Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Depresyjny :( 20 sty 2013, 18:00
porządnie mi odwala

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

-- 20 sty 2013, 17:01 --

hey!
ho!
hey!
achoj!
Depresyjny :(

przez Rafka 20 sty 2013, 18:08
nawet dobrze
Rafka

przez Arhol 20 sty 2013, 18:12
omeeena, współczuje,bo czasem najbliżsi potrafią być diabelnie upierdliwi
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez pisanka 20 sty 2013, 20:13
no właśnie poćwiczyłam i są endorfinki i czuję się dobrze :) 2 godziny zumby, godzina siłowni, godzina biegania i nordic walking i dopiero czuję, że żyję. Chociaż żołądek znowu zaczął mi dokuczać przed wychodzeniem z domu.

przez monk.2000 20 sty 2013, 20:26
pisanka, ja jak ćwiczę czuję się jeszcze gorzej. Możliwe że to przejściowe zjawisko. Gdyby przekroczył granicę bólu, pojawiłyby się endorfinki. A tak nie ma. :hide:
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

przez mrs.grey 20 sty 2013, 20:28
pisanka, podziwiam :smile:. Ja to się nawet nie mogę zmusić żeby na spacer wyjść. :D

przez omeeena 20 sty 2013, 20:29
pisanka, 4 godziny zapylałaś??? Co Ty, Robo Cop jesteś??? :shock:
Czy chcesz w necie zaistnieć odjechaną metodą samobójstwa??? :D :D :D
Paroxinor 20mg - od 27.10.2012r. i nadal :/
Tranxene 10mg-doraźnie - nie pamiętam, kiedy:))

Życie, to nie je bajka...

przez L.E. 20 sty 2013, 20:36
A ja się w końcu zaczynam dobrze czuć :yeah:
Nadal mam wrażenie, że na żołądku i przełyku mam zawiązane dwa supły, ale poza tym czuję się w porządku.

I mi trochę smutno, że mój pies jest strasznym rzygaczem i dzisiaj mimo aviomarinu zarzygał tramwaj :(
'Każdy z nas jest łodzią, w której może się z potopem mierzyć,
cało wyjść z burzowej chmury, musi tylko w to uwierzyć"

przez Abbey 20 sty 2013, 20:38

:great: :great: może się czegoś nauczysz :P
Ostatnio edytowano 20 sty 2013, 20:40 przez Abbey, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

przez pisanka 20 sty 2013, 20:38
monk.2000 napisał(a):pisanka, ja jak ćwiczę czuję się jeszcze gorzej. Możliwe że to przejściowe zjawisko. Gdyby przekroczył granicę bólu, pojawiłyby się endorfinki. A tak nie ma. :hide:

też tak kiedyś miałam, ale potem jakimś cudem przeszło samo. Nawet nie pamiętam czy robiłam cokolwiek w tym kierunku. Aczkolwiek wiem, że z bólem też miałam problem. A teraz chyba zwyczajnie się do niego przyzwyczaiłam (trenowałam z maszynką do tatuowania :D)

mrs.grey napisał(a):pisanka, podziwiam :smile:. Ja to się nawet nie mogę zmusić żeby na spacer wyjść. :D

ja czasami też się muszę zmusić. np. dzisiaj rano tak bardzo walczyłam ze sobą, że aż miałam jazdy z żołądkiem jak zwykle. Podczas treningów żołądek też stawiał opory, aż w końcu odpuścił i już było dobrze, a mi się zachciało ćwiczyć :)

omeeena napisał(a):pisanka, 4 godziny zapylałaś??? Co Ty, Robo Cop jesteś??? :shock:
Czy chcesz w necie zaistnieć odjechaną metodą samobójstwa??? :D :D :D

hahahahah :D no właśnie mój organizm działa na korbkę - im bardziej go rozkręcę tym dłużej chodzi :D czasami mam wrażenie, że jestem jak Jason Statham w Adrenalinie - bez sportu nie daję rady, bez mega dużej dawki sportu tym bardziej. Ja bym mogła cały dzień tak wariować, dopiero wtedy chyba byłabym zdrowa :D jak to mój lekarz kiedyś określił: "jest pani wyjątkowym przypadkiem, kiedy trzeba panią fizycznie wykończyć, żeby dopiero miała pani siłę żyć, nie potrafi pani odpocząć, jeśli nie zmęczy się pani do granic wytrzymałości. jest tylko jeden problem - pani się nie męczy" :)

przez lunna 20 sty 2013, 20:40
Niedobrze, ...za dużo myśli, problemów i kompletny brak umiejętności lajtowego odpuszczenia....nie, ja musze przewidzieć 3 kroki naprzód i panowac nad wszystkim.....do tego ex-alkoholik a ja za nim tęsknię....bbrrr

przez L.E. 20 sty 2013, 20:48
Kinky Kylie napisał(a):

:great: :great: może się czegoś nauczysz :P

Mam na jutro do ukręcenia prezentację i kilka spraw organizacyjnych do zrobienia, więc jeśli siedzisz w książkach, to nie bój nic, nie jesteś sama :mrgreen:
'Każdy z nas jest łodzią, w której może się z potopem mierzyć,
cało wyjść z burzowej chmury, musi tylko w to uwierzyć"

przez Arhol 20 sty 2013, 20:48
pisanka, Gratuluje tytanicznej kondycji,zaparcia,chęci.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez Abbey 20 sty 2013, 20:51
L.E., mam ferie, hłe, hłe, hłe :twisted: ale i tak miałam czytać, fuck...
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

Sortuj wg