Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez nube 17 maja 2013, 21:53
nazywam się niewarto, dziękuję! :) Opiekę tu mam bardzo dobrą, ale na to, co się porobiło już chyba nic się nie da pomóc. No cóż, pozostaje mi to zaakceptować.

przez czarnobiała mery 17 maja 2013, 21:55
nube, a to od ed, czy to niezależnie od tego? W jaki sposób Cię będą leczyć?

przez nube 17 maja 2013, 21:59
nazywam się niewarto, tak, od ed rozwaliła mi się cała gospodarka hormonalna. Na razie mam tylko brać dwa hormony. I zrobić ten nieszczęsny rezonans, czyli 4 miesiące czekania przede mną. :roll:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Monar 17 maja 2013, 21:59
nazywam się niewarto, nie dziękuję, by nie zapeszyć. miałam zapowiedzianych już 5 egzaminów, z czego do żadnego nie doszło. martwię się, bo od poniedziałku zaczynam praktyki i jeśli dowalą nam na jednym zjeździe egzaminy, to ja sobie nie poradzę... :bezradny: póki co muszę uczyć się na działalność, bo to pewny egzamin, także dlatego jestem załamana, bo nie potrafię się tego nauczyć. na kosmetykę to łatwo mi się nauczyć, ale na działalność? no nie wiem, jak to będzie :roll: ale tym bardziej muszę wziąć się za naukę.

przez Lux24 17 maja 2013, 22:09
Zmęczona, przeokrutnie zmęczona smutkiem..

przez czarnobiała mery 17 maja 2013, 22:11
nube, nie wiedziałam, że to może mieć takie poważne konsekwencje. Trzymaj się tam kochana:*
Monar, to sporo masz tych egzaminów, dasz radę, powoli małymi kroczkami się nauczysz, tylko się nie poddawaj.

przez Anna Maria 17 maja 2013, 22:20
Rysunek dokończony. Wycena też.Teraz tylko przejrzeć notatki by wiedzieć chociaż jakie tematy były.

-- 17 maja 2013, 22:26 --

Monar, działalność to na logiczne myślenie,nie trza się uczyć.Dasz radę :great:
Anna Maria

przez czarnobiała mery 17 maja 2013, 22:31
kasiątko napisał(a):Rysunek dokończony. Wycena też.Teraz tylko przejrzeć notatki by wiedzieć chociaż jakie tematy były.

kasiątko, świetnie Kasiu i powodzenia w nauce. :smile:
Ja mam w tym semestrze lajtową sesję, bo mam tylko 2 egzaminy i jedno zaliczenie. A pozostałe przedmioty zaliczyłam, wygłaszając referaty lub pisząc prace.

przez nube 17 maja 2013, 22:59
nazywam się niewarto, dziękuję! :* No staram się tu trzymać. Nie jest tak ciężko, bo mam tu duże wsparcie innych pacjentów. Zaskoczyło mnie, jak łatwo potrafię nawiązywać kontakty z nowymi ludźmi. :D Jednak są też bardzo pozytywne strony tego pobytu.

przez Monar 17 maja 2013, 23:00
Monar, działalność to na logiczne myślenie,nie trza się uczyć

Z tym u mnie różnie. :mrgreen: dla mnie to wszystko jest tak podobne w tej działalności, że naprawdę mogę nie zdać. :D
Ale nie dam się oblać, będę walczyć, wiadomo. ;) W końcu się nauczę. Chociaż, żebym zaczęła kojarzyć fakty, już będzie dobrze :mrgreen:

Monar, to sporo masz tych egzaminów, dasz radę, powoli małymi kroczkami się nauczysz, tylko się nie poddawaj.

Never! Ja się nigdy nie poddaję 8)

przez Lux24 18 maja 2013, 00:51
Nie no, to jest jeden z najgorszych dni jakie ostatnio miałam. Duszno, przez pogodę, taka martwota i przedburzowa cisza, wywołuje we mnie niepokój. Do tego przedsenne spojrzenie na pewien portal - On i Ona. I paranoja, czy to koleżanka, czy może ktoś więcej niż koleżanka. A jak ktoś mi tu pisał, że związki powinno się urywać definitywnie, bo nie można po tym być znajomymi to myślałam - co to tam za gadanie, czuję, że dam radę. Ale może dobrze, że nie daję. Może zmęczę się tym do końca i po raz kolejny będzie urywanie kontaktu. A może martwię się na zapas? Skoro on sam mnie zatrzymał i chciał się porozumiewać. Tylko my nie dojdziemy do porozumienia :/ Stoimy na rozmowach o niczym, które może są lekkie i przyjemne, ale i tak przyjdzie czas na trudne tematy.
Chciałabym, żeby jakaś magiczna siła przerwała tę paranoję. Chciałabym wstać z łóżka i nigdy już o tej sprawie nie myśleć.

przez Auman 18 maja 2013, 01:35
Czuję się źle, jest mi bardzo przykro. Dziewczyny z forum o fobii społecznej nazwały mnie zjebem.
Auman

przez Sophia S. 18 maja 2013, 07:34
Jestem niesamowicie zmęczona, bo znowu źle sypiam. Ale mimo to czuję, że to może być dobry dzień.
Sophia S.

przez Marga_rita 18 maja 2013, 08:21
Marcin20.04 napisał(a):Czuję się źle, jest mi bardzo przykro. Dziewczyny z forum o fobii społecznej nazwały mnie zjebem.

Nie przejmuj się,niewarto....Serio,nie zaprzataj sobie tym głowy!

A ja? Miałam jazdy w nocy. Obudziłam się cała trzęsąca.....I ten lęk,ogromny lęk. Nic mi się nie chce. Wyglądam jak idź stąd.....Jest źle :cry:

Sortuj wg