Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez carlosbueno 09 maja 2013, 23:10
siostrawiatru napisał(a):
zmienny napisał(a):siostrawiatru, a oglądałaś sons of anarchy? o gangu motocyklowym w usa, lubisz motocykle może się spodoba.

:shock: A w życiu. Mówiłam , że ja zacofana jestem.

czemu od razu zacofana :mrgreen: nie każdy musi oglądać to co inni, ja też o super natural i gangu motocyklowym nie słyszałem, ostatni serial jaki oglądałem to archiwum x kilkanaście lat temu.
Największy Forumowy Maruda

przez zmienny 09 maja 2013, 23:12
siostrawiatru, może zajmujesz się prawdziwym życiem a nie ekranowym, ja np. wstydzę się, że oglądam seriale, bo to nie świadczy o mnie dobrze. ;/
zmienny

przez siostrawiatru 09 maja 2013, 23:13
carlosbueno napisał(a):
siostrawiatru napisał(a):
zmienny napisał(a):siostrawiatru, a oglądałaś sons of anarchy? o gangu motocyklowym w usa, lubisz motocykle może się spodoba.

:shock: A w życiu. Mówiłam , że ja zacofana jestem.

czemu od razu zacofana :mrgreen: nie każdy musi oglądać to co inni, ja też o super natural i gangu motocyklowym nie słyszałem, ostatni serial jaki oglądałem to archiwum x kilkanaście lat temu.

hahaha ja też :mrgreen:
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez New-Tenuis 09 maja 2013, 23:14
Sypię się...
"I knew a man who lived in fear
It was huge, it was angry,
It was drawing near.
Behind his house a secret place
Was the shadow of the demon
He could never face."

przez siostrawiatru 09 maja 2013, 23:14
zmienny napisał(a):siostrawiatru, może zajmujesz się prawdziwym życiem a nie ekranowym, ja np. wstydzę się, że oglądam seriale, bo to nie świadczy o mnie dobrze. ;/

No bez przesady. Każdy robi co lubi i nie ważne czy to oglądanie seriali czy czytanie horrorów w moim przypadku. Też z tego nie jestem dumna, ale co mam zrobić skoro lubię.
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

przez zmienny 09 maja 2013, 23:17
siostrawiatru, no tak ale wiele ludzi uważa, że oglądanie serialów jest babskie. :smile:
zmienny

przez siostrawiatru 09 maja 2013, 23:19
zmienny, olej tych ludzi. Z doświadczenia wiem, że Ci którzy krytykują są bez wartości najczęściej.

przez Pieprz 09 maja 2013, 23:22
nube napisał(a):Mushroom, dzięki za info o nowym odcinku! ;) Co tam zaliczenia, obejrzę sobie. :D

:)
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez zmienny 09 maja 2013, 23:22
siostrawiatru, no właśnie, dlatego pozrywałem znajomości z takimi ludźmi i się okazało, że nie mam prawie znajomych, w realu. ;/
zmienny

przez siostrawiatru 09 maja 2013, 23:26
zmienny napisał(a):siostrawiatru, no właśnie, dlatego pozrywałem znajomości z takimi ludźmi i się okazało, że nie mam prawie znajomych, w realu. ;/

Ja ich w życiu nie miałam i żyję. Może to życie najlepsze nie jest. Ale jakoś specjalnie się nie buntuję ;)
A tak nawiasem mówiąc już Cię lubię, że pozrywałeś te znajomości. Trzeba mieć.. wiesz co, żeby tak zrobić ;)

przez Arhol 09 maja 2013, 23:34
Niepewność..cholerną niepewność..
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez zmienny 09 maja 2013, 23:36
siostrawiatru, nie masz kolegów koleżanek? :shock:
aż nie chce mi się wierzyć, chyba, że trzymasz ludzi na dystans.

A tak nawiasem mówiąc już Cię lubię, że pozrywałeś te znajomości. Trzeba mieć.. wiesz co, żeby tak zrobić

czyli mnie nie lubisz, bo ja wybrałem wersję dla mięczaków, czyli wprost nie zerwałem znajomości. :/
ale zresztą po co skoro mogłem bez jakichś spięć to zrobić.
zmienny

przez siostrawiatru 09 maja 2013, 23:44
zmienny, no trzymam ludzi na dystans. Ale jakoś mi to specjalnie nie przeszkadza. Oczywiście chciałabym być taka towarzyska jak np po alkoholu, ale już się przyzwyczaiłam do tego mojego życia.
Lubię, lubię. Już nie wymyślaj ;)

przez zmienny 09 maja 2013, 23:55
zmienny, no trzymam ludzi na dystans. Ale jakoś mi to specjalnie nie przeszkadza. Oczywiście chciałabym być taka towarzyska jak np po alkoholu, ale już się przyzwyczaiłam do tego mojego życia.

no ja też się przyzwyczaiłem do mojego mało towarzyskiego życia, albo inaczej, po prostu trudno mi być innym, bo niby mi to przeszkadza, ale jak już jestem w tow. to myślę, by iść do domu, na trzeźwo po pijaku jest ok. i jak tu nie pić na imprezach. ;D
Lubię, lubię. Już nie wymyślaj

miło mi, wzajemnie. :P
zmienny

Sortuj wg