Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez amelia83 10 maja 2013, 21:32
kasiątko, zdolniacha jesteś, ja bym nie wiedziała co z czym i do czego :oops: :mrgreen:
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

przez Anna Maria 10 maja 2013, 21:34
amelia83, parę śrubek odkręcić potraktować sprężonym powietrzem to nie sztuka ;)
Anna Maria

przez Monar 10 maja 2013, 21:44
Trochę kiepsko. :hide: Szkoła mnie już nie satysfakcjonuje. W domu bez zmian. Więc nic dziwnego.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez siostrawiatru 10 maja 2013, 23:06
Nie jest źle. Jutro wolne wreszcie :yeah:
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

przez Candy14 10 maja 2013, 23:09
siostrawiatru, :D w koncu jakis lepszy nastroj masz :) super
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez zmienny 10 maja 2013, 23:10
siostrawiatru, nieczęste to zjawisko widzieć Cie w takim humorze, chyba zrobię screena. :P

a co do wczoraj to ja wiem, że piszesz prawdę chodziło mi, że tak dosadnie ją piszesz i to mnie niszczy. ;)
zmienny

przez siostrawiatru 10 maja 2013, 23:20
Candy14 napisał(a):siostrawiatru, :D w koncu jakis lepszy nastroj masz :) super

Ano tak jakoś wyszło :mrgreen:

-- 10 maja 2013, 23:21 --

zmienny napisał(a):siostrawiatru, nieczęste to zjawisko widzieć Cie w takim humorze, chyba zrobię screena. :P

A bo pracownikiem miesiąca zostałam :shock: :mrgreen:
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

przez Anna Maria 10 maja 2013, 23:26
siostrawiatru, gratuluję
Anna Maria

przez siostrawiatru 10 maja 2013, 23:27
Dzięki kasiątko,

przez amelia83 10 maja 2013, 23:31
siostrawiatru, graty :uklon: ;)
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

przez siostrawiatru 10 maja 2013, 23:32
amelia83, Nie no nic takiego, ale jak człowiekowi nic nie wychodzi to się z byle g... cieszy.

przez Nut 11 maja 2013, 00:03
Wku*wiona.
I znowu wmieszano mnie w jakąś chorą intrygę. Myślałam, że to już za mną, ale nie wlecze się, zostawiając ohydne ślady.
Forum-te ponad dwa lata, te nowe kontakty, miłostki, zaufanie poszło się j*bać. (nie piszę o tym forum)To było całe moje żałosne życie. A teraz nie ma już życia, pozostała tylko żałość.
Bo co? Bo tak naiwne i głupie ze mnie dziewczę.
Bo myślałam,że jednak można zaufać, że gdy ktoś przekracza 30 ma już wykształconą pewną dojrzałość emocjonalną, coś, jakakolwiek racjonalna cząstka. Wiedzieć piąte przez dziesiąte, strzępki faktów i z tymi ułamkami wszystkiego tworzyć nowe coś, niewspółmierny twór.
I po co mi to było? Angażowanie się, przywiązywanie, chęć pomocy, wsparcie nic nie jest już ważne, nic nie miało znaczenia. tylko te zdjęcia i wiadomości pozostały.
A ja, niczego się nie nauczyłam, olałam poprzednie lekcje, a może tak bardzo, tak mocno i zaciekle chciałam jeszcze wierzyć, że można, że nie wszyscy, że i że i że, a jednak, a jednak nie.
I nienawidzę tej populacji homo sapiens a chęć mordu błyszczy w moich oczach. Konsekwencje, a może nie byłoby mi tam tak źle. Zamienić jedno więzienie na drugie, to aż kusi.

Ludzie na ulicy pytają się mnie 'czemu jesteś taka smutna' nie, nie jestem smutna, ja was wszystkich nienawidzę, i ciebie pytający człowieku też. Odejdźcie, rozpłyńcie się, po prostu zniknijcie. To chociaż pozwólcie zrobić to mi. Chcę dostać broń i strzelić sobie w ten naiwnogłupioprymitywny łeb.
Nut

przez New-Tenuis 11 maja 2013, 00:09
Nut, aż tak jak Ty się nie czuję, ale chęć mordu rozumiem, wiem, jak boli jak ktoś uderzy w czuły punkt. Zwłaszcza teraz wiem.
"I knew a man who lived in fear
It was huge, it was angry,
It was drawing near.
Behind his house a secret place
Was the shadow of the demon
He could never face."

przez Nut 11 maja 2013, 00:22
może mnie zbytnio poniosło, aż takim psycholem nie jestem;)

New-Tenuis pewne rzeczy muszą pozostać w świecie marzeń, pragnień i fantazji ehhhh...
Nut

Sortuj wg