Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez czarnobiała mery 06 cze 2013, 19:26
kasiątko, ja nie muszę tego zaliczać, to był kurs płatny w szkole językowej.

przez Anna Maria 06 cze 2013, 19:39
nazywam się niewarto, aha...Jeśli ma Ci to zaszkodzić to nie chodź choć szkoda tych pieniędzy ;)
Anna Maria

przez czarnobiała mery 06 cze 2013, 19:40
kasiątko, też mi szkoda. Po sesji zapiszę się do innej szkoły.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Anna Maria 06 cze 2013, 19:43
nazywam się niewarto, może lepiej wydaj te pieniądze na terapię ;)
Anna Maria

przez czarnobiała mery 06 cze 2013, 19:45
Wolę na angielski, to jest dla mnie największy wstyd w życiu, że nie znam tego języka, i chciałabym to jakoś kiedyś zmienić. A każda kompromitacja w tej materii to dla mnie największa porażka. Nienawidzę siebie za to, że nie umiem. :(

przez coma 06 cze 2013, 19:51
naprawdę zaczynam mieć nadzieję, że to wszystko się ułoży... ja to czuję... :105:
coma

przez Abbey 06 cze 2013, 20:13
nazywam się niewarto napisał(a):Wolę na angielski, to jest dla mnie największy wstyd w życiu, że nie znam tego języka, i chciałabym to jakoś kiedyś zmienić. A każda kompromitacja w tej materii to dla mnie największa porażka. Nienawidzę siebie za to, że nie umiem. :(

Jakbym siebie słyszała :?
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

przez czarnobiała mery 06 cze 2013, 20:19
Vett, widzę, że mnie rozumiesz, mi się wydaje, że nie ma bardziej beznadziejnej osoby z angielskiego niż ja i mam straszne kompleksy :(

przez zmienny 06 cze 2013, 20:24
Vett, a czemu tamta baba tak się uwzięła, innych też tak traktuje? brzmi to jak znęcanie się psychiczne. :shock:
zmienny

przez Abbey 06 cze 2013, 20:53
nazywam się niewarto, dokładnie, jeszcze jak się trafi do lepszej grupy i odstaje się poziomem... kompleksy zżerają, a zamiast wziąć się w garść i nadrobić, to się ucieka... :? Bo przecież i tak jest się najgorszą.
zmienny, bo to jest znęcanie psychiczne. Znajduje sobie jedną osobę i dręczy. Na początku nauki w liceum byłam bardzo smutna (znaczy nastrój mój był jak na mnie standardowy), uznała, że okazuję tym (depresją i maksymalnie zaniżoną samooceną?) swoją wyższość i gburowatość i chciała mnie 'utemperować'. W rzeczywistości dokopała leżącemu.
Byłam najlepsza z klasy (a zawsze bierze za ofiary tych gorszych...), teraz perfidnie mnie ignoruje, zbrzydziła mi przedmiot, a bóle stresowe przed lekcją to norma. I jak mówiłam, cofnęłam się intelektualnie.

-- 06 cze 2013, 20:57 --

Wobec innych chce stwarzać pozory ostrej, ale nie jest taka jak wobec mnie. I tylko mnie wyzywa podczas moich nieobecności. W obecności to standard, wypominanie ciągłe błędów, określanie mnie jako tę złą z wygórowanym ego itd. A są dni, że nie powie nic, bo akurat temat bardzo lubię i się zgłaszam, wtedy mnie ignoruje.
Obrazek

przez czarnobiała mery 06 cze 2013, 21:03
Vett, no ja właśnie uciekłam... i nie zamierzam już pójść na angielski, mimo że zajęcia kończą się w drugiej połowie czerwca. Ale wstyd mi, że się ośmieszyłam i że ciągle się kompromituję. Mnie to przerasta i załamuje.
A kto się nad Tobą znęca? Jak rozumiem jakaś nauczycielka, ale czego ona uczy? Współczuję Ci, że ona Cię tak traktuje.

przez zmienny 06 cze 2013, 21:03
Vett, a może warto by się było wybrać do pedagoga który zna tą nauczycielkę i będzie blisko tej sytuacji.
zmienny

przez Abbey 06 cze 2013, 21:12
nazywam się niewarto, ja też przerwałam kurs, wycofałam się po kilku latach, praktycznie stałam w miejscu (choć oczywiście szłam na kolejne poziomy razem z grupą, która się rozwijała). Teraz w szkole jestem na zaawansowanym angielskim i codziennie wychodzę z płaczem. Same mądrale typu "jak możesz tego nie rozumieć?!".
Matematyczka. Kochałam matematykę, zawsze miałam szóstki i brałam udział w konkursach, zawsze miałam przynajmniej wyróżnienia, teraz jestem wrakiem. Wrakiem na matfizie.
zmienny, wszyscy wiedzą jaka ona jest, jej uczniowie zdają matury, uważają ją za "z takim stylem". To walka bez sensu.

-- 06 cze 2013, 21:12 --

Poza tym nikt mi nie wierzy.
Obrazek

przez amelia83 06 cze 2013, 21:48
coma napisał(a):naprawdę zaczynam mieć nadzieję, że to wszystko się ułoży... ja to czuję... :105:

:105: super, poproszę dla siebie o cień nadziei :oops:
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Sortuj wg