Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez abstrakcyjna 23 sie 2013, 18:12
Nie mogę zebrać słów. Piszę coś i ciągle usuwam. Czuję się dziwnie. Z jednej strony odczuwam samotność, smutek, a z drugiej kompletne zniechęcenie, obojętność.
"Samotność to chyba jeden z najgorszych rodzajów cierpienia. I to jest uniwersalne dla całego świata. W Nowym Jorku, tak samo jak na Nowej Gwinei ludzie truchleją ze strachu przed samotnością i opuszczeniem."
Jedyną, stabilną rzeczą w moim życiu jest moja niestabilność.

przez Anna Maria 23 sie 2013, 18:39
Czuję się jakbym była w szpitalu. Źle znoszę rozstania z psiakami, ale trzeba się przyzwyczajać.
Anna Maria

przez Auman 23 sie 2013, 18:42
Przykro.
Auman

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Anna Maria 23 sie 2013, 19:17
Atak tęsknoty :cry:
Anna Maria

przez jasaw 23 sie 2013, 19:24
kasiątko, to wspaniale, że jesteś troszkę poza domem, że poradziłaś sobie w podróży :lol: Taka odmiana dobrze Ci zrobi. Trochę zatęsknisz, ale jakie miłe będzie spotkanie po rozstaniu :yeah:
Nie wiem dokładnie gdzie się podziewasz, ale zmiana otoczenia działa na korzyść, psychika odrywa się od codzienności, która, nawet, gdy jest urozmaicona-w jednym miejscu- może znudzić się...
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

przez Elyse 23 sie 2013, 20:22
czuję się głodna
Elyse

przez eurydyka1 23 sie 2013, 20:36
Elyse napisał(a):czuję się głodna

Ja przez 3 dni głodowałam, bo nie chciało mi się robić obiadu. Ciężko z tym, w sumie stale czuję się głodna, jak nie jem to mi niedobrze z głodu, jak próbuje jeść- to znów nie mogę nic wcisnąć. Od wczoraj próbuję coś tam jeść. Teraz po całym dniu jem dopiero obiad, fajnie.

Czuje się bezsilna, za dużo rzeczy się dzieje od wczoraj, ja nie mam siły, żeby to wszystko udźwignąć! Przyjaciółka załatwiła mi dzisiaj pracę, jutro mam już się stawić o 8.00 i wytrzymać do 20.00 (!!). Boję się, wiem, że jutro nie wstanę, jak mam wstać, skoro ciągle koło południa się zwlekam z łóżka i w ciągu dnia też śpię, nie dam rady w takim stanie pracować.. po co się na to zgodziłam, tak jakbym chciała poudawać, że jest wszystko ok. Niby praca niewymagająca, jakieś składanie kopert czy coś takiego, nie do końca zrozumiałam, okaże się jutro.. idealne zajęcie dla mnie. Potem wzięła mnie do galerii handlowej, chciała żebym jej doradziła w zakupie jakichś ciuchów, ja siedziałam cały czas na ławce i powiedziałam, żeby sobie chodziła po sklepach i oglądała sama, bo nie dam rady. W końcu się poryczałam (to było do przewidzenia, haha..)

No i tyle. Czuję się źle, ciagle! Przed chwilą matka mnie obudziła dzwonieniem do drzwi, a tak mi się dobrze spało :evil: W ogóle wkurzona jestem cały dzień, to odstawienie leków chyba odkryło moje emocje, w sumie fajnie..

przez Anna Maria 23 sie 2013, 20:39
jasaw, dziękuję za słowa otuchy. Masz rację. Dobrze nam zrobi trochę odpoczynku bo zażyło mi się dwa-trzy razy podnieść głos na psiaki choć one nic sobie z tego nie robiły, ale jednak. Teraz tęsknię i po powrocie zafunduje im długie spacery codziennie.
Anna Maria

przez Monar 23 sie 2013, 21:28
Czuję się totalnie rozerwana, czy jak to nazwać...
Stoję między młotem a kowadłem, ale muszę sobie jakoś poradzić.

przez socorro 23 sie 2013, 21:28
Monar, czemu tak?
Ostatecznie wszyscy mamy do opowiedzenia tylko jedną historię - ,,X,, na naszej mapie.
,,X,, oznacza nie miejsce, gdzie zaczyna się życie, lecz gdzie zaczyna się ono liczyć...
Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Monar 23 sie 2013, 21:32
socorro, 2-szko-y-i-praca-czy-to-nie-za-wiele-t44773.html

Nie wiem po prostu czy to dla mnie nie za wiele. Jeszcze jest takie wyjście, że praca w fundacji również, być może, funkcjonuje w Bydgoszczy i mogłabym pracować w Bydgoszczy, gdy będę zostawać na weekendy, a jak będę jechać do szkoły i do domu, pracowałabym w Toruniu. Jutro jeszcze porozmawiam z moją opiekunką, "niańką".

przez maciekpoznan 23 sie 2013, 21:36
Ostatnio dzien jak codzien ,czyli zbyt wczesna pobudka z lękami,do poludnia fatalnie,po poludniu srednio a wieczor w miare ok ,ale z obawami przed kolejjym dniem.

przez Artemizja 23 sie 2013, 22:18
lukk79, a jak tam terapia? Z tego, co pamiętam, dzisiaj miałeś zacząć.

Zła, zmęczona, poirytowana, wypluta, obolała i rozstrojona nerwowo. Wywieszam tabliczkę z napisem "dzisiaj mogę ugryźć- podchodzisz na własną odpowiedzialność" :bezradny:
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez izzie 23 sie 2013, 22:23
Nefertari napisał(a):
Zła, zmęczona, poirytowana, wypluta, obolała i rozstrojona nerwowo. Wywieszam tabliczkę z napisem "dzisiaj mogę ugryźć- podchodzisz na własną odpowiedzialność" :bezradny:

To może połóż się już spać, odpocznij.

Sortuj wg