Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez rotten soul 18 lip 2013, 14:46
zannia
Ode mnie by nic nie dostała, jak bym miał taką matkę. Ojca alkoholika olewałem tak samo jak on olewał rodzinę, więc o prezentach dla niego nawet ani razu nie pomyślałem. Po za tym wiadomo, z czego alkoholik by się ucieszył najbardziej.
rotten soul

przez Anna Maria 18 lip 2013, 14:48
Na urodziny kupiłam dużą reklamówkę słodyczy i kawę w ziarnkach. Teraz sobie przypomniałam. Byłam w szkole i nie miałam czasu kupić coś bardziej wymyślnego.
Anna Maria

przez zannia 18 lip 2013, 15:01
Myślę, że najlepiej byłoby dać jej coś co sprawi, że trochę się zastanowi nad sobą. No ale co niby? Skierowanie na odwyk? To byłoby najlepsze... Może jakby było coś takiego jak wizyta domowa jakiegoś terapeuty albo psychologa.
zannia

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez socorro 18 lip 2013, 15:15
zannia, warunkiem terapii jest chec jej podjecia przez osobe, ktora ma uczeszczac na terapie. :/
Ostatecznie wszyscy mamy do opowiedzenia tylko jedną historię - ,,X,, na naszej mapie.
,,X,, oznacza nie miejsce, gdzie zaczyna się życie, lecz gdzie zaczyna się ono liczyć...
Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Anna Maria 18 lip 2013, 15:16
zannia, nie psułabym mamie urodzin. Pomysł ok ale urodziny to jej święto.
Anna Maria

przez zannia 18 lip 2013, 15:24
kasiątko napisał(a):zannia, nie psułabym mamie urodzin. Pomysł ok ale urodziny to jej święto.

Na moje urodziny i każde święta jest albo pijana albo skacowana, ona psuje wszystkie takie okazje co roku od dawna a ja jednych urodzin nie mogę?
zannia

przez Anna Maria 18 lip 2013, 15:25
zannia, ok, tak jak pisałam wczesniej- to Twoja decyzja.Jednak pisałaś prosząc o radę, więc piszę co myślę na ten temat, ale to wszystko zależy od Ciebie. Ty jesteś jej córką, to Twoja mama więc wiesz najlepiej.
Anna Maria

przez lukk79 18 lip 2013, 15:35
czuje sie dokladnie kurw.a mac tak

ja pier.......
Pierwszy Romantyk Forum

przez socorro 18 lip 2013, 15:54
lukk79, co jest?
Ostatecznie wszyscy mamy do opowiedzenia tylko jedną historię - ,,X,, na naszej mapie.
,,X,, oznacza nie miejsce, gdzie zaczyna się życie, lecz gdzie zaczyna się ono liczyć...

przez amelia83 18 lip 2013, 16:02
slow motion, teraz 20 mg, na początku 4 dni 10, biore tydzień
mojej mamie też wiecznie cos dolega, narzekać bardzo lubi i stękać
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

przez lukk79 18 lip 2013, 16:15
socorro, tak sie czuje, zmeczony. nie powinienem narzekac - wiem, teraz zaluje.
Pierwszy Romantyk Forum

przez socorro 18 lip 2013, 16:21
lukk79, czego zalujesz?

przez amelia83 18 lip 2013, 16:22
Saraid, mam w sobie poczucie winy, że chrzanię swoje życie, że nic nie potrafie, nie umiem życ jak inni ludzie, aktywnośc ludzi mnie przeraża, takie wrażenie, że nie pasuje do tego świata że jestem malutka i uciekam przed problemami....ale rano czuje sie najgorzej teraz lepiej dzieki a jak u Ciebie? ;)
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

przez czarnobiała mery 18 lip 2013, 16:44
amelia83, a ja myślałam, że np. potrafisz robić świetne masaże, to też jest zdolność, pasja, nie każdy potrafi, uwierz w siebie kochana:*

Sortuj wg