Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez slow motion 17 maja 2013, 20:34
deader napisał(a):
slow motion napisał(a):deader, Dolny ząb, ciężka ekstrakcja i duża dziura. Ból utrzymuje się od dwóch dni. Niestety często nie da się uniknąć opuchnięcia, ale można zminimalizować przykładając lód.

Przerypane. Niniejszym współczuję :uklon: Ostatni raz jazdę z zębem miałem chyba 3 czy 4 lata temu, zimą. "Hodowałem" dziurę przez trzy lata, po tym jak ukruszyłem sobie zęba otwierając piwo. Byłem przekonany że ząb się ukruszył i nic więcej, nie przejmowałem się. Aż któregoś dnia postanowiłem popatrzeć w lusterko i zobaczyłem ziejącą czarną dziurę :D Ale jako że panicznie się bałem dentystów, to czekałem, czekałem... Tak ze dwa lata po ukruszeniu zaczęło mnie boleć, raz na jakiś czas, tak nieznacznie. Łykałem ibuprom i pomagało. Po kolejnym roku zaczął się stały ból. Wiedziałem że muszę isć coś z tym zrobić, ale dalej strach przed dentystą był tak wielki że przez jakieś dwa miesiace jadłem codziennie po 4-6 ibupromów. Aż w końcu nadszedł taki dzień że ból stał się tak nie do zabicia proszkami, że po nieprzespanej nocy spędzonej z głową wystawioną za okno (bo zimno pomagało...) w końcu zapisałem się w "trybie ekspresowym" do dentysty, przyszedłem i zacząłem błagać żeby mi wyrwała tego zęba bo myślałem że oszaleję z bólu. Ale babka popatrzyła, stwierdziła że żadnego rwania nie będzie, tylko leczenie kanałowe. Coś, o czym słyszałem legendy. Że potworne, że straszne, że makabryczne. Zbladłem ze strachu, ale już byłem gotów na wszystko byleby tylko ten ból się skończył. I wiecie co, babka zrobiła mi w czterech wizytach leczenie kanałowe, bez znieczulenia, pełny profesjonalizm, prawie nic nie bolało. I od tamtej pory przeszedł mi całkiem strach przed dentystami :D Jak sobie pomyślałem że "przeżyłem" kanałowe bez znieczulenia, to nic mi juz nie straszne :D Od tamtej pory do dentysty chodzę z uśmiechem i bez stresu.

mam dokładnie tak jak Ty miałeś. Paraliżujący strach przed dentystą i idę dopiero wtedy gdy boli. Teraz też powinnam się wubrać, ale ni chu chu nie mogę. Mój facet trochę mnie zmotywował, bo dzielnie przeżył wizytę chociaż też poszedł dopiero wtedy gdy mu pękł.
na NFZ chyba nigdy nie pójdę. Mam zle doświadczenia :hide:

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

przez fatuma03 17 maja 2013, 20:36
Ledwo żywa. Psychicznie i fizycznie. Coraz częściej myślę o śmierci...
Pewnego dnia zrozumiałam że ja nie umiem nic.....
Arketis20mg
Clonazepenum6mg
Hydroksyzinum25mg
Vetira 2000mg propranolol30mg

przez Monar 17 maja 2013, 20:49
nie zastałam tego specyfiku w zielarskim :( jestem mega wkurzona.
ale jednocześnie w miarę dobrym humorze ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez tahela 17 maja 2013, 20:58
boję sie zadzwonić,ale musze, zalezy mi
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez Candy14 17 maja 2013, 21:03
Dark Passenger, auć Obrazek
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Goska08 17 maja 2013, 21:14
Wykończona fizycznie ,znów wszystko spada na moją głowe te komisje w pracy dobijają mnie , a jest jeszcze 2 pracowników czasami mam ochotę po prostu wyjść trzasnąć drzwiami ,jeszcze jutro i wolne .

przez deader 17 maja 2013, 21:16
slow motion napisał(a):mam dokładnie tak jak Ty miałeś. Paraliżujący strach przed dentystą i idę dopiero wtedy gdy boli. Teraz też powinnam się wubrać, ale ni chu chu nie mogę. Mój facet trochę mnie zmotywował, bo dzielnie przeżył wizytę chociaż też poszedł dopiero wtedy gdy mu pękł.
na NFZ chyba nigdy nie pójdę. Mam zle doświadczenia :hide:

O, nie, nie, na państwowego dentystę to i teraz po pokonaniu swojej fobii bym się nie odważył :D W ogóle NFZ to tylko w zniżkach na seronil mi pomaga, tak to trzymam się od nich z daleka. Wiadomo że lepiej potraktuje cię specjalista który jest dobrze opłacony.
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

przez fatuma03 17 maja 2013, 21:16
Życię nie ma sęnśu. Lepiej odejść
Pewnego dnia zrozumiałam że ja nie umiem nic.....
Arketis20mg
Clonazepenum6mg
Hydroksyzinum25mg
Vetira 2000mg propranolol30mg

przez Anna Maria 17 maja 2013, 21:33
nazywam się niewarto, pracę kotronlną-skończyłam 8) Teraz rysunek i wycenę.Potem się pouczyć.
Anna Maria

przez nube 17 maja 2013, 21:33
Jest mi smutno. Okazało się, że jeszcze nie wyjdę aż tak szybko ze szpitala i mam złe wyniki badań. :(

przez czarnobiała mery 17 maja 2013, 21:38
kasiątko, dasz radę, najważniejsze to zabrać się za coś, potem już jakoś idzie.
nube, tulę, mam nadzieję, że Ci pomogą w tym szpitalu.

przez Monar 17 maja 2013, 21:46
kasiątko, dasz radę, najważniejsze to zabrać się za coś, potem już jakoś idzie.

dokładnie. ja się miałam uczyć i znów sobie odpuściłam, przez co jutro będę musiała od samego rana zabrać się za naukę.
ale jak pomyślę, że mam się uczyć rzeczy, które mnie nie interesują, to... nie chce mi się :P bo wiem, że i tak średnio się tego nauczę.

przez czarnobiała mery 17 maja 2013, 21:48
Monar, powodzenia w nauce! Ja w tym semestrze mam egzaminy i zaliczenia z samych interesujących rzeczy, też zaczęłam się uczyć i sprawia mi to przyjemność. A z czego masz teraz zaliczenie?

przez Arhol 17 maja 2013, 21:51
Kino,filmy są miłą odskocznią od gównianej,nudnej rzeczywistości,co śmieszne,"zatapiając" się w świecie filmu,fantazji,czy innych...są to tak naprawdę jedyne momenty gdzie budzą się we mnie jakieś inne,ciekawsze,głębsze uczucia,emocje.
Smutne,iż życie realne tak przybijające i nudne,ale cóż...to od człowieka zależy jak je przeżywa,więc niema tego co zwalać.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Sortuj wg