Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Lili7 29 lip 2013, 16:06
leaslie,
nie mam problemu z zaufaniem do t.
ale chyba boję się na głos wypowiedziec to wszystko. Wiem, że będzie drążyc a ja się tego boję :(
If i get it all down on paper it's no longer inside of me...

przez Rebelia 29 lip 2013, 16:06
deader,
Spróbuj combosa aspiryna+solpadeine. Dwa prochy rozpuszczalne do jednej szklaneczki. To mi kiedyś farmaceuta jakiś polecił, kiedy mi się cierpiało z powodu napadów migreny. Chyba jest też jakiś lek, który zawiera już gotowe combo powyższych i nazywa się bodaj Migrastop. Jeśli nie jesteś migrenowcem, powinno pomóc.

przez acherontia-styx 29 lip 2013, 16:10
chyba boję się na głos wypowiedziec to wszystko.

Lili7, widzę, że jesteśmy do siebie podobne pod tym względem.
Tylko, że mnie jeszcze ogranicza dodatkowo wstyd, bo część wydarzeń w moim życiu ja świadomie sprowokowałam i boję się oceny :hide:
Pozostaje liczyć na to, że w końcu uda się to wszystko z siebie wyrzucić.
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 100mg
Lamotryginum 200mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Lili7 29 lip 2013, 17:02
leaslie, wstyd swoja drogą.
Jest wiele rzeczy których wstydze sie powiedzieć t.

przez Kiya 29 lip 2013, 17:03
smutno
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

przez deader 29 lip 2013, 17:51
kasiątko napisał(a):deader, ja biorę Nurofen forte i zawsze pomaga. Z tym, że od razu po dwie tabletki a nie jedną jak jest zalecane.

Nom, pamiętam jak o tym gadaliśmy, to wtedy właśnie "odkryłem" istnienie Nurofenu Ultima który powinien być jeszcze mocniejszy od Forte. I też nie szczypię się z jedną tabletką, takie dawki to dla komara może są skuteczne a nie na takiego słonia jak ja ;)

Rebelia napisał(a):deader,
Spróbuj combosa aspiryna+solpadeine. Dwa prochy rozpuszczalne do jednej szklaneczki. To mi kiedyś farmaceuta jakiś polecił, kiedy mi się cierpiało z powodu napadów migreny. Chyba jest też jakiś lek, który zawiera już gotowe combo powyższych i nazywa się bodaj Migrastop. Jeśli nie jesteś migrenowcem, powinno pomóc.

Heh, cóż za przypadek, właśnie wracając z roboty wlazłem do apteki i pomęczyłem aptekarkę o najmocniejszy painkiller jaki ma na stanie i dała mi Solpadeine. W sumie skład taki sobie, kofeina nie bardzo mi potrzebna, kodeiny więcej jest w Antidolu (ale to aż strach kupować bo z automatu biorą człowieka za ćpuna) - no ale wziąłem, właśnie łyknąłem jedną plus kolejny Nurofen. O kombinacji z aspiryną nie myślałem dotąd, ale to może mieć sens. Trzeba się będzie wybrać po kolejne pudełko do apteki...

Chyba się na następnej wizycie u psycha zapytam czy może mi przepisać Ketonal czy Tramal, bo te kiedyś testowałem i działały cudnie... :?
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

przez buka 29 lip 2013, 17:57
Jakby Ci wypisał tramal to poproś o recepte na zapas,odkupie;]

przez Lusesita Dolores 29 lip 2013, 18:03
Bylam u lekarza. Kolejny lekarz ktory nie chce mi lekow przepisac tylko wysyla mnie do szpitala. Paranoja
chodze boso po ulicy

Ketrel 600mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg
Relanium 2mg - doraźnie

opium

riflessione.blog.pl

przez Rebelia 29 lip 2013, 18:12
kodeiny więcej jest w Antidolu (ale to aż strach kupować bo z automatu biorą człowieka za ćpuna)

Kupowałam dawno temu Tussipect to mnie baba w okienku skasowała wzrokiem, jakbym miała te prochy rozpuszczać i walić w kanał.

Chyba się na następnej wizycie u psycha zapytam czy może mi przepisać Ketonal czy Tramal,

Przy bólu głowy Ketonal średnio na jeża (przynajmniej u mnie) się sprawdzał. Łyknęłam, poszłam spać, po wstaniu dudniło mi w głowie gorzej niż po Blitzkriegu i mega kacu.

A Tramal, cóż
Obrazek

przez Lili7 29 lip 2013, 18:13
deader napisał(a): kodeiny więcej jest w Antidolu (ale to aż strach kupować bo z automatu biorą człowieka za ćpuna)

Chyba się na następnej wizycie u psycha zapytam czy może mi przepisać Ketonal czy Tramal, bo te kiedyś testowałem i działały cudnie... :?

Ja migrenowiec bez Antidolu ani rusz, zawsze mam zapas - czy to oznacza że jestem cpunką? :D

Tramal na mnie lepiej działał niz Ketonal. Po ketonalu jeszcze bardziej mnie głowa bolała.

przez amelia83 29 lip 2013, 18:14
czerwona-malina, a masz niepokojace objawy, dlaczego do szpitala cie wysyłają? :?
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

przez na_leśnik 29 lip 2013, 18:20
Jakieś mroczne rozmyślania mi się załączyły. Były prawie trzy dni spokoju, a tu znowu schizoteka w głowie.
Ehhh... :-|
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."
Moderator / II Mister Forum

przez deader 29 lip 2013, 18:28
Lili7 napisał(a):Ja migrenowiec bez Antidolu ani rusz, zawsze mam zapas - czy to oznacza że jestem cpunką? :D

No właśnie nie, a u mnie w "mojej" aptece babka mi raz wprost wyjechała z tekstem że ja to do "celów rekreacyjnych" kupuję. Najpierw zacząłem w związku z tym łazić po różnych aptekach żeby się nie czepiali a ostatnio testować inne leki.

buka napisał(a):Jakby Ci wypisał tramal to poproś o recepte na zapas,odkupie;]

Niestety wizyta dopiero pod koniec września... I coś czuję że nie mam co na to liczyć, babka mi Stilnoxu nie chciała przepisać, to co dopiero takie straszne narkotyki... :?

Rebelia napisał(a):Obrazek

Mózg rozjebany :D

No, a generalnie to o dziwo zadziałało. Nurofen Ultima + Solpadeine, co albo oznacza że steżenie parasyfu osiągnęło w moim organiźmie poziom "over 9000" albo to koda tak dobrze na mnie działa. Cóż, najwyraźniej muszę się nastawić na zlewanie zmarszczonych brwi i krzywych spojrzeń i wrócić do Antidolu.
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

przez Rebelia 29 lip 2013, 18:33
babka mi Stilnoxu nie chciała przepisać

No wiecie co... :lol:

Cóż, najwyraźniej muszę się nastawić na zlewanie zmarszczonych brwi i krzywych spojrzeń i wrócić do Antidolu.

Chyba lepiej jednak testować różne środki, żeby mieć kilka wariantów w razie napadów bólu i stosować je zamiennie.

Sortuj wg