Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez mark123 23 maja 2013, 16:25
Bardzo dziwnie.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez koszykova 23 maja 2013, 17:37
źle, nie potrafie cieszyc sie z tego co mam, nie widze zadnych plusów. Tylko sie denerwuje. Do tego jest jeszcze zimno i pada, wiec cierpną mi ręce.
Umiłowanie mądrości.
_____
INTJ

przez fatuma03 23 maja 2013, 18:17
Do dupy z tym wszystkim
Pewnego dnia zrozumiałam że ja nie umiem nic.....
Arketis20mg
Clonazepenum6mg
Hydroksyzinum25mg
Vetira 2000mg propranolol30mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez tahela 23 maja 2013, 18:21
Z myślami,ze moze jednak jakos sie ułozy, jednak, niepewnosc, ale mysli ,ze jest szansa ,chociaz to takie trudne.
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez fatuma03 23 maja 2013, 19:10
Buzia mnie boli ale jegotylkoteż bo się broniłam. Nie jestem workiem treningowym

-- 23 maja 2013, 18:42 --

cała buzia mnie boli. Broniłam się aleon był silniejszy. Czuję że jutro będę spuchnięta
Arketis20mg
Clonazepenum6mg
Hydroksyzinum25mg

przez Monar 23 maja 2013, 19:44
Jest już prawie czerwiec, a jak jest czerwiec, to są wakacje! :great:
Będę całkowicie wolna, więc prócz spotkań ze znajomymi będzie oczywiście również czas wolontariatu, mam nadzieję, że będą mnie gdzieś potrzebować. 8)
Najważniejsze, że w końcu wyrwę się ze szkoły, bo zrobiło się to nudne. A jestem podekscytowana studiami. ;)
Także jak widać, czuję się fajnie. Wiele we mnie pozytywnego myślenia, a ostatnio było o to trudno :P

Na praktykach ok. Początek był trudny, bo nie jestem przyzwyczajona do stania, stania, stania, stania, stania no i robienia tam czegoś i znów stania :P
Ten stojący tryb pracy jest męczący. Ale psychicznie jestem wypoczęta :o ! Naprawdę, rozpiera mnie energia! To aż dziwne! Nigdy się tka nie czułam... Widocznie zaczynam odpoczywać od tego domu, ludzi w nim zamieszkujących. :great: No ale z drugiej strony chcę już, żeby się skończyły praktyki, skończyła szkoła, skończyły egzaminy, a zaczęły się wakacje, potem studia. Chcę mieszkać z daleka stąd. Jak widzę, że sobie radzę bez nich na praktykach i jestem o wiele bardziej wypoczęta... To naprawdę bardzo tego pragnę. W domu zdarzało mi się nawet 5 dni nie wychodzić z domu (a byłam zdrowa!) i byłam ciągle zmęczona, spałabym tylko (może to też przez to, że tu nie widać kiedy dzień, a kiedy noc, ponieważ nie mam okna, a co za tym idzie - nie mam słońca w pokoju), a teraz? teraz wstaję o 7.00 i wracam do domu o 18.00, a jeszcze z chęcią poszłabym sobie pobiegać. ;)

Super! 8) Taka energia... No normalnie fajne uczucie, naprawdę. Nie mogę wyjść z zachwytu :P

przez fatuma03 23 maja 2013, 20:09
Umyłam się ale tego bólu nie zmyję
Arketis20mg
Clonazepenum6mg
Hydroksyzinum25mg

przez czarnobiała mery 23 maja 2013, 20:36
Jest mi wstyd, że żyję. Wykładowca dzisiaj na zajęciach zrobił ze mnie pośmiewisko, bo nie wiedziałam, które przedmioty wchodzą do triwium, a które do quadrivium. Potem byłam u lekarki i usłyszałam, że sama jestem sobie winna, że mam tak skrajnie złe wyniki badań. Nic mi nie poradziła, powiedziała, że mam się zmienić. A potem na angielskim pani mnie wyśmiała, bo nie zrozumiałam jej pytania. Usłyszałam wtedy głos, który zapytał się mnie, czy wiem, o tym, że jestem najbardziej beznadziejną osobą na świecie, po czym dodał, że dawno powinno mnie tutaj nie być. Chciałam uciec z lekcji, czułam się tak beznadziejnie, że i tak z tego angielskiego nic dziś nie wyniosłam. A teraz jedyne, co mi przychodzi do głowy, to ukarać się za to, że tak się dzisiaj skompromitowałam przed wszystkimi. :why:

przez zmienny 23 maja 2013, 20:39
hmm, moim zdaniem oni się skompromitowali, takie zachowania, kto to widział. :shock:
zmienny

przez czarnobiała mery 23 maja 2013, 20:44
ja się skompromitowałam, siedzę i wyję :why:

przez Anna Maria 23 maja 2013, 20:45
nazywam się niewarto, Kochanie,mi się wydaję że źle interpretujesz innych słowa.Czułaś się beznadziejna to tak odbierałaś słowa innych.To taka moja fantazja,nie wiem czy się ze mną zgodzisz,pewnie nie bo zaprzeczasz chorobie.
Anna Maria

przez zmienny 23 maja 2013, 20:46
pytania niezrozumieć może każdy, nawet najwięksi myśliciele, gdy udzielają wywiadu, proszą czasem o powtórzenie pytania, to żadna kompromitacja. ;)
zmienny

przez czarnobiała mery 23 maja 2013, 20:51
kasiątko, co źle interpretuję? To, że się skompromitowałam?

przez Pieprz 23 maja 2013, 20:54
A potem na angielskim pani mnie wyśmiała, bo nie zrozumiałam jej pytania. Usłyszałam wtedy głos, który zapytał się mnie, czy wiem, o tym, że jestem najbardziej beznadziejną osobą na świecie

Czy ktoś oprócz Ciebie usłyszał ten głos?
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Sortuj wg