Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez slow motion 23 cze 2013, 10:03
Saraid, no tak, ale ja nie chcę brać przez całe życie leków :( a bez nich jestem w czarnej dupie.
A na stażu mam do czynienia z niemałą kwotą i muszę być ciągle przytomna.

-- 23 cze 2013, 09:05 --

Calineczka1990 napisał(a):Saraid, za każdym razem wracam z sesji wykończona psychicznie. T. uczepiła się jednego tematu i lekceważy inne, kiedy mówię jej o swoich lękach związanych ze śmiercią potrafi jedynie podsumować to krótko, że jestem młoda i nie powinnam o tym myśleć zbyt intensywnie. A co ze wspomnieniami, w których jestem świadkiem samobójstwa? Co prawda była to dla mnie zupełnie obca osoba, ale widok tego co pozostało z jego ciała na długo pozostanie w mojej pamięci, a jak widać moją terapeutkę zupełnie to nie rusza. Tak samo nie potrafi mi racjonalnie wytłumaczyć mojego obsesyjnego objadania się, kiedy dopadają mnie zbyt emocjonalne stany. Spytała się tylko czy wymiotuję i czy kiedykolwiek miałam problem z anoreksją - nie? to nie ma czym się martwić. Woli piep***ć wiecznie o mojej relacji z ojcem, w której oprócz tego, że wymagam od niego więcej uczuć i wsparcia nie ma niczego "niezdrowego". Gdzie tu miejsce na moje problemy w relacjach z mężczyznami, które skutkowały toksycznymi związkami i przelotnymi znajomościami, próbą gwałtu i jeszcze niedawnymi problemami w życiu intymnym z moim narzeczonym, które powodowały u mnie gorsze stany psychiczne, a w końcu depresją? Chcę poznać i zrozumieć źródło swoich lęków, ale niby jak mam to zrobić, skoro ona robi z najmniejszych dupe**li wielkie halo, a moje największe problemy są zmiatane na bok? :roll:

ile uczęszczasz na terapię? Rozumiem, ze mozesz być sfrustrowana, ale daj sobie czas...

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

przez Little Red Fox 23 cze 2013, 11:10
slow motion, dwa miesiące, ale irytuje mnie dodatkowo jej sposób bycia, nie mam pojęcia co robić :roll:
A jak już jesteśmy przy ochronie, to ja dam ci podarek.
Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi.
Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.

(Ewa Białołęcka)

przez Saraid 23 cze 2013, 11:47
slow motion, Rozumiem,
Calineczka1990, ja byłam tak wykończona w pewnym momencie myślałam że dalej nie dam rady.Psychicznie nie dawałam rady,na 2 m odstawiłam terapie by dojść do siebie dobrze mi to zrobiło.Cięzkie sprawy przepracowujemy czasem nie sposób tego ot tak ogarnąc. :bezradny: Porozmawiaj z terapeutką o tym co czujesz,co Cie denerwuje zawsze tak robie to ważne aby te relacje były czyste.
Saraid

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Little Red Fox 23 cze 2013, 12:12
Saraid, bardzo często mam wrażenie, że próbuje na siłę wymusić na mnie własne zdanie, a chyba nie o to chodzi, żebym nagle zaczęła mówić to co ona chce :shock:
Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi.
Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.

(Ewa Białołęcka)

przez Saraid 23 cze 2013, 12:14
Calineczka1990, Nie no skąd nie na tym porozmawiaj z nia o tym szczerze?Też mnie wkurzają rózne rzecze wtedy mówię jak jest i jakoś się dogadujemy póki co ;)
Saraid

przez fatuma03 23 cze 2013, 12:15
Nerwowo i nieciekawie
Pewnego dnia zrozumiałam że ja nie umiem nic.....
Arketis20mg
Clonazepenum6mg
Hydroksyzinum25mg
Vetira 2000mg propranolol30mg

przez Veroni Mineral 23 cze 2013, 12:17
Myślę, że powinnaś po prostu ją zmienić. Z psychoterapeutami jest jak ze wszystkimi ludźmi, nie z każdym się dogadasz. Mój kolega zanim znalazł kogoś, kto mu faktycznie pomógł, zmieniał lekarza ze 3 razy. Nie marnuj kasy!

Dzisiaj się czuję jak bezrobotna 40latka po rozwodzie (mam 23 lata)

przez Lord Kapucyn 23 cze 2013, 12:45
Jestem zdania co powyżej- zmienić terapeutkę, bo jej zachowanie jest nieprofesjonalne.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

przez Dark Knight 23 cze 2013, 12:49
odstawiam klomipramine więc spałem do 11 co nigdy mi się nie zdarza . Słabo ;/;/

przez Kalebx3 23 cze 2013, 12:51
Dzisiaj się czuję jak bezrobotna 40latka po rozwodzie

Dobre , a jak w takim razie czuje się 40 latka po rozwodzie?
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez Little Red Fox 23 cze 2013, 12:53
Veroni Mineral, Dark Passenger, macie rację, dam sobie trochę czasu, bo już dawno takiego kryzysu nie miałam i nie czułam się tak bezsilna :?

(Ewa Białołęcka)

przez mark123 23 cze 2013, 13:12
Dziś już mam mniej energii, bo skończył się upał.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez Veroni Mineral 23 cze 2013, 13:19
Bezrobotna 40latka po rozwodzie nie wie kompletnie po co żyje i dokąd jej życie zmierza. Robi wszystko jak należy, ale nic nie daje jej satysfakcji. Czuje się nieatrakcyjna i samotna, ale z drugiej strony nie ma ochoty nikogo na siłę szukać. A że bezrobotna, to i kasy nie ma :)

przez Lusesita Dolores 23 cze 2013, 14:25
spędziłam fajnie weekend :D :D
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Sortuj wg