Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Candy14 05 lip 2013, 22:01
Lilith, Kasiatko chodzcie na tulasy Obrazek

Aneczko :D moja silna kobietka
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez amelia83 05 lip 2013, 22:13
gdzie sie podziała dawna ja usmiechnięta, chcąca żyć, czy gdzieś głęoko się ukryła, czy jest wogóle? ?
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

przez Anna Maria 05 lip 2013, 22:16
Candy14, dzięki. Jeszcze od Ciebie nie dostałam tego cudnego tulasa.Od razu lepiej :D

amelia83, ona wróci:* bo to wciąż Ty tylko teraz ogarnęło Cię choróbsko,ale zobaczysz szybko sobie z tym poradzimy.
Anna Maria

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Candy14 05 lip 2013, 22:17
kasiątko, :D
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez amelia83 05 lip 2013, 22:18
kasiątko, :*
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

przez Monar 05 lip 2013, 22:20
kasiątko napisał(a):Smutno mi się zrobiło. Czasem i mnie dopada smutek bez powodu.

Zawsze jest powód, tylko nie zawsze jesteśmy w stanie do niego dojść... Nie zawsze zdajemy sobie z tego sprawę. Tak sądzę.

przez S_And_S 05 lip 2013, 23:04
Trochę do dupy jest... ale będzie lepiej bo wiem że muszę się podnieść...
S_And_S

przez Monar 05 lip 2013, 23:35
Kurcze odzwyczaiłam się od wcześniejszego wstawania, i znów trochę cykam się na jutrzejszą pracę, niby 3h wolontariatu, ale od tego zależy, czy będę miała pracę i będę zarabiać, czy też nie... czemu ja zawsze wszystkiego muszę się tak panicznie bać, jak na czymś mi zależy? Matury nie chciałam, więc się nie bałam, zdałam, fajnie, ok... A teraz?! Obym dała radę. Módlcie się za mnie :P

przez Abbey 05 lip 2013, 23:35
Źle mi ze sobą. Jakiś czas temu ktoś mnie zbeształ, a ja nie mogłam tego wytrzymać. Niby nic nie zrobiłam aż tak złego - odpowiedziałam wyzwiskiem na wyzwisko i sobie poszłam. Teraz, gdy przychodzi do mojego domu, nie mówię cześć i omijam tę osobę szerokim łukiem.
Jestem zła na siebie, że nie umiem wybaczyć i przeprosić. Choć właściwie to ja nie mam za co przepraszać tylko druga osoba. Ale czuję dyskomfort i przymus wyciągnięcia ręki. Ale tego nie zrobię - honor nie pozwala.
Najlepsze jest to, że ona wcale nie widzi winy. Po prostu zjechała mnie jak psa, bo miała do tego prawo.
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

przez freya 05 lip 2013, 23:36
Dobrze.
'Co za ponury absurd... Żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem?'

Venlectine
Symla
Topamax
Ketrel
doraźnie Afobam

przez Monar 05 lip 2013, 23:41
Vett, problem w tym, że nie ma prawa...

przez Arhol 05 lip 2013, 23:44
Dobija mnie tępota emocjonalna i ograniczenie myślowe rodziny
A także ich hipokryzja...
Na szczęście,znów 3 tygodnie spokoju od nich :mrgreen:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez mark123 06 lip 2013, 00:00
kasiątko napisał(a):Smutno mi się zrobiło. Czasem i mnie dopada smutek bez powodu.

Zawsze jest powód, tylko nie zawsze jesteśmy w stanie do niego dojść... Nie zawsze zdajemy sobie z tego sprawę. Tak sądzę.

Mnie się też taki smutek bez powodu zdarza, ale w sumie bardzo rzadko.

czemu ja zawsze wszystkiego muszę się tak panicznie bać, jak na czymś mi zależy? Matury nie chciałam, więc się nie bałam, zdałam, fajnie, ok... A teraz?! Obym dała radę

Ja się boję w niektórych przypadkach nawet, gdy mi typowo nie zależy. Bałem na maturze ustnej, pomimo że nie pragnąłem matury, wiedziałem tylko, że muszę ją zdać dla świętego spokoju. Praktyk też się bałem, a odbywałem je też tylko dla świętego spokoju.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez Pieprz 06 lip 2013, 00:02

Co w tym momencie robiłaś albo o czym myślałaś?
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Sortuj wg