Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Lili7 29 lip 2013, 16:06
leaslie,
nie mam problemu z zaufaniem do t.
ale chyba boję się na głos wypowiedziec to wszystko. Wiem, że będzie drążyc a ja się tego boję :(
If i get it all down on paper it's no longer inside of me...

przez Rebelia 29 lip 2013, 16:06
deader,
Spróbuj combosa aspiryna+solpadeine. Dwa prochy rozpuszczalne do jednej szklaneczki. To mi kiedyś farmaceuta jakiś polecił, kiedy mi się cierpiało z powodu napadów migreny. Chyba jest też jakiś lek, który zawiera już gotowe combo powyższych i nazywa się bodaj Migrastop. Jeśli nie jesteś migrenowcem, powinno pomóc.

przez acherontia-styx 29 lip 2013, 16:10
chyba boję się na głos wypowiedziec to wszystko.

Lili7, widzę, że jesteśmy do siebie podobne pod tym względem.
Tylko, że mnie jeszcze ogranicza dodatkowo wstyd, bo część wydarzeń w moim życiu ja świadomie sprowokowałam i boję się oceny :hide:
Pozostaje liczyć na to, że w końcu uda się to wszystko z siebie wyrzucić.
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Lili7 29 lip 2013, 17:02
leaslie, wstyd swoja drogą.
Jest wiele rzeczy których wstydze sie powiedzieć t.

przez Kiya 29 lip 2013, 17:03
smutno
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

przez deader 29 lip 2013, 17:51
kasiątko napisał(a):deader, ja biorę Nurofen forte i zawsze pomaga. Z tym, że od razu po dwie tabletki a nie jedną jak jest zalecane.

Nom, pamiętam jak o tym gadaliśmy, to wtedy właśnie "odkryłem" istnienie Nurofenu Ultima który powinien być jeszcze mocniejszy od Forte. I też nie szczypię się z jedną tabletką, takie dawki to dla komara może są skuteczne a nie na takiego słonia jak ja ;)

Rebelia napisał(a):deader,
Spróbuj combosa aspiryna+solpadeine. Dwa prochy rozpuszczalne do jednej szklaneczki. To mi kiedyś farmaceuta jakiś polecił, kiedy mi się cierpiało z powodu napadów migreny. Chyba jest też jakiś lek, który zawiera już gotowe combo powyższych i nazywa się bodaj Migrastop. Jeśli nie jesteś migrenowcem, powinno pomóc.

Heh, cóż za przypadek, właśnie wracając z roboty wlazłem do apteki i pomęczyłem aptekarkę o najmocniejszy painkiller jaki ma na stanie i dała mi Solpadeine. W sumie skład taki sobie, kofeina nie bardzo mi potrzebna, kodeiny więcej jest w Antidolu (ale to aż strach kupować bo z automatu biorą człowieka za ćpuna) - no ale wziąłem, właśnie łyknąłem jedną plus kolejny Nurofen. O kombinacji z aspiryną nie myślałem dotąd, ale to może mieć sens. Trzeba się będzie wybrać po kolejne pudełko do apteki...

Chyba się na następnej wizycie u psycha zapytam czy może mi przepisać Ketonal czy Tramal, bo te kiedyś testowałem i działały cudnie... :?
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

przez buka 29 lip 2013, 17:57
Jakby Ci wypisał tramal to poproś o recepte na zapas,odkupie;]

przez Lusesita Dolores 29 lip 2013, 18:03
Bylam u lekarza. Kolejny lekarz ktory nie chce mi lekow przepisac tylko wysyla mnie do szpitala. Paranoja
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

przez Rebelia 29 lip 2013, 18:12
kodeiny więcej jest w Antidolu (ale to aż strach kupować bo z automatu biorą człowieka za ćpuna)

Kupowałam dawno temu Tussipect to mnie baba w okienku skasowała wzrokiem, jakbym miała te prochy rozpuszczać i walić w kanał.

Chyba się na następnej wizycie u psycha zapytam czy może mi przepisać Ketonal czy Tramal,

Przy bólu głowy Ketonal średnio na jeża (przynajmniej u mnie) się sprawdzał. Łyknęłam, poszłam spać, po wstaniu dudniło mi w głowie gorzej niż po Blitzkriegu i mega kacu.

A Tramal, cóż
Obrazek

przez Lili7 29 lip 2013, 18:13
deader napisał(a): kodeiny więcej jest w Antidolu (ale to aż strach kupować bo z automatu biorą człowieka za ćpuna)

Chyba się na następnej wizycie u psycha zapytam czy może mi przepisać Ketonal czy Tramal, bo te kiedyś testowałem i działały cudnie... :?

Ja migrenowiec bez Antidolu ani rusz, zawsze mam zapas - czy to oznacza że jestem cpunką? :D

Tramal na mnie lepiej działał niz Ketonal. Po ketonalu jeszcze bardziej mnie głowa bolała.

przez amelia83 29 lip 2013, 18:14
czerwona-malina, a masz niepokojace objawy, dlaczego do szpitala cie wysyłają? :?
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

przez na_leśnik 29 lip 2013, 18:20
Jakieś mroczne rozmyślania mi się załączyły. Były prawie trzy dni spokoju, a tu znowu schizoteka w głowie.
Ehhh... :-|
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

przez deader 29 lip 2013, 18:28
Lili7 napisał(a):Ja migrenowiec bez Antidolu ani rusz, zawsze mam zapas - czy to oznacza że jestem cpunką? :D

No właśnie nie, a u mnie w "mojej" aptece babka mi raz wprost wyjechała z tekstem że ja to do "celów rekreacyjnych" kupuję. Najpierw zacząłem w związku z tym łazić po różnych aptekach żeby się nie czepiali a ostatnio testować inne leki.

buka napisał(a):Jakby Ci wypisał tramal to poproś o recepte na zapas,odkupie;]

Niestety wizyta dopiero pod koniec września... I coś czuję że nie mam co na to liczyć, babka mi Stilnoxu nie chciała przepisać, to co dopiero takie straszne narkotyki... :?

Rebelia napisał(a):Obrazek

Mózg rozjebany :D

No, a generalnie to o dziwo zadziałało. Nurofen Ultima + Solpadeine, co albo oznacza że steżenie parasyfu osiągnęło w moim organiźmie poziom "over 9000" albo to koda tak dobrze na mnie działa. Cóż, najwyraźniej muszę się nastawić na zlewanie zmarszczonych brwi i krzywych spojrzeń i wrócić do Antidolu.
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

przez Rebelia 29 lip 2013, 18:33
babka mi Stilnoxu nie chciała przepisać

No wiecie co... :lol:

Cóż, najwyraźniej muszę się nastawić na zlewanie zmarszczonych brwi i krzywych spojrzeń i wrócić do Antidolu.

Chyba lepiej jednak testować różne środki, żeby mieć kilka wariantów w razie napadów bólu i stosować je zamiennie.

Sortuj wg