Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez siostrawiatru 30 lip 2013, 23:35
Lilith napisał(a):Czuję się tak sobie. Jestem trochę przybita.

Czemu?
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

przez Artemizja 30 lip 2013, 23:39
siostrawiatru, problemy. Teraźniejszość daje w kość i przez to nie mogę zająć się należycie przeszłością, która uparcie wraca. Co próbuję się za nią "zabrać", to coś się zaczyna dziać w teraźniejszości. No i jestem zmuszona zostawić temat rozgrzebany, zagłuszać go, choć i tak wyłazi w taki lub inny sposób. Błędne koło. To mnie wykańcza. Męczy mnie niepewna sytuacja, a wszystko się stale przedłuża.Chciałabym po prostu wiedzieć, na czym stoję.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez siostrawiatru 30 lip 2013, 23:45
Lilith napisał(a):siostrawiatru, problemy. Teraźniejszość daje w kość i przez to nie mogę zająć się należycie przeszłością, która uparcie wraca. Co próbuję się za nią "zabrać", to coś się zaczyna dziać w teraźniejszości. No i jestem zmuszona zostawić temat rozgrzebany, zagłuszać go, choć i tak wyłazi w taki lub inny sposób. Błędne koło. To mnie wykańcza. Męczy mnie niepewna sytuacja, a wszystko się stale przedłuża.Chciałabym po prostu wiedzieć, na czym stoję.

Dokładnie tego samego bym chciała. Tylko ,że nie potrafię zostawić wszystkiego i być taką beztroską lalką, która nigdy nie miała tych zranień..
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Artemizja 30 lip 2013, 23:48
siostrawiatru, tak się niestety nie da. Bardzo chciałoby się być beztroską, ale niestety, to niemożliwe :(

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez siostrawiatru 30 lip 2013, 23:58
Lilith napisał(a):siostrawiatru, problemy. Teraźniejszość daje w kość i przez to nie mogę zająć się należycie przeszłością, która uparcie wraca. Co próbuję się za nią "zabrać", to coś się zaczyna dziać w teraźniejszości. No i jestem zmuszona zostawić temat rozgrzebany, zagłuszać go, choć i tak wyłazi w taki lub inny sposób. Błędne koło. To mnie wykańcza. Męczy mnie niepewna sytuacja, a wszystko się stale przedłuża.Chciałabym po prostu wiedzieć, na czym stoję.

Też bym tego chciała. Boję się, że jestem ciotą i taką słabą lalką. Nie chcę być lalką. Chce kierować własnym życiem.

przez Arhol 30 lip 2013, 23:59
Brak emocji i pustka to luksus...który jest niestety nie do dostania,czyż nie...?
Kolejny wieczór na granicy autodestrukcji i głupoty, a rozsądku i strachu..
Sukces,czy też porażka...nie wiadomo jak na to patrzeć..
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez Artemizja 31 lip 2013, 00:24
siostrawiatru, każdy chciałby kierować swoim życiem, ale to chyba niemożliwe, bo nie na wszystko możemy mieć wpływ.

Kestrel, :(

Administrator

przez mark123 31 lip 2013, 00:45
siostrawiatru napisał(a):Ja jestem zbyt leniwa żeby cokolwiek zrobić. Użalam się nad sobą i czuję wstręt do siebie , że taka ciota ze mnie. Bo od dziecka musiałam być silna.

Ja zaś od zawsze byłem leniem i słabeuszem i tak mi zostało do dziś.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez hooain 31 lip 2013, 01:27
drogi pamiętniczku, dziś czuję się kurewski nawrót mojego personalnego ukochanego szajsu. nienawiść do innych będzie wykonana poprzez samobój.
ତ୍କୃ

przez Anna Maria 31 lip 2013, 01:29
hooain,
nienawiść do innych będzie wykonana poprzez samobój.

że co słucham :?:
Anna Maria

przez hooain 31 lip 2013, 01:53
plączą się myśli, odstawili mi dropsy wspomagające.
ତ୍କୃ

przez monk.2000 31 lip 2013, 02:23
hooain, poczucie winy zabija nam ludzi. To smutne.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

przez emi 1402 31 lip 2013, 08:16
lęki lęki lęki kur.. jak dalej żyć przecież ten paraliż lęków mnie wykończy

przez Arhol 31 lip 2013, 08:31
Żyje..ale jako kto,lub co?
Gnoić się,czy zniszczyć? Bezsens,to nic nie daje,jedynie denerwuje osoby postronne...
W inny sposób dać upust niechęci...a czy to jest nie niechęć?

Nie wiem jak się czuje,co czuje,nadal żyje,organizm jest sprawny,kości niepołamane,serce bije,umysł względnie jasny.
Poza tym,nic więcej,reszta tego co w środku to zagadka.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Sortuj wg