Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Goska08 21 cze 2013, 18:41
fatuma03 napisał(a):Mnie mąż dobija. Po rozstaniu to jemu sąd dzieci da bo ja chora jestem i uzależniona od benzo. A do tego mam wyrok. Ale że mnie bije to nikogo nie obchodzi

-- 21 cze 2013, 13:45 --

tahela, trzeba uciąć rozmowę. Ja zawsze tak robie jak ktoś przegina

Witaj Fatuma03 - ja też pare lat temu uzależniłam się od Clonazepamu ,nawet o tym nie wiedząc to były poczatki ,dopiero zmiana lekarki i nakaz odstawienia z dnia na dzień tego specyfiku uswiadomił mi po 2 tyg co sie ze mną działo ,nieraz chciałam siegnąć bo wydawało misię że oszaleję że nie dam rady ,od razu przejść na leki które w zasadzie podaje sie dzieciom ,to był szok dla mnie .Dlatego rozumiem co czujesz wierze że poradzisz sobie z uzaleznieniem ,ja zrobiłam to dla dzieci .

przez abstrakcyjna 21 cze 2013, 18:42
Kiepsko fizycznie i psychicznie.
"Samotność to chyba jeden z najgorszych rodzajów cierpienia. I to jest uniwersalne dla całego świata. W Nowym Jorku, tak samo jak na Nowej Gwinei ludzie truchleją ze strachu przed samotnością i opuszczeniem."
Jedyną, stabilną rzeczą w moim życiu jest moja niestabilność.

przez Goska08 21 cze 2013, 18:44
Wizyta z córką u lekarza ,znów nerwy bo znowu coś nie tak ,chcę żeby ona była zdrowa ,ja sobie jakoś ze sobą poradzę :(

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Lusesita Dolores 21 cze 2013, 19:02
Coś mi smutno
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

przez fatuma03 21 cze 2013, 19:23
kaja123, niemiła to ty jesteś.w dodatku pyskata i raczej całkiem zdrowa. Albo odwrotnie- chora na potęgę

-- 21 cze 2013, 18:30 --

Goska08, jesteś kochana. Umiesz pocieszyć

-- 21 cze 2013, 18:35 --

Goska08, a co jest creczce? bo mój synek ma głęboki autyzm. Ma 3,5 roku a zachowuje się jak niemowlę.a córa na oko nie widzi
Pewnego dnia zrozumiałam że ja nie umiem nic.....
Arketis20mg
Clonazepenum6mg
Hydroksyzinum25mg
Vetira 2000mg propranolol30mg

przez czarnobiała mery 21 cze 2013, 19:39
Prawie kończę robić zlecenie, od jutra zabieram się za pisanie książki

przez Goska08 21 cze 2013, 19:41
fatuma03 napisał(a):kaja123, niemiła to ty jesteś.w dodatku pyskata i raczej całkiem zdrowa. Albo odwrotnie- chora na potęgę

-- 21 cze 2013, 18:30 --

Goska08, jesteś kochana. Umiesz pocieszyć

-- 21 cze 2013, 18:35 --

Goska08, a co jest creczce? bo mój synek ma głęboki autyzm. Ma 3,5 roku a zachowuje się jak niemowlę.a córa na oko nie widzi

Moja córcia ma 19 lat od małego zawsze coś najpierw podejrzenie białaczki ,potem ciagle cos anemia za anemia a teraz krwawienie i ciągle na lekach ,,małe dzieci mały kłopot duże jeszcze większy ,,

przez abstrakcyjna 21 cze 2013, 19:42
O czym będzie Twoja książka?
"Samotność to chyba jeden z najgorszych rodzajów cierpienia. I to jest uniwersalne dla całego świata. W Nowym Jorku, tak samo jak na Nowej Gwinei ludzie truchleją ze strachu przed samotnością i opuszczeniem."

przez czarnobiała mery 21 cze 2013, 19:43
abstrakcyjna, naukowa z zakresu lingwistyki

przez deader 21 cze 2013, 19:51
nazywam się niewarto napisał(a):abstrakcyjna, naukowa z zakresu lingwistyki

Wow, szacun! :uklon: A konkretnie to o czym (jeżeli oczywiście nie ma jakichś przeciwwskazań z ujawnianiem tematu przed publikacją)?
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

przez fatuma03 21 cze 2013, 19:53
Masz rację Gosiu. u mnie też podejrzewali białaczk
Pewnego dnia zrozumiałam że ja nie umiem nic.....
Arketis20mg
Clonazepenum6mg
Hydroksyzinum25mg
Vetira 2000mg propranolol30mg

przez czarnobiała mery 21 cze 2013, 19:54
deader, nie chcę pisać konkretnie, bo chciałabym pozostać anonimowa na forum. Musi wystarczyć informacja, że z lingwistyki ;)

przez abstrakcyjna 21 cze 2013, 20:03
nazywam się niewarto, powodzenia

przez kaja123 21 cze 2013, 20:09
nazywam się niewarto napisał(a):Prawie kończę robić zlecenie, od jutra zabieram się za pisanie książki

Gratulacje :D
fatuma03 napisał(a):kaja123, niemiła to ty jesteś.w dodatku pyskata i raczej całkiem zdrowa. Albo odwrotnie- chora na potęgę

w sumie to mogłabym Cię olać ale jakos sama mi wchodzisz "w drogę" bo co otwieram forum to widzę Twój post (przeznaczenie? ;) ) piszesz że Ci źle, że mąż Cie bije, masz chore dziecko, jestes uzalezniona nie raz już Cię ratowano bo zażyłaś za duzo leków, mnóstwo ludzi tutaj dobrze Ci radziło w tym i ja podałam Ci tez linki do stron gdzie można znaleźć pomoc i pisałam że bardzo Ci współczuję ale samo się nic nie naprawi. Napisałam wprost że musisz zacząć coś z tym robić a rozczulanie się nad sobą Cię tylko pogrąża no i spodziewałam się że na początku stanę się wrogiem bo nie utwierdziłam Cię w Twoim nieszczęściu tylko zachęcam do zmiany i pracy nad sobą. Czytałam tez osoby które właśnie Cię już „olały” i napisały to również w niezbyt miły sposób. Masz rację jestem zdrowa a nie byłam. Byłam w takim gównie że też miałam ochotę się ewakuować z tego świata ale ze wszystkiego wyszłam bo można. Można wiele ale potrzeba pracy nad sobą, pójścia na terapię i wprowadzania zmian w życiu. Twój wybór. Możesz sobie mnie atakować i nic mi to nie robi, obrazić też nie jesteś w stanie bo wiem że to jest taki atak z bezsilności tak samo jak depresja, uzależnienie i tkwienie w beznadziejności. Życzę Ci mądrych wyborów.

Sortuj wg