Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez emi 1402 04 sie 2013, 01:58
monk.2000 napisał(a):Okej:
1. leki wzięte

Nic więcej nie potrafię zrobić, na prawdę rano i wieczorem połykam te pigułki z krzyżykiem.

Każdy kij ma dwa końce. Mąż też ma swoje argumenty. Rozumiem, że emi 1402 to ta dobra, a mąż ten zły.
To ja pytam co to za kult męczeństwa? Chcecie może snuć opowieść o mężu tyranie i żonie ofierze. Fajnie, może nawet w telewizji coś powiedzą. Tylko mi tu bardziej chodzi o godność a nie te całe gierki. Wziąć życie w swoje ręce a nie podrzucać piłeczkę i szukać winnych zła i tyranów.

co powiesz na sytuacje np.jesteś na moim miejscu i mąz pijany atakuje ciebie i dziecko z nozem dziecko broni matke piszczy tata nie a ojciec odpycha go na podłoge to według ciebie on dobry a ona zła?????????

przez idle 04 sie 2013, 01:59
monk.2000, rozumiem, że jak coś Ci się nie podoba w kimś to przemoc uznajesz za całkowicie zasadną? Bo jak kobieta jest jej ofiarą to "kult męczeństwa"? :? A dziecko?! Przypominam, że jeszcze żyjemy w kraju, w którym groźby są karalne, więc się zastanów :?

-- 04 sie 2013, 02:01 --

Co to jest za dzień w ogóle, widzę, że amfce wielu kolegów by sobie znalazł na tym forum :?
watch me disintegrate

przez emi 1402 04 sie 2013, 02:03
idle napisał(a):monk.2000, rozumiem, że jak coś Ci się nie podoba w kimś to przemoc uznajesz za całkowicie zasadną? Bo jak kobieta jest jej ofiarą to "kult męczeństwa"? :? A dziecko?! Przypominam, że jeszcze żyjemy w kraju, w którym groźby są karalne, więc się zastanów :?

moja męczarnia trwa 7 lat zawsze wybaczałam nigdy sie nieskarzyłam tak byłam zastraszana chodziłam z limami wszystko kryłam gdyby dzis matka nienadeszła byc moze juz bym niepisała dzis nic mam czekac jak nas zabije

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez monk.2000 04 sie 2013, 02:04
Ja.
Nie odpowiem, bo widzę że ciążą na tobie ciężkie emocje, jakiejś krzywdy i strachu.
Chcesz wiedzieć? Kiedyś zanim zachorowałem na schizofrenię, powiedziałem sobie, prędzej dam się zabić niż będę się bał śmierci i fizycznego bólu. Teraz to osłabło, ale wiedz że nie daję sobie w kaszę dmuchać. Ty jako kobieta, być może słabsza fizycznie od męża, poza tym trzeźwa. Ale to nie znaczy że masz się go bać.

Na tym skończę, nie licz na współczucie, traktuję każdego po równo. Nie mów że nigdy nikogo nie skrzywdziłaś mając taką możliwość. A znam paru mężów "tyranów". Czasem chodzi o seks, czasem o pieniądze, o różne rzeczy.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

przez Artemizja 04 sie 2013, 02:11
monk.2000, :shock: co jest z Wami dzisiaj? A gdzie odrobina empatii do cholery? Jak nie współczujesz dziewczynie, to co z dzieckiem? Ono sobie na coś takiego zasłużyło? Nosz... :evil:

emi 1402, powiem tak. Pomyśl o sobie i o dziecku. Czy życie w takich warunkach jest życiem? Myslę, że nie. Może więc czas coś zmienić?
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez emi 1402 04 sie 2013, 02:13
uwierz mi staram sie niekrzywdzic nikogo i po dzisiejszym zajsciu przyrzekłam sobie ze niepozwole skrzywdzic siebie ani tym bardziej dziecka nieznasz mnie i jego zmieniłbys zdanie i jeszcze sam bys namawiał mnie na złozenie zeznac zawsze doszukiwałam sie winy w sobie i przez to czekanie pewnie była bym dzis ostatni dzien na tym swiecie ja 26 lat a dziecko 5 jesli twierdzisz ze ja ta zła to co mu dziecko winne w domu wszystko porobijane nawet nocnik dziecka

-- 04 sie 2013, 01:15 --

Lilith napisał(a):monk.2000, :shock: co jest z Wami dzisiaj? A gdzie odrobina empatii do cholery? Jak nie współczujesz dziewczynie, to co z dzieckiem? Ono sobie na coś takiego zasłużyło? Nosz... :evil:

emi 1402, powiem tak. Pomyśl o sobie i o dziecku. Czy życie w takich warunkach jest życiem? Myslę, że nie. Może więc czas coś zmienić?

dziękuje tobie a dzieki monkowi doszukuje sie winny w sobie i zastanawiam sie czy faktycznie powinnam złożyc zeznania czyli mam tak co przez 7 lat doszukiwałam sie winny w sobie

przez khaleesi 04 sie 2013, 02:17
emi 1402, współczuje takiego męża
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez emi 1402 04 sie 2013, 02:19
psyche. napisał(a):emi 1402, współczuje takiego męża

uratowałam jemu zycie a swoje zniszczyłam

przez Artemizja 04 sie 2013, 02:21
emi 1402, nie szukaj winy w sobie tylko działaj. Masz zycie w swoich rękach. Uwolnij się wreszcie od tyrana i zacznij żyć...

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez khaleesi 04 sie 2013, 02:22
emi 1402, bo powinnaś takiego dziada zostawić jak uderzył Cie pierwszy raz.
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Mistrz Avatara

przez emi 1402 04 sie 2013, 02:24
jestem tak załamana ze nawet niemoge oddychac a w brzuchu mnie skreca coreczka potem mowi tak mamo ja juz niechce taty wygonmy go i mowi ze ja scisnał za reke az ja bolała

przez Artemizja 04 sie 2013, 02:24
emi 1402, działaj. Jeśli nie ze względu na siebie, to na dziecko...

Administrator

przez emi 1402 04 sie 2013, 02:26
psyche. napisał(a):emi 1402, bo powinnaś takiego dziada zostawić jak uderzył Cie pierwszy raz.

nie tylko uderzył dusił miałam az wybroczyny na szyji przystawił mi kiedys noz do szyji od strony karku i miałam delikatnie przeciete chowałam to pod włosami miałam nadzieje ze sie zmieni

przez khaleesi 04 sie 2013, 02:26
emi 1402, masz założoną kartę dla ofiar przemocy?
Mistrz Avatara

Sortuj wg