Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez acherontia-styx 18 cze 2013, 16:52
nazywam się niewarto, Vett, ogólnie długa historia. W październiku dobry kolega mnie prosił, czy nie pożycze mu notatek z poprzednich 2 lat studiów bo ktoś tam od niego szedł na pielęgniarstwo pomostowe i go prosił czy mu nie załatwi. Ja jako dobra koleżanka pożyczyłam, a że było tego dużo, bo to są notatki z 4 czy 5 przedmiotów, które wchodzą w skład egzaminu zawodowego na koniec studiów, to dając mu powiedziałam, że ma tego nie wymieszać, bo nie dojde do łądu co i jak, a ja nie korzystam z zeszytów tylko piszę na kartkach i je wpinam do skoroszytu. Jak mi je oddał, to ja do nich nie zaglądałam. Wyjmuje je teraz bo chce się zacząć uczyć do egzaminu dyplomowego, a tam wszystko wymieszane.
Nie mam sił tego układać, pomijam fakt, że nawet nie pamiętam już z niektórych przedmiotów jak co po kolei szło.
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

przez czarnobiała mery 18 cze 2013, 17:06
leaslie, na ludziach jednak nie można polegać, zwłaszcza na nieznajomych. Ja kiedyś pożyczyłam koleżance wszystkie moje notatki z jednego przedmiotu, które sama opracowałam, czytając dodatkowe artykuły i książki, było to kilka miesięcy mojej własnej pracy. Ona poszła na egzamin, zostawiła notatki przed salą, a potem jak zdała, to o nich zapomniała. I nigdy już nie dostałam tych notatek, a były dla mnie bardzo cenne.
Teraz robię wszystkie notatki na komputerze, ale wtedy to były jeszcze czasy, że komputery nie były tak powszechne.

przez fatuma03 18 cze 2013, 17:08
Nie chce mi się żyć
Pewnego dnia zrozumiałam że ja nie umiem nic.....
Arketis20mg
Clonazepenum6mg
Hydroksyzinum25mg
Vetira 2000mg propranolol30mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Auman 18 cze 2013, 17:09
Źle. Oni znowu wrócili. :why:
Auman

przez Lusesita Dolores 18 cze 2013, 17:28
wkopałam sie w terapie. nie chce
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

przez acherontia-styx 18 cze 2013, 17:28
nazywam się niewarto, problemu by nie było gdyby nie to, że ja teraz zamiast się uczyć do dyplomu, który mam za 1,5 tygodnia, będe siedzieć i z 2 dni dochodzic co do czego.
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

przez eurydyka1 18 cze 2013, 17:28
Dziwnie się czuję, poranek straszny, ataki mojej mamy, potem uciekłam do taty do pracy (dzięki mu za to, że od czasu mojej rezygnacji ze studiów angażuje mnie do robienia mu prezentacji itd. Inaczej ciągle bym leżała), tam się trochę oderwałam od chorej atmosfery w domu. Potem wróciłam i jak zwykle mama udawała, że jest wszystko ok.. przytłacza mnie to wszystko, planuję od kilku dni pojeździć na rowerze, bo wiem, że powinnam się ruszać, ale mam dziwny stres, że upadnę, kurde przecież od 10 lat jeżdżę i nigdy tak nie miałam..to samo z basenem, jak 2 tyg. temu się wybrałam, to nagle na środku basenu dopadłl mnie lęk, nagle zaczęłam się krztusić wodą, zupełlnie bez sensu, bo uwielbiam pływać i zawsze czułam się, 'jak ryba w wodzie'.. dziwne ;/

przez czarnobiała mery 18 cze 2013, 17:37
leaslie, rozumiem, ta osoba powinna być Ci wdzięczna, że w ogóle jej to pożyczyłaś i powinna uszanować Twoją prośbę, zresztą to chyba naturalne, że jak się coś pożycza, to chciałby to dostać z powrotem w takim samym stanie.

przez Anna Maria 18 cze 2013, 17:46
nazywam się niewarto napisał(a):
kasiątko napisał(a):Bardzo dobrze tylko głowa mnie boli.Papierosów już nawet nie liczę ile nie palę,około ponad tydzień teraz dołączam do tego kawę i przechodzę na weganizm :yeah:

Kasiątko, tylko dbaj o to, żeby w Twojej diecie było białko. A lubisz soję, soczewicę, fasolę?
Ja jakiś czas temu jadłam paszteciki sojowe, soczewicowe, cieciorkowe w słoikach, które miały dużo mniej chemii i konserwantów niż te pakowane w pudełkach, polecam, bo były bardzo dobre.

Ja jestem od 13 lat wegetarianką,więc wiem ;) Dziękuję za troskę :*

Byłam dziś z Fraszką na szczepieniu.Do nas na wieś weterynarz przyjechał i szczepił przeciwko wściekliźnie,więc miałam jakieś 100 m.Cała się roztrzęsłam.Dziś mam coś taki dzień,że się trzęse ni wiadomo czemu.Brałam już tabletki ziołowe na uspokojenie i tylko jedną kawę wypiłam rano i mnie całą dygocze.Paskudny dzień choć nastrój pogodny i mam sporo chęci by coś robić.
Anna Maria

przez Goska08 18 cze 2013, 17:49
Znów dopadło mnie to uczucie : lęk ,dziwne mysli ,ale powiedziałam sobie dość przecież to siedzi we mnie ja tym steruje nie ona mną ( depresja) co ma sie stac niech sie stanie ,postaram się odwrócic mysli na pozytywne .

przez czarnobiała mery 18 cze 2013, 17:52
kasiątko, a właściwie to dlaczego przechodzisz na weganizm? Czemu np. chcesz zrezygnować z produktów mlecznych?

przez Anna Maria 18 cze 2013, 17:55
nazywam się niewarto, z powodów etycznych.Pierażają mnie fermy kur klatkowych a i krowy nie wychodzą całe życie na powietrze tylko żeby mleko dawały.
Zawsze chciałam przejść,ale paliłam to jakoś tak głupio.Byłam już rok weganką ale wpakowałam się w anemię bo nie brałam witaminy B12.Teraz kupiłam B12 i mam zamiar bardziej dojrzale podejść do diety.
Anna Maria

przez czarnobiała mery 18 cze 2013, 17:59
kasiątko, rozumiem, czytałam o tych kurach, które nie mogą się ruszać, a mają tylko znosić jajka. A o krowach nie wiedziałam. Wiesz, ja jestem ze wsi, u nas ludzie rano zaprowadzali krowy na łąkę, a wieczorem przyprowadzali je do domu. Tylko dbaj o siebie.

przez tahela 18 cze 2013, 18:06
nazywam się niewarto,
z ludźmi to juz tak jest trzeba samemu wszytko dopilnowac bo inni zawsze oleja.
Ja jem sałatke typu greckiego z feta, bazylia, kukurydza i jeszcze pare piergół dałam z pieprzem bez soli, pije kawe i czekam na kolege , który wraca do miasta i ma wpaśc po 20-stej. JaA MUSZE W KOŃCU ROWER wyregulowac, wczoraj inny kolega miał mi rower do sklepu zawieźc nawet przyjechał po mnie ,ale ja sie do zycia wczoraj nie nadawałam,ech.
Sałatka wyszła naprawdę dobra, mniam.
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Sortuj wg