Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez pink_hope 19 lip 2013, 17:46
amelia83, jak Ci poszło wyjście Karinko?
Raz tylko w zyciu człowiek może być szczęśliwym.....

przez amelia83 19 lip 2013, 17:55
pink_hope, napisałam w ziale co Wam sprawiło radość, wyszło dobrze, jestem zadowolona :smile:
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

przez deader 19 lip 2013, 17:56
Podirytowany niewiadomo czym :/
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez pink_hope 19 lip 2013, 17:58
amelia83, cieszę się :D ,choć jedna z nas wielu zaczyna wracać do zycia :D

przez socorro 19 lip 2013, 18:11
deader, taki wewnetrzny wnerw? zeby nie uzyc bardziej dosadnego sformulowania :P

a ja dzis mam niezly dzionek, czuje sie dobrze, to pierwszy dzien, w ktorym rozplanowalam sobie zadania i w efekcie wszystkie je wykonalam 8)
Ostatecznie wszyscy mamy do opowiedzenia tylko jedną historię - ,,X,, na naszej mapie.
,,X,, oznacza nie miejsce, gdzie zaczyna się życie, lecz gdzie zaczyna się ono liczyć...
Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez amelia83 19 lip 2013, 18:12
pink_hope, kroczek do przodu... :smile: Ty tez staniesz na nogi, zobaczysz
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

przez pink_hope 19 lip 2013, 18:15
amelia83, tak bardzo na to czekam......

przez Saraid 19 lip 2013, 18:18
dól koszmrne zmęczenie.
Saraid

przez deader 19 lip 2013, 18:23
socorro napisał(a):deader, taki wewnetrzny wnerw? zeby nie uzyc bardziej dosadnego sformulowania :P

Coś w ten deseń... Jest piątek, powinienem być wyczilowany, a jakoś wewnętrznie się spięty czuję, drobiazgi mnie irytują...

przez Anna Maria 19 lip 2013, 18:35
Ja czuję żal do kogoś a raczej do jakiejś sytuacji i całego życia, że co niektórzy są mili jak czegoś chcą,oczekuję, przestajesz być potrzebna nie mają w tym interesu to mają cię w dupie.
Anna Maria

przez niestety 19 lip 2013, 18:38
Nie mam pojęcia jak zmienić wcześniej obraną ścieżkę, gdzie jest mój środek i jak sprawić, żebym przestała żyć wbrew sobie? Niby to wszystko takie proste. Wszystko dzieje się we mnie, a ja siebie znam najlepiej. A pojawia się wyłącznie ogromny znak zapytania. Stoję narazie na rozstaju dróg. Żegnam się ze obecną JA. Czekam aż znajdzie się nowa. Gdzieś musi być. Gdzieś muszę być JA. Tylko gdzie...

przez socorro 19 lip 2013, 19:13
niestety napisał(a):Nie mam pojęcia jak zmienić wcześniej obraną ścieżkę, gdzie jest mój środek i jak sprawić, żebym przestała żyć wbrew sobie? Niby to wszystko takie proste. Wszystko dzieje się we mnie, a ja siebie znam najlepiej. A pojawia się wyłącznie ogromny znak zapytania. Stoję narazie na rozstaju dróg. Żegnam się ze obecną JA. Czekam aż znajdzie się nowa. Gdzieś musi być. Gdzieś muszę być JA. Tylko gdzie...

Wszystko jest w Tobie :) przez systematyczna prace nad soba i ze soba, odnajdziesz wszystkie swoje JA i bedziesz w stanie je zintegrowac, tak zeby mogly wspolpracowac i pracować na najwyzszych obrotach ;)

deader napisał(a):Coś w ten deseń... Jest piątek, powinienem być wyczilowany, a jakoś wewnętrznie się spięty czuję, drobiazgi mnie irytują...

jak czuje sie w ten sposob co Ty teraz, mowie ze kazdy nerw drga mi w inna strone :evil:

a masz opcje jakos rozladowac to wewnetrzne napiecie? pokopac, poboksowac, pobiegac po schodach, bujnac sie na rower? mi w takich momentach pomaga m.in. wlasnie wysilek fizyczny 8)
Ostatecznie wszyscy mamy do opowiedzenia tylko jedną historię - ,,X,, na naszej mapie.
,,X,, oznacza nie miejsce, gdzie zaczyna się życie, lecz gdzie zaczyna się ono liczyć...
Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez deader 19 lip 2013, 19:15
socorro napisał(a):a masz opcje jakos rozladowac to wewnetrzne napiecie? pokopac, poboksowac, pobiegac po schodach, bujnac sie na rower? mi w takich momentach pomaga m.in. wlasnie wysilek fizyczny 8)

Spamuję forum, wstrząsam ścianami budynku muzą, zaraz otworzę prezencik od mamuśki z Grecji, czekam tylko aż mi się lód zrobi ;)

przez Davin 19 lip 2013, 19:21
deader, a co dobrego dostałeś? :P
Davin

Sortuj wg