Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Michuj 21 maja 2013, 15:46
nie. kryzys w branży. Wszędzie zwolnienie produkcji itd... co za tym idzie w branży źle się dzieje. Stres, stres, stres. :cry:
Loża szyderców

przez *Wiola* 21 maja 2013, 15:49
Michuj, :( przykro mi , ale to "tylko" praca, tak tym myśl, nie ta to inna.
Moderator

przez Anna Maria 21 maja 2013, 15:50
*Wiola*, a co u Ciebie?
Anna Maria

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Michuj 21 maja 2013, 15:52
Firma podnosi w czasach kryzysu ceny, zero wsparcia marketingowego, za to rozrasta się aparat do inwigilacji naszego czasu pracy. Tak wygląda polska mentalność. Makabra.
Loża szyderców

przez *Wiola* 21 maja 2013, 15:55
kasiątko, Jeszcze żyję :mrgreen: Szprycuję się końskimi dawkami leków, na razie nie jest tragicznie , gdyby było tak jak teraz to może wytrzymam ;)

Michuj, :evil:
Moderator

przez Anna Maria 21 maja 2013, 16:09
*Wiola*, to dobrze.Martwię się coś o Ciebie,nie wiem czemu.
Anna Maria

przez znudzona-ona 21 maja 2013, 17:23
wkurwiona na maksa jestem, nieodpowiedzialność ludzi mnie rozpierdala
Małgorzata. Pomagam w angielskim.

przez bedzie.dobrze 21 maja 2013, 17:49
życie jest piękne:) Jest zielono, kwiaty kwitną, ptaki śpiewają, niebo jest niebieskie, " ludzi dobrej woli jest wiecej"...a słońce zgaśnie dopiero za 5 miliardów lat.....a więc Kochani.. " jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie normalnie"

przez New-Tenuis 21 maja 2013, 17:57
Tak?

Ja jestem trochę z siebie dumna, bo wydaje mi się, że przewalczyłam atak depresji w sytuacji dość dla siebie ekstremalnej. Jestem tylko tym już zmęczona, bo spotkałam na swojej drodze jakąś psycholkę, która mnie znienacka znienawidziła i nakręciła na mnie jeszcze drugą dziewczynę ze swojego pokoju. Ewidentnie by jej sprawiło radość, gdybym się poddała i wyjechała do Polski albo wylądowała tutaj w psychiatryku.
"I knew a man who lived in fear
It was huge, it was angry,
It was drawing near.
Behind his house a secret place
Was the shadow of the demon
He could never face."

przez slow motion 21 maja 2013, 18:08
New-Tenuis, ale widzę, że jesteś waleczna i się nie poddasz.

Ja dziś byłam w pracy, bo kierowniczka napisała mi smsa. Ona odchodzi do innego miasta a jej miejsce zajmuje dziewczyna młodsza ode mnie z którą kontakt jest trochę ograniczony.
Podobno jeśli chcę dostać pracę po stażu to muszę "zapierdalać"-jej słowa. Oraz pracować po więcej niż 8 godzin. Zauważyła, że nie przepadamy za sobą z X chociaż ja osobiście nic do Niej nie mam. Nie wszystkich da się lubić. Po prostu.
Mam stresa, bo wiem, że będzie ciężko psychicznie. Chociaż na staż wracam dopiero 10 czerwca. :zonk:
w sytuacjach stresowych nie radzę sobie najlepiej.

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

przez deader 21 maja 2013, 18:44
Michuj napisał(a):Firma podnosi w czasach kryzysu ceny, zero wsparcia marketingowego, za to rozrasta się aparat do inwigilacji naszego czasu pracy. Tak wygląda polska mentalność. Makabra.

Oh, skąd ja to znam..! :/ Szef nas od lat straszył "kryzysem", ale od początku tego roku to już całkiem go pokręciło, próbuje nam przepchnąć "akordowe" rozliczanie pensji. W drukarni! Ludziom na stanowiskach, które nie ograniczają się tylko do łatwo przeliczalnego stania non-stop przy maszynach, ale muszącym robić klientom wyceny, poprawiać nadesłane pliki, obrabiać grafikę, walczyć z awariami sprzętu, telefonami od klientów i pierdyliardem innych rzeczy. Jak dotąd mieliśmy zlecenia archiwizowane na zasadzie: jedno zlecenie = jedna karta technologiczna, tak teraz trzeba tych przeróżnych kart wypełniać TRZY, w systemie komputerowym wpisywać czay wykonywania każdej czynności... Normalnie człowieka krew zalewa, bo czasem więcej czasu się traci na pisanie tych pierdół niż na zrealizowanie samego zlecenia, serio...No i dodatkowo od kilku miesięcy żyjemy w ustawicznym stresie jak niby to "akordowe rozliczanie" będzie wyglądać i co miesiac przy wypłacie słyszymy że "na razie jeszcze według stawki godzinowej, ale już od przyszłego miesiąca chcę wprowadzić nowy system rozliczania..." - normalnie, jakby specjalnie nas utrzymywał w tym stresie i niepewnosci żebyśmy zbyt szczęśliwi nie chodzili :D A i jeszcze jego genialny pomsł na wybrnięcie z kryzysu - wszyscy podnoszą ceny? To my obniżymy! Bedziemy mniej zarabiać, ale będziemy mieć więcej zleceń, więc będziemy więcej zapier*alać, więc zarobimy więcej..! :silence:

slow motion napisał(a):Podobno jeśli chcę dostać pracę po stażu to muszę "zapierdalać"-jej słowa. Oraz pracować po więcej niż 8 godzin.

Tjaaaa... Mieliśmy mieć drugą Irlandię, a tymczasem z tego co widzę to raczej na drugą Japonię wychodzimy. Pod względem ilości zapieprzu, oczywiście. Bo jeśli chodzi o zyski z tego zapieprzu to chyba niektórzy się w Chiny zapatrzyli... Ba, nawet dosłownie nam tak szef trzasnął, że "musimy pracować jak Chińczycy"... Kurde, aż paradoksalnie zaczynam dostrzegać pozytywy tego że ten cały stresowy nastrój w pracy zbiegł się z początkiem mojego leczenia, łykam prochy i jest mi coraz lepiej, przychodzę do pracy i od dłuższego czasu olewam tą nerwówkę, ale moim współpracownikom to współczuję. Niektórzy mi tam normalnie zazdroszczą że na fluoksetynie jadę :D
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

przez apokalipsa1993 21 maja 2013, 18:48
do d...py jak zwykle jak jest inny swiat to chce sie przenieść...

przez slow motion 21 maja 2013, 18:59
deader, Oglądałam jakiś film/filmik (nie pamiętam tytułu), że za kilkadziesiąt lat przyjmowanie psychotropów będzie czymś naturalnym i każdy człowiek będzie po nie sięgał co rano aby wyrobić pewne normy.

Jestem na stażu powinnam się niby uczyć, a już jest na mnie wywierana presja. Firma leży też w moich rękach :roll: Też biorę fluo, ostatnio miałam spadek, ale to za sprawą pewnych problemów. Teraz pomału się wszystko stabilizuje.

-- 21 maja 2013, 18:00 --

a ten filmik to w galileo chyba był!

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

przez Siding Spring 21 maja 2013, 19:06
heh no tak pokolenie ludzie robotow szykuje sie. No ale pomimo tego faktu i tak jest na co czekac. W koncu w 2100 planowana jest juz zalogowa misja kosmiczna do najblizszego ukladu slonecznego a do 2100 tez Mars ma byc solidnie skolonizowany. Szkoda ze nie doczekam tak przelomowych wydarzen aaa...

Sortuj wg