Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez abstrakcyjna 08 sie 2013, 20:04
amelia83, Ja też z Pomorza, więc cieszy mnie to, bo i tak nie mogę wychodzić. :lol:

I dobrze, że coś robisz, próbujesz. To mały krok naprzód. ;)

Monar, Może olewać? U mnie jest podobnie, choć z dużą przewagą na nienormalność, ale staram się to olewać już. Tylko, że ja nie potrafię wybaczać, więc nawet zmiana na plus nie zmieniłaby mojego stosunku do niej.
"Samotność to chyba jeden z najgorszych rodzajów cierpienia. I to jest uniwersalne dla całego świata. W Nowym Jorku, tak samo jak na Nowej Gwinei ludzie truchleją ze strachu przed samotnością i opuszczeniem."
Jedyną, stabilną rzeczą w moim życiu jest moja niestabilność.

przez marimorena 08 sie 2013, 20:08
Monar, u mnie też tak, najgorsze jak nigdy nie wiadomo czego się spodziewać
tak mi brak tego poczucia stabilności

przez amelia83 08 sie 2013, 20:18
abstrakcyjna, a ja w sobotę nad morze chciałam :evil: abstrakcyjna, też mnie cieszy, że u mnie sie cos ruszyło do przodu :D
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez abstrakcyjna 08 sie 2013, 20:24
amelia83, Daleko masz do morza? A może akurat będziesz miała szczęście z tą pogodą. ;)
"Samotność to chyba jeden z najgorszych rodzajów cierpienia. I to jest uniwersalne dla całego świata. W Nowym Jorku, tak samo jak na Nowej Gwinei ludzie truchleją ze strachu przed samotnością i opuszczeniem."

przez amelia83 08 sie 2013, 20:27
abstrakcyjna, teraz jestem u rodziców, to do Łeby mam 30km ale wolimy jeżdzić do Karwii, teraz oglądałam pogodę deszcze pokazuja :evil:
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

przez abstrakcyjna 08 sie 2013, 20:29
amelia83, Ostatnio przed wyjazdem jak sprawdzałam pogodę, to miał być deszcz. Okazało się, że miałam bezchmurne niebo i upał. Także dobrej myśli bądź. :mrgreen:

przez Saraid 08 sie 2013, 20:30
Obrazek
Saraid

przez amelia83 08 sie 2013, 20:32
abstrakcyjna, ;)
M. Luther King

przez Monar 08 sie 2013, 20:58
tak mi brak tego poczucia stabilności

otóż to!

U mnie jest podobnie, choć z dużą przewagą na nienormalność, ale staram się to olewać już. Tylko, że ja nie potrafię wybaczać, więc nawet zmiana na plus nie zmieniłaby mojego stosunku do niej.

No u mnie też więcej przejawów nienormalności mojej matki niż normalności, ale jednak te chwile normalności sprawiają, że mam wątpliwości co do swoich własnych uczuć! No i można by było sądzić, że mi też trudno jest komuś coś wybaczyć, ale to moja matka i mimo wszystko jestem z nią zżyta.
Kiedyś to nawet rysowałam jej laurki, bo sądziłam, że to wszystko co mówi o mnie to prawda - że pije, bo jestem nieznośna. Przepraszałam ją, zawsze zależało mi na jej akceptacji, na jej dobrym słowie. Jak byłam mała to nawet próbowałam ją naśladować, nie wiem czemu, chyba to głupie... Ale to pewnie dlatego, że właśnie te momenty jej normalności były takie piękne, że pewnie chciałam jej pokazać swoją postawą, że chcę by taka została na zawsze, bo jest wtedy dobra, i ja nawet taką dobrą osobą chciałam być. No ale jak się rozpijała to... Wiadomo. No i zaczęłam coraz bardziej jej nienawidzić, pierwszy raz postawiłam się w wieku bo ja wiem - 9 lat... W każdym bądź razie denerwuje mnie to, że mi zależy tak bardzo na jej dobrym słowie. Bo go nie dostaję i wiem, że się nie doczekam. :evil:

-- 08 sie 2013, 20:59 --

Denerwuje mnie jej (a)normalność

przez Rebelia 08 sie 2013, 21:09
Dobra, poza standardem u wszystkich dzisiaj, że gorąco, to dzień upłynął mi na tyle dobrze, że nastroj pomimo zmęczenia materiału jakoś nie ma ochoty wymykać się spod kontroli. Dzisiaj jest dobrze, cieszę się tym, co jest teraz (a ogólnie nie zdarza mi się ten stan jakoś często).

przez Monar 08 sie 2013, 21:14
Rebelia, jutro ochlodzenie :) :)

przez Artemizja 08 sie 2013, 21:36
Dobrze ;) Poza zmęczeniem i lekkim poirytowaniem, nie mam na co narzekać ;)
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez Variable 08 sie 2013, 21:37
Źle :evil:
Variable

przez jasaw 08 sie 2013, 21:38
Gdyby nie ten piekielny upał, byłoby dobrze :hide:
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Sortuj wg