Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Monar 02 lip 2013, 18:33
Vett, no tak samo jak u mnie w kamienicy, wszyscy na zasiłkach, a są jak najbardziej zdolni do pracy............

przez Abbey 02 lip 2013, 18:34
Berwick, człowieku, przecież napisałam, że nie o Tobie mówię, więc przestań brać wszystko do siebie
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

przez Auman 02 lip 2013, 18:35
Vett napisał(a):Berwick, człowieku, przecież napisałam, że nie o Tobie mówię, więc przestań brać wszystko do siebie

Nie? No to przepraszam, już się nie czepiam.
Auman

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Monar 02 lip 2013, 19:03
Napisałam zgłoszenie na stanowisko kuponisty z telepizzy... I na fejsie rozmawiam z dziewczyną, która robi w ulotkach, ma mi dać parę adresów i telefonów. Obym coś znalazła... :(

Czuję się ok, czasem można trafić na życzliwe osoby :P

przez jasaw 02 lip 2013, 19:04
Czuję się naprawdę nieźle. Dziwne. Mimo upału prasowałam 4 godziny, w ramach przygotowań do wyjazdu, i dałam radę :mhm: , choć rano było mi tak nijak...

-- 02 lip 2013, 18:06 --

Monar, można, można. Mnie się często to zdarza, dzięki temu przywraca wiarę w ludzi, to mnie cieszy :D
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

przez czarnobiała mery 02 lip 2013, 19:09
Zmęczona jestem, ale pisanie idzie mi nieźle. Lepiej niż w zeszłym roku.

przez Monar 02 lip 2013, 19:10
nazywam się niewarto, cieszę się :smile:

przez czarnobiała mery 02 lip 2013, 19:13
Monar, no ja też się cieszę :smile: Chyba wyszłam już z depresji, mam w sobie tyle energii do pracy, że sama siebie nie poznaję.

przez Monar 02 lip 2013, 19:14
nazywam się niewarto, może to przez te słońce, wakacje... bo ja też mam w sobie wiele energii, a tu nie mam co robić niestety. ale mimo to, też nie załamuję się, a szukam, szukam i szukam, nie od razu Rzym zbudowano :D

przez abstrakcyjna 02 lip 2013, 19:18
Dziwnie mi.
"Samotność to chyba jeden z najgorszych rodzajów cierpienia. I to jest uniwersalne dla całego świata. W Nowym Jorku, tak samo jak na Nowej Gwinei ludzie truchleją ze strachu przed samotnością i opuszczeniem."
Jedyną, stabilną rzeczą w moim życiu jest moja niestabilność.

przez czarnobiała mery 02 lip 2013, 19:19
Monar, no słońce też na mnie pozytywnie wpływa. A wakacji w ogóle nie czuję, bardziej odpoczywałam, chodząc sobie na zajęcia i słuchając wykładów z filozofii. Teraz pracuję dziennie ok 12 godzin, więc to żadne wakacje nie są. Nie wiem, skąd się wzięła ta energia, w zeszłym roku pisałam książkę w depresji i niezbyt mi szło, a teraz czuję w sobie taką moc, jak miałam kiedyś, kiedy studiowałam na raz 4 kierunki. Myślałam, że to nigdy już nie wróci, a jednak wróciło. :smile: Ja też trzymam za Ciebie kciuki, jak zaczniesz studia, to na pewno będziesz miała dużo pasjonujących zajęć. :smile:

przez Candy14 02 lip 2013, 19:21
jasaw, Aniu gdzie jedziesz? :D
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez deader 02 lip 2013, 19:41
Berwick napisał(a):Dzięki. ;)

Proszę bardzo :)
Monar napisał(a):deader, no właśnie. bardziej się żałuje, że większość kasy idzie ch... wie gdzie. przepraszam za słownictwo. :oops:

Jak to "ch" wie gdzie? Bardzo dobrze wiadomo gdzie, mercedesy się same nie kupują i nie jeżdżą po ulicach ;)
Ale czasem jak widać, że ludzie obrali sobie sposób na życie "będę całe życie ciągnąć ze zwykłego pracownika, to krew zalewa.
I żeby nie było, że się kogoś (pozdrawiam) czepiam, to mówię z obserwacji ludzi, którzy nie powinni tych zasiłków brać, bo są całkowicie zdolni do pracy[/quote]
Wiesz, ja chyba jestem na tyle szczery i uczciwy żeby przyznać że jak najbardziej rozumiem tych ludzi - gdybym miał możliwość, nieco inny charakter (bardziej zdolny do ściem i sępienia) to pewnie też bym o jakiś socjal powalczył. Czasem miewam takie chwile że myślę sobie rozżalony że jestem przecież taki zajebisty że państwo powinno mi płacić za samą moją egzystencję, za to żebym siedział i filozofował i pouczał naród swoimi mądrościami :P
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

przez Auman 02 lip 2013, 19:47
Ratujcie. :why:
Auman

Sortuj wg