pozwala mi to mieć dobrego humoru, zawsze muszę być przygnębiona.

przez siostrawiatru 26 sie 2013, 19:22
Źle. Mam lęki straszne i chce mi się ryczeć.
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

przez Chusteczka 26 sie 2013, 19:28
Do louie563
W sumie miałam coś podobnego - przez długi czas nie chciało mi się żyć, miałam myśli samobójcze, a jak zaczęłam się cieszyć, że żyję, to przyszło mi do głowy, że teraz pewnie okaże się, że mam raka albo zginę w wypadku - na zasadzie złośliwości losu:] Teraz znów czuję się do dupy, więc mam problem z głowy ;) To co Ty opisujesz wygląda mi na natręctwo. nie masz przypadkiem Zaburzenia Obsesyjno - Kompulsyjnego?

A w ogóle, to czuję się beznadziejnie. Wciąga mnie czarna dziura:/ Albo jestem nienaturalnie pobudzona i mnie "nosi" albo śpiąca. Do tego nie mogę się skupić na niczym sensownym.
Dzisiaj jak szłam przez miasto, to miałam dziwne poczucie odrealnienia, jakbym była w szklanej kuli. Albo jak nieoswojone zwierzę w tłumie ludzi. Patrzyłam na to co się dzieje wokół mnie z dystansu, z jakimś takim poczuciem zagrożenia, niedopasowania, zdziwienia... Trochę miałam wrażenie, że zaraz wszyscy ujrzą we mnie to nieoswojone, dzikie, przestraszone zwierzątko i będą się na mnie gapić jak na jakieś dziwadło... Nawet nie wiem jak to określić. Przede wszystkim miałam ochotę jak najszybciej znaleźć się w domu, nie musieć udawać, że jest ze mną wszystko w porządku.

przez Muzykoholiczka 26 sie 2013, 19:32
Psychicznie - dobrze. Fizycznie - nieco gorzej, ale sama sobie na to zapracowałam.
"Któregoś dnia rzucę to wszystko,
zostawię za sobą ten zafajdany świat."
Najładniejsze kobiece oczy na Forum

przez Tyrr 26 sie 2013, 19:34
Muzykoholiczka napisał(a):Psychicznie - dobrze. Fizycznie - nieco gorzej, ale sama sobie na to zapracowałam.

Ja niestety odwrotnie :/
"Siadaj koło mnie,
to dla Ciebie jest ławka.
Posłuchaj, jak pięknie o miłości gada,
ten który miłości nigdy nie zazna"
:yeah: :yeah: :yeah: :yeah: :yeah:

Sortuj wg