Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez tahela 13 cze 2013, 23:16
szpicruta napisał(a):Lukrecja., Przecież to forum jest już od dawna inwigilowane, nie wiedziałaś?

super dokopałes osobie ze schizofrenia , która ma jazde własnie, zastanow sie czasem co piszesz, bo smieszne to nie jest
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez Anna Maria 13 cze 2013, 23:23
Lukrecja., śpij dobrze moja kochana AsieńkoObrazek

Ja ok,ale to już norma 8)
Anna Maria

przez jasaw 13 cze 2013, 23:26
tahela, :great:
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez tahela 14 cze 2013, 00:12
jasaw, ;)

ja nie spałm cała noc i do tej pory nie spie i jakos nie czuje checi zasniecia ale czuje juz zmeczenie , szlag mnie trafi w dzień jakis uogólniony mnie dopadł i cholera troche sie ciagnął , po prostu wriacja na kołkach a pozatym chyba w porzadku póki co jest :twisted: :?
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez Arhol 14 cze 2013, 07:58
Budziłem się co moment jak dureń,poza nieprzespaną nocą - ok.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez Goska08 14 cze 2013, 08:08
Stabilizacja jak na razie ,ulga że jednak wyszło jak wyszło i córcia zostaje w domu ,stres odszedł .

przez creamy.gda 14 cze 2013, 10:17
Zawaliłam 1 sem magisterki i jestem załamana. Mam taką nienawisc do siebie, ze wstydze sie pokazać ludziom na oczy i wyjsc z domu. Nie wiem co mam robic bo nie umiem sobie z tym poradzic. czuje się jak na dnie... nie potrafie przestac myśleć o sobie źle. zdaję sobie sprawe, ze ludzie maja wieksze problemy. prosze powiedzcie mi jak mam to znieść od zawsze cierpie na chorą ambicję i ogromne wyrzuty sumienia.
60 mg seronil

przez na_leśnik 14 cze 2013, 10:42
Mój związek się sypie, nie wiem co robić dalej. Pomimo dobrej informacji którą wczoraj dostałem (umowa na czas nieokreślony w pracy + podwyżka) nie przespałem całej nocy, w pracy nie mogę się skupić, meczą mnie myśli samobójcze.
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

przez Artemizja 14 cze 2013, 11:18
Dobrze :D Zmotywowana i gotowa do działania :D
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez coma 14 cze 2013, 11:21
zle

Lilith, zazdroszczę, ja kilka dni temu też się tak czułam a teraz jest dupa :-|
coma

przez Arhol 14 cze 2013, 11:22
Ostatnio dopadło mnie pytanie...czy ja naprawdę robię wszystko by walczyć z własnymi zaburzeniami,czy możnaby się starać bardziej i jak by to miało wyglądać...
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez Artemizja 14 cze 2013, 11:27
coma, Karolciu, ja jeszcze wczoraj czułam się średnio, ale dzisiaj jest już lepiej. Po prostu postanowiłam zrobić porządek z pewnymi sprawami, dociec pewnych rzeczy i załatwić je raz a dobrze. Ostatnio miałam sporo nerwów, ale wszystko zostało wyjaśnione, więc teraz mogę skupić się na tym, na czym powinnam- na dążeniu do ukarania osoby odpowiedzialnej za całe zamieszanie. Pewnie trochę to potrwa, ale ja mam już dosyć prymitywnych i infantylnych zagrywek. Jak się komuś nudzi, to niech spróbuje się wreszcie zająć własnym podwórkiem, a nie wtyka nochala w sprawy innych ludzi. Ja chcę mieć tylko spokój, a skoro do kogoś to nie dociera, to znaczy, że powinien się leczyć na nogi, bo na głowę już za późno. Może sobie ktoś myślał, że pozostanie bezkarny i jak wyśle anonim, to się go nie znajdzie, ale się pomylił. Wszystko można, jak się tylko chce, bo pewne osoby są zdolne każdego wyśledzić. Zwłaszcza, jeśli ktoś rozsyła coś za pośrednictwem sieci. No, ale dziecinne podejście, durnota, próba zaznaczenia terenu jak u jakiegoś niewyżytego kocura i nie zastanowienie się nad konsekwencjami nie zwalniają z odpowiedzialności za łamanie prawa.
A u Ciebie co się dzieje?

Kestrel, dobre pytanie na następną sesję ;)

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez coma 14 cze 2013, 11:30
Lilith, u mnie znowu beznadzieja, niemoc, lęki, paranoiczne i destrukcyjne myśli, byłam wczoraj u doktorka, dołożył mi trochę leków, a 19 czerwca jadę na terapię, może jakoś mi pomogą... :? bardzo się boję :-|
coma

przez Artemizja 14 cze 2013, 11:35
coma, wiem Słońce, że się boisz :(

Administrator

Sortuj wg